Wyświetlanie 1–15 z 68 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
Zamknij

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm

wynajem od 60,00  / netto doba
Wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami. Maszyna prowadzona w kierunku frezowania co gwarantuje wygodę i łatwe kontrolowanie zakresu frezowania. Elektronika rozruchowa wraz z kontrolą szybkości skrawania.
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm

wynajem od 60,00  / netto doba
Jedna z najbardziej popularnych bruzdownic firmy BOSCH wyposażona w system Constant Electronic, dzięki któremu bruzdownica zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału). Wyposażona w opatentowany przez firmę BOSCH specjalny system uszczelniający, dzięki któremu bruzdownica posiada bardzo długi okres żywotności.
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 65 do 65 mm

wynajem od 60,00  / netto doba
Bruzdownica staje się powoli obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka czy hydraulika. Urządzeniem tym można szybko i bezwysiłkowo wycinać w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury.
Zamknij

Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm

wynajem od 60,00  / netto doba
Oryginalna, w pełni profesjonalna bruzdownica MFE 30 S marki METABO, niemieckiego potentata, od 90 lat jednego z liderów na światowym rynku w branży elektronarzędzi. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.
Zamknij

Cykliniarka krawędziowa Panda

wynajem od 40,00  / netto doba
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania: kompaktowa i ergonomiczna budowa dokładne prowadzenie znakomita moc ssania wysoki poziom bezpieczeństwa Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.
Zamknij

Cykliniarka taśmowa Frank Viper

wynajem od 80,00  / netto doba
silnik 230 V /50 Hz / 1,85 kW obroty walca 2400obr/min. urządzenie regulujące docisk taśmy szerokość szlifowania 200 mm wymiary taśmy 200mm x 750mm bezkrańcowa ciężar maszyny 60 kg
Zamknij

Dalmierz laserowy Geko do 40m

wynajem od 20,00  / netto doba
Wysokiej jakości, precyzyjny dalmierz pozwalający w łatwy i dokładny sposób wykonać pomiar odległości, powierzchni oraz objętości. Pomiar na odległość do 40 metrów.
Zamknij

Detektor , wykrywacz przewodów Bosch GMS 120

wynajem od 20,00  / netto doba
Bosch GMS 120 to jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale (żelazne i nieżelazne), konstrukcje drewniane, oraz przewody pod napięciem.
Zamknij

Gwintownica Amigo do 1 1/4″

wynajem od 50,00  / netto doba
Gwintownica elektryczna Amigo Set R 1/2" - 1 1/4" to poręczne narzędzie do gwintowania - idealne do napraw, remontów i na budowie. Dzięki szybkowymiennym głowicom gwinciarskim praca jest wydajna i szybka. Noże nie wrzynają się w materiał, a precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładnie centryczne ułożenie.
Zamknij

Gwintownica ręczna Rems EVA 2″

wynajem od 30,00  / netto doba
REMS EVA – gwintownica ręczna dla profesjonalnego instalatora. Wyposażona w noże ułatwiające rozpoczęcie gwintowania. Rękojeść powleczona tworzywem, dzięki czemu nie wysuwa się z ręki operatora. Komplet głowic do gwintów rurowych stożkowych BSPT 1/”-2” z nożami gwintujące wysokiej jakości.
Zamknij

Gwoździarka dekarska Rawl WW90CH

Ergonomiczna i wydajna gwoździarka gazowa do prac dekarskich i konstrukcyjnych RAWL model WW 90CH (51-90mm). Do gwoździ łączonych taśmą papierową pod kątem 34', główka "D".
Zamknij

Gwoździarka pneumatyczna do gwoździ i zszywek

wynajem od 30,00  / netto doba
Pneumatyczny zszywacz / gwoździarka 2w1 przeznaczony do wykonywania różnego rodzaju prac tapicerskich i stolarskich. Zszywaczy wykonany z wysokiej jakości materiałów, ergonomiczna rękojeść powlekana gumą zapewnia komfort i pewny chwyt narzędzia podczas pracy. Narzędzie przystosowane to standardowych zszywek i gwoździ tapicerskich (gwoździe: 10-32mm, zszywki: 16-32mm). Zszywacz wyposażony został w magazyne zdolny pomieścić 100 szt. gwoździ bądź zszywek tapicerskich.
Zamknij

laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1

wynajem od 40,00  / netto doba
Laser krzyżowy PRO X-LINER 4.1G umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu.
Zamknij

laser rotacyjny PRO LR-200 VH

wynajem od 70,00  / netto doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.
Zamknij

Mieszarka Festool MX 1000 E EF

wynajem od 25,00  / netto doba
Uniwersalna mieszarka 1-biegowa do mieszania materiałów o pojemności do 40 l. Idealne do mieszania mas wyrównawczych, klejów do płytek, zapraw, tynków i dużych ilości płynnych materiałów.