Wyświetlanie 1–15 z 93 wyników

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm

30
60,00  netto/doba
Wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami. Maszyna prowadzona w kierunku frezowania co gwarantuje wygodę i łatwe kontrolowanie zakresu frezowania. Elektronika rozruchowa wraz z kontrolą szybkości skrawania.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm

30
60,00  netto/doba
Jedna z najbardziej popularnych bruzdownic firmy BOSCH wyposażona w system Constant Electronic, dzięki któremu bruzdownica zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału). Wyposażona w opatentowany przez firmę BOSCH specjalny system uszczelniający, dzięki któremu bruzdownica posiada bardzo długi okres żywotności.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 65 do 65 mm

30
60,00  netto/doba
Bruzdownica staje się powoli obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka czy hydraulika. Urządzeniem tym można szybko i bezwysiłkowo wycinać w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury.
blank
Zamknij

Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm

30
60,00  netto/doba
Oryginalna, w pełni profesjonalna bruzdownica MFE 30 S marki METABO, niemieckiego potentata, od 90 lat jednego z liderów na światowym rynku w branży elektronarzędzi. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.
blank
Zamknij

Cykliniarka krawędziowa Panda

20
40,00  netto/doba
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania: kompaktowa i ergonomiczna budowa dokładne prowadzenie znakomita moc ssania wysoki poziom bezpieczeństwa Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.
blank
Zamknij

Cykliniarka taśmowa Frank Viper

40
80,00  netto/doba
silnik 230 V /50 Hz / 1,85 kW obroty walca 2400obr/min. urządzenie regulujące docisk taśmy szerokość szlifowania 200 mm wymiary taśmy 200mm x 750mm bezkrańcowa ciężar maszyny 60 kg
blank
Zamknij

Dalmierz laserowy Geko do 40m

10
20,00  netto/doba
Wysokiej jakości, precyzyjny dalmierz pozwalający w łatwy i dokładny sposób wykonać pomiar odległości, powierzchni oraz objętości. Pomiar na odległość do 40 metrów.
blank
Zamknij

Detektor , wykrywacz przewodów Bosch GMS 120

10
20,00  netto/doba
Bosch GMS 120 to jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale (żelazne i nieżelazne), konstrukcje drewniane, oraz przewody pod napięciem.
blank
Zamknij

Detektor, wykrywacz nieszczelności gazowych Seitron

25
50,00  netto/doba
 • Wykrywane gazy: Metan/Gaz ziemny/ (CH4), Etan (C2H6),  Propan (C3H8), Butan (C4H10), LPG, CNG
 • Duży zakres wskazań do 10000 ppm dla Metanu i 1800ppm dla LPG
 • Szybki czas reakcji
 • Zabezpieczenie przed zatruciem sensora
 • Długi czas pracy na bateriach
 • Automatyczne wyłączenie
 • Wykrywa wszystkie gazy palne: Metan, LPG, Propan-Butan ...z grupy CxHy
 • Duży ekran LCD z aktualnym wskazaniem stężenia gazu.
blank
Zamknij

Frezarka do betonu Enar FEN 200E silnik elektryczny.

100
200,00  netto/doba
Frezarka z silnikiem elektrycznym o mocy 2,2kW  230V.  Napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie. Frezarka umożliwia podłączenie odkurzacza przemysłowego. Szerokość bębna roboczego to 200 mm, maksymalna głębokość frezowania to 8 mm. Maszyna wyposażona w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu. Wydajność maszyny 33-40 m2/h. Frezarka doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg. Wymagany bezpiecznik min.  C 20A
blank
Zamknij

Frezarka do drewna Makita M3601

20
40,00  netto/doba
MAKITA MT M3601 Frezarka górnowrzecionowa 900W uchwyt 6mm / 8mm głębokość frezowania 0-35mm WŁAŚCIWOŚCI
 • 3-stopniowa regulacja głębokości frezowania
 • Łatwa do odczytu skala głębokości frezowania
 • Łatwa w obsłudze dźwignia blokująca (po zwolnieniu blokady dźwignia zostaje w niezmienionej pozycji)
 • Może być ustawiana w odwrotnej pozycji podczas wymiany akcesoriów lub gdy nie jest w użyciu
 • Możliwość dokonywania długich, prostych cięć z użyciem prowadnicy i adaptera
 • Po zastosowaniu odpowiednich końcówek możliwość podłączenia zewnętrznego urządzenia odsysającego
 • Możliwość zastosowania tulejki mocującej 8 mm
DANE TECHNICZNE
 • Moc znamionowa (W): 900
 • Prędkość obr. na biegu jałowym (obr./min): 27000
 • Głębokość frezowania (mm): 0 - 35
 • Uchwyt narzędziowy (mm): 6, 8
 • Wymiary (długość całkowita) (mm): 218
 • Waga (EPTA) (kg): 2.7
blank
Zamknij

Generator ozonu, ozonator 21g

20
40,00  netto/doba
ZASTOSOWANIE Sterylizacja żywności (owoce, warzywa, mięso). Oczyszczanie powietrza. Dezynfekcja układów klimatyzacji stacjonarnych i w samochodach osobowych. Usuwa nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji. Odświeżanie pomieszczeń, zabija zarodniki, wirusy i drobnoustroje. W auto myjniach, zakładach blacharskich (ostatnia faza czyszczenia po naprawie), firmach czyszczących tapicerkę samochodową. W gastronomii usuwa zapachy spalenizny, i zapachy specyficzne dla tej branży. Hotelarstwo, usuwa zapachy organiczne, tytoń itd. Przemysł spożywczy, zabijanie bakterii odpornych na chemie i temp. PARAMETRY TECHNICZNE Napięcie: AC 220 ~ 240 V Moc: 380 W Wydajność ozonu: 19 - 21 g/h elektrody odporne na wstrząsy i uderzenia Obudowa ze stali nierdzewnej REGULACJE WYDAJNOŚCI 7G/H I 14G/H, 21G/H FILTRY PRZECIW ZAKŁÓCENIOWE ŁATWE DO WYMIANY PŁYTKI NIEZAWODNE PRZETWORNICE O BDB WSP. CIEPLNYM ( NIE GRZEJĄ SIĘ) I DZIAŁAJĄ BARDZO DŁUGO BARDZO ŻYWOTNE PŁYTKI OZONOWE
blank
Zamknij

Gwintownica Amigo do 1 1/4″

25
50,00  netto/doba
Gwintownica elektryczna Amigo Set R 1/2" - 1 1/4" to poręczne narzędzie do gwintowania - idealne do napraw, remontów i na budowie. Dzięki szybkowymiennym głowicom gwinciarskim praca jest wydajna i szybka. Noże nie wrzynają się w materiał, a precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładnie centryczne ułożenie.
blank
Zamknij

Gwintownica ręczna Rems EVA 2″

15
30,00  netto/doba
REMS EVA – gwintownica ręczna dla profesjonalnego instalatora. Wyposażona w noże ułatwiające rozpoczęcie gwintowania. Rękojeść powleczona tworzywem, dzięki czemu nie wysuwa się z ręki operatora. Komplet głowic do gwintów rurowych stożkowych BSPT 1/”-2” z nożami gwintujące wysokiej jakości.
blank
Zamknij

Gwintownica Rems Amigo 2″

30
60,00  netto/doba
Wydajne, poręczne elektronarzędzie do gwintowania z jedynym w swoim rodzaju uchwytem prowadzącym. Bez imadła wszędzie się mieści. Idealna do napraw, remontów i na budowie. Gwinty rurowe 1/8–2", 16–50 mm.