s_o

Serwis elektronarzędzi i maszyn budowlanych

Profesjonalny serwis elektronarzędzi, sprzętu budowlanego oraz kosiarek spalinowych i elektrycznych.

Jedną z gałęzi naszej działalności jest serwis elektronarzędzi i lekkich maszyn budowlanych. Priorytetem dla naszego serwisu jest dbanie o to, aby Państwa maszyna możliwie najszybciej wróciła w 100% sprawna i gotowa do pracy w najcięższych warunkach. Nasi wykwalifikowani mechanicy dokładają wszelkich starań by Państwa narzędzia nie stanowiły problemu w trakcie realizacji zadań.

W ramach usług serwisu narzędzi prowadzimy również usługi regeneracji wierteł koronowych, zapraszamy do zapoznania się z ofertą regeneracji koron diamentowych.

Naprawiamy profesjonalne narzędzia różnych producentów, naszemu serwisowi narzędzi możesz powierzyć elektronarzędzia następujących marek: Metabo, Makita, Bosch, Hitachi, Celma, Hilti, Protool, Rems, DeWalt, Flex i inne.

Prowadzimy serwis maszyn budowlanych: Wacker, Weber, Ammann, Bomag, Dynapac, Enar, Pramac, Endress, Kipor, Fogo i inne.

W ramach prac serwisowych naprawiamy silniki będące elementami narzędzi budowlanych oraz narzędzi ogrodowych takich jak kosiarki, rębaki i glebogryzarki. Zajmujemy się naprawą silników: Honda, Robin, Subaru, Kipor, Hatz, Lombardini, Yanmar i inne.

Serwis urządzeń

Naprawa silników