Wyświetlanie 1–15 z 87 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm

60,00  netto/doba
Wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami. Maszyna prowadzona w kierunku frezowania co gwarantuje wygodę i łatwe kontrolowanie zakresu frezowania. Elektronika rozruchowa wraz z kontrolą szybkości skrawania.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm

60,00  netto/doba
Jedna z najbardziej popularnych bruzdownic firmy BOSCH wyposażona w system Constant Electronic, dzięki któremu bruzdownica zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału). Wyposażona w opatentowany przez firmę BOSCH specjalny system uszczelniający, dzięki któremu bruzdownica posiada bardzo długi okres żywotności.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 65 do 65 mm

60,00  netto/doba
Bruzdownica staje się powoli obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka czy hydraulika. Urządzeniem tym można szybko i bezwysiłkowo wycinać w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury.
blank
Zamknij

Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm

60,00  netto/doba
Oryginalna, w pełni profesjonalna bruzdownica MFE 30 S marki METABO, niemieckiego potentata, od 90 lat jednego z liderów na światowym rynku w branży elektronarzędzi. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.
blank
Zamknij

Cykliniarka krawędziowa Panda

40,00  netto/doba
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania: kompaktowa i ergonomiczna budowa dokładne prowadzenie znakomita moc ssania wysoki poziom bezpieczeństwa Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.
blank
Zamknij

Cykliniarka taśmowa Frank Viper

80,00  netto/doba
silnik 230 V /50 Hz / 1,85 kW obroty walca 2400obr/min. urządzenie regulujące docisk taśmy szerokość szlifowania 200 mm wymiary taśmy 200mm x 750mm bezkrańcowa ciężar maszyny 60 kg
blank
Zamknij

Dalmierz laserowy Geko do 40m

20,00  netto/doba
Wysokiej jakości, precyzyjny dalmierz pozwalający w łatwy i dokładny sposób wykonać pomiar odległości, powierzchni oraz objętości. Pomiar na odległość do 40 metrów.
blank
Zamknij

Detektor , wykrywacz przewodów Bosch GMS 120

20,00  netto/doba
Bosch GMS 120 to jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale (żelazne i nieżelazne), konstrukcje drewniane, oraz przewody pod napięciem.
blank
Zamknij

Frezarka do betonu Enar FEN 200E silnik elektryczny.

200,00  netto/doba
Frezarka z silnikiem elektrycznym o mocy 2,2kW  230V.  Napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie. Frezarka umożliwia podłączenie odkurzacza przemysłowego. Szerokość bębna roboczego to 200 mm, maksymalna głębokość frezowania to 8 mm. Maszyna wyposażona w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu. Wydajność maszyny 33-40 m2/h. Frezarka doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg. Wymagany bezpiecznik min.  C 20A
blank
Zamknij

Frezarka do drewna Makita M3601

40,00  netto/doba
MAKITA MT M3601 Frezarka górnowrzecionowa 900W uchwyt 6mm / 8mm głębokość frezowania 0-35mm WŁAŚCIWOŚCI
 • 3-stopniowa regulacja głębokości frezowania
 • Łatwa do odczytu skala głębokości frezowania
 • Łatwa w obsłudze dźwignia blokująca (po zwolnieniu blokady dźwignia zostaje w niezmienionej pozycji)
 • Może być ustawiana w odwrotnej pozycji podczas wymiany akcesoriów lub gdy nie jest w użyciu
 • Możliwość dokonywania długich, prostych cięć z użyciem prowadnicy i adaptera
 • Po zastosowaniu odpowiednich końcówek możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego
 • Możliwość zastosowania tulejki mocującej 8 mm
DANE TECHNICZNE
 • Moc znamionowa (W): 900
 • Prędkość obr. na biegu jałowym (obr./min): 27000
 • Głębokość frezowania (mm): 0 - 35
 • Uchwyt narzędziowy (mm): 6, 8
 • Wymiary (długość całkowita) (mm): 218
 • Waga (EPTA) (kg): 2.7
blank
Zamknij

Generator ozonu, ozonator 21g

40,00  netto/doba
ZASTOSOWANIE Sterylizacja żywności (owoce, warzywa, mięso). Oczyszczanie powietrza. Dezynfekcja układów klimatyzacji stacjonarnych i w samochodach osobowych. Usuwa nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji. Odświeżanie pomieszczeń, zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje. W auto myjniach, zakładach blacharskich (ostatnia faza czyszczenia po naprawie), firmach czyszczących tapicerkę samochodową. W gastronomii usuwa zapachy spalenizny, i zapachy specyficzne dla tej branży. Hotelarstwo, usuwa zapachy organiczne, tytoń itd. Przemysł spożywczy, zabijanie bakterii odpornych na chemie i temp. PARAMETRY TECHNICZNE Napięcie: AC 220 ~ 240 V Moc: 380 W Wydajność ozonu: 19 - 21 g/h elektrody odporne na wstrząsy i uderzenia Obudowa ze stali nierdzewnej REGULACJE WYDAJNOŚCI 7G/H I 14G/H, 21G/H FILTRY PRZECIW ZAKŁÓCENIOWE ŁATWE DO WYMIANY PŁYTKI NIEZAWODNE PRZETWORNICE O BDB WSP. CIEPLNYM ( NIE GRZEJĄ SIĘ) I DZIAŁAJĄ BARDZO DŁUGO BARDZO ŻYWOTNE PŁYTKI OZONOWE
blank
Zamknij

Gwintownica Amigo do 1 1/4″

50,00  netto/doba
Gwintownica elektryczna Amigo Set R 1/2" - 1 1/4" to poręczne narzędzie do gwintowania - idealne do napraw, remontów i na budowie. Dzięki szybkowymiennym głowicom gwinciarskim praca jest wydajna i szybka. Noże nie wrzynają się w materiał, a precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładnie centryczne ułożenie.
blank
Zamknij

Gwintownica ręczna Rems EVA 2″

30,00  netto/doba
REMS EVA – gwintownica ręczna dla profesjonalnego instalatora. Wyposażona w noże ułatwiające rozpoczęcie gwintowania. Rękojeść powleczona tworzywem, dzięki czemu nie wysuwa się z ręki operatora. Komplet głowic do gwintów rurowych stożkowych BSPT 1/”-2” z nożami gwintujące wysokiej jakości.
blank
Zamknij

Gwintownica Rems Amigo 2″

60,00  netto/doba
Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealna do napraw, remontów i na budowie. Gwinty rurowe 1/8–2", 16–50 mm.
blank
Zamknij

Gwoździarka dekarska Rawl

60,00  netto/doba
Zakres gwoździ od 50 do 90mm zapewnia wysoką wszechstronność zastosowań Obrotowa końcówka wydechu powietrza zwiększa bezpieczeństwo pracy Regulacja głębokości osadzania dla zapewnienia precyzji montażu Nakładka ochronna na lufę zabezpiecza powierzchnię drewna przed uszkodzeniami Do 15% większa energia osadzania w porównaniu do odpowiednika gazowego Pojemność magazynka 88 gwoździ co znacząco zmniejsza ilość przestojów w czasie pracy Prosta konstrukcja zapewnia niskie koszty serwisowania i eksploatacji