s_o

SPECJALNY TRYB PRACY COVID-19

  • blank
Drodzy Klienci,
w trosce o Wasze bezpieczeństwo wdrożyliśmy następujące zmiany i udogodnienia, które mają na celu uchronić Was przed zagrożeniem, jakie niesie ze sobą epidemia COVID-19, a także ułatwić Wam życie i funkcjonowanie w tym trudnym okresie:
  • Wynajem online:
Usługa ta umożliwi Wam wypożyczenie naszych urządzeń bez wychodzenia z domu! Wystarczy złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej strony, a nasi pracownicy dostarczą je pod wskazany adres.
Ile wynoszą koszty dostawy?
Na terenie Olsztyna:
-30 zł jeśli całkowita wartość wynajmu urządzenia lub urządzeń przekracza 100 zł brutto,
-50 zł brutto, jeżeli całkowita wartość wynajmu urządzenia lub urządzeń wynosi do 100 zł brutto.
Poza Olsztyn:
-100 zł brutto, jeśli miejsce docelowe dostawy znajduje się do 20 km od siedziby firmy,
-150 zł brutto, jeśli miejsce docelowe dostawy znajduje się do 50 km od siedziby firmy.
-200 zł brutto, jeśli miejsce docelowe dostawy znajduje się do 100 km od siedziby firmy.
Transport realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 a w soboty od 9-12.WAŻNE: Jeśli wynajmiesz urządzenie w sobotę, a oddasz w poniedziałek, płacisz tylko za jedną dobę!
  • Bezpieczny wynajem i zwrot:
By zwiększyć Wasze bezpieczeństwo:
-wydzieliliśmy w naszej siedzibie specjalne strefy, które ułatwią Wam zachowanie odpowiedniego dystansu oraz bezpieczne podawanie dokumentów,
-wyposażyliśmy biuro w żele dezynfekujące dostępne dla klientów,
-nasza siedziba jest regularnie odkażana,
-każdy sprzęt przed udostępnieniem klientowi jest przez nas dokładnie dezynfekowany. Dezynfekcji podlegają również urządzenia, które trafiają do nas ze zwrotów.
Dodatkowo, jeśli to możliwe, klienci, którzy przyjeżdżają, by dokonać odbioru lub zwrotu, nie muszą wychodzić z pojazdów. Załadowaniem lub zdjęciem urządzenia zajmą się pracownicy naszego magazynu.
  •  
  • Dostawa wg specjalnych procedur
Dostawę wynajętych przez Was urządzeń realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. By ustalić dogodną godzinę, a także miejsce oraz sposób rozładunku i załadunku urządzenia/urządzeń, wszystkie szczegóły omawiamy uprzednio telefonicznie.
  • Doradztwo online:
Jeśli macie pytania lub wątpliwości, w każdej chwili możecie skorzystać z pomocy naszych pracowników i doradców. Udzielamy pomocy telefonicznie pod numerem: 661 242 418. Odpowiadamy również na wiadomości wysłane na adres mailowy: firma@budrent.olsztyn.pl oraz za pośrednictwem Facebooka.

Znajdź coś dla siebie i zamów on-line!

Maszyny budowlane (103)

Elektronarzędzia (93)

Urządzenia ogrodowe (50)