s_o

Regeneracja koron diamentowych

Regenerujemy wiertła koronowe do betonu zbrojonego, betonu, granitu, asfaltu, gresu, marmuru, kamienia naturalnego oraz wielu innych materiałów.

Każdy z naszych Klientów jest dla nas tak samo ważny i do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dobierając najbardziej optymalny rodzaj segmentu diamentowego, który zostanie użyty przy regeneracji wiertła. W trakcie regeneracji wiertła koronowego badamy stan korony poprzez sprawdzenie jego stanu. Badamy:

  • – brak pęknięć wiertła
  • – uszkodzeń mechanicznych powierzchni
  • – zmian grubości ścian wiertła koronowego
  • – ewentualnych odkształceń
  • – odpowiedniego wyważenia korony w celu eliminacji potencjalnych bić
  • – wytarciem segmentów węglików

Posiadamy bogate doświadczenie w doborze segmentu podczas regeneracji korony, ponieważ w ofercie naszej wypożyczalni znajdują się wiertnice i korony. Tak więc dobór do obrabianego materiału mamy całkowicie opanowany.

Regenerujemy wiertła koronowe od 12mm do 1000mm z każdym rodzajem mocowania oraz długości. W trakcie regeneracji wiertła koronowego osadzamy nowe segmenty wiertła, czyścimy a następnie malujemy zabezpieczając jego powierzchnię.

Usługę wykonujemy najczęściej tego samego dnia a najpóźniej dnia następnego. Korony odsyłamy firmą spedycyjną UPS na nasz koszt.

Przy wysyłce koron firmą spedycyjną, prosimy o dołączenie numer telefonu kontaktowego. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem.

Korony do regeneracji prosimy przesyłać do nas na adres:

Budrent

ul. Kołobrzeska 42

10-434 Olsztyn

tel. 661 24 24 18

Cena 25 zł netto za 1 segment diamentowy.