Wyświetlanie 1–15 z 71 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
Zamknij

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm

60,00  netto/doba
Wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami. Maszyna prowadzona w kierunku frezowania co gwarantuje wygodę i łatwe kontrolowanie zakresu frezowania. Elektronika rozruchowa wraz z kontrolą szybkości skrawania.
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm

60,00  netto/doba
Jedna z najbardziej popularnych bruzdownic firmy BOSCH wyposażona w system Constant Electronic, dzięki któremu bruzdownica zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału). Wyposażona w opatentowany przez firmę BOSCH specjalny system uszczelniający, dzięki któremu bruzdownica posiada bardzo długi okres żywotności.
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 65 do 65 mm

60,00  netto/doba
Bruzdownica staje się powoli obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka czy hydraulika. Urządzeniem tym można szybko i bezwysiłkowo wycinać w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury.
Wynajęte
Zamknij

Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm

60,00  netto/doba
Oryginalna, w pełni profesjonalna bruzdownica MFE 30 S marki METABO, niemieckiego potentata, od 90 lat jednego z liderów na światowym rynku w branży elektronarzędzi. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.
Zamknij

Cykliniarka krawędziowa Panda

40,00  netto/doba
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania: kompaktowa i ergonomiczna budowa dokładne prowadzenie znakomita moc ssania wysoki poziom bezpieczeństwa Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.
Zamknij

Cykliniarka taśmowa Frank Viper

80,00  netto/doba
silnik 230 V /50 Hz / 1,85 kW obroty walca 2400obr/min. urządzenie regulujące docisk taśmy szerokość szlifowania 200 mm wymiary taśmy 200mm x 750mm bezkrańcowa ciężar maszyny 60 kg
Zamknij

Dalmierz laserowy Geko do 40m

20,00  netto/doba
Wysokiej jakości, precyzyjny dalmierz pozwalający w łatwy i dokładny sposób wykonać pomiar odległości, powierzchni oraz objętości. Pomiar na odległość do 40 metrów.
Zamknij

Detektor , wykrywacz przewodów Bosch GMS 120

20,00  netto/doba
Bosch GMS 120 to jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale (żelazne i nieżelazne), konstrukcje drewniane, oraz przewody pod napięciem.
Zamknij

Gwintownica Amigo do 1 1/4″

50,00  netto/doba
Gwintownica elektryczna Amigo Set R 1/2" - 1 1/4" to poręczne narzędzie do gwintowania - idealne do napraw, remontów i na budowie. Dzięki szybkowymiennym głowicom gwinciarskim praca jest wydajna i szybka. Noże nie wrzynają się w materiał, a precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładnie centryczne ułożenie.
Zamknij

Gwintownica ręczna Rems EVA 2″

30,00  netto/doba
REMS EVA – gwintownica ręczna dla profesjonalnego instalatora. Wyposażona w noże ułatwiające rozpoczęcie gwintowania. Rękojeść powleczona tworzywem, dzięki czemu nie wysuwa się z ręki operatora. Komplet głowic do gwintów rurowych stożkowych BSPT 1/”-2” z nożami gwintujące wysokiej jakości.
Zamknij

Gwoździarka dekarska Rawl

60,00  netto/doba
Zakres gwoździ od 50 do 90mm zapewnia wysoką wszechstronność zastosowań Obrotowa końcówka wydechu powietrza zwiększa bezpieczeństwo pracy Regulacja głębokości osadzania dla zapewnienia precyzji montażu Nakładka ochronna na lufę zabezpiecza powierzchnię drewna przed uszkodzeniami Do 15% większa energia osadzania w porównaniu do odpowiednika gazowego Pojemność magazynka 88 gwoździ co znacząco zmniejsza ilość przestojów w czasie pracy Prosta konstrukcja zapewnia niskie koszty serwisowania i eksploatacji
Zamknij

Gwoździarka pneumatyczna do gwoździ i zszywek

30,00  netto/doba
Pneumatyczny zszywacz / gwoździarka 2w1 przeznaczony do wykonywania różnego rodzaju prac tapicerskich i stolarskich. Zszywaczy wykonany z wysokiej jakości materiałów, ergonomiczna rękojeść powlekana gumą zapewnia komfort i pewny chwyt narzędzia podczas pracy. Narzędzie przystosowane to standardowych zszywek i gwoździ tapicerskich (gwoździe: 10-32mm, zszywki: 16-32mm). Zszywacz wyposażony został w magazyne zdolny pomieścić 100 szt. gwoździ bądź zszywek tapicerskich.
Zamknij

laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1

40,00  netto/doba
Laser krzyżowy PRO X-LINER 4.1G umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu.
Zamknij

laser rotacyjny PRO LR-200 VH

70,00  netto/doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.
Zamknij

Mieszarka Festool MX 1000 E EF

25,00  netto/doba
Uniwersalna mieszarka 1-biegowa do mieszania materiałów o pojemności do 40 l. Idealne do mieszania mas wyrównawczych, klejów do płytek, zapraw, tynków i dużych ilości płynnych materiałów.