Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm

30
60,00  netto/doba
Wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami. Maszyna prowadzona w kierunku frezowania co gwarantuje wygodę i łatwe kontrolowanie zakresu frezowania. Elektronika rozruchowa wraz z kontrolą szybkości skrawania.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm

30
60,00  netto/doba
Jedna z najbardziej popularnych bruzdownic firmy BOSCH wyposażona w system Constant Electronic, dzięki któremu bruzdownica zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału). Wyposażona w opatentowany przez firmę BOSCH specjalny system uszczelniający, dzięki któremu bruzdownica posiada bardzo długi okres żywotności.
blank
Zamknij

Bruzdownica Bosch GNF 65 do 65 mm

30
60,00  netto/doba
Bruzdownica staje się powoli obowiązkowym wyposażeniem każdego profesjonalnego elektryka czy hydraulika. Urządzeniem tym można szybko i bezwysiłkowo wycinać w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury.
blank
Zamknij

Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm

30
60,00  netto/doba
Oryginalna, w pełni profesjonalna bruzdownica MFE 30 S marki METABO, niemieckiego potentata, od 90 lat jednego z liderów na światowym rynku w branży elektronarzędzi. Przeznaczona do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.

Bruzdownica to elektronarzędzie, które pozwala na pracę w betonie. Służy przede wszystkim do wycinania otworów i wgłębień w murze, w których potem umieszcza się instalacje elektryczne. To urządzenie wycina bruzdy w ustalonej odległości, a to wszystko dzięki równolegle ułożonym tarczom diamentowym. Można więc rzec, że jest to niezwykle pomocne narzędzie w trakcie prac budowlanych i remontowych. W poniższym tekście znajdziecie odpowiedzi, jak wybrać idealną bruzdownicę do pracy na budowie oraz dlaczego warto skorzystać z usługi jej wynajmu!

Wynajem bruzdownice Olsztyn

Bruzdownica – choć nie jest najpopularniejszym sprzętem – jest z pewnością dużą pomocą przy pracach budowlanych. Najistotniejszym jej parametrem jest moc, dlatego to właśnie na nią warto zwrócić szczególną uwagę przy wyborze bruzdownicy na wynajem. Warto tutaj dodać, że elektronarzędzia o większej mocy przeznaczone są dla materiałów o każdym stopniu twardości – stąd uniwersalność „silniejszych” bruzdownic. Sprzęt o średniej mocy sprawdzi się do pracy z betonem, natomiast najsłabsze modele – do styropianu i glazury. Krótko mówiąc: przed rozpoczęciem poszukiwań bruzdownicy trzeba zastanowić się, jakie materiały będą nią obrabiane, aby później nie spotkać się z nieprzyjemnościami.

Wybierając bruzdownicę na wynajem należy zwrócić uwagę także na jej moc obrotową – im wyższa tym szybciej i sprawniej wytniemy za jej pomocą otwory. Na rynku nie brakuje także modeli z możliwością podłączenia do odkurzacza, które zapewniają komfortową i czystą pracę. Przyłącze do odkurzacza pozwoli – przynajmniej częściowo – uniknąć zakurzenia całego mieszkania. Należy jednak pamiętać, że urządzenia, które mogą pracować w każdym materiale oraz posiadają wiele funkcji, są naprawdę drogie. Jeśli zależy nam na profesjonalnej bruzdownicy, bardzo opłacalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z wynajmu tego elektronarzędzia – szczególnie, gdy planujemy tylko kilka prac przy jej pomocy.

Cennik bruzdownice Olsztyn

Wypożyczalni BUDRENT koszty wynajmu wszystkich bruzdownic są takie same – od 60,00zł netto za dobę. W tej chwili w naszej ofercie znajdują się cztery atrakcyjne bruzdownice, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie – posiadają różnorodne parametry i przeznaczone są do prac w wielu materiałach.

Bruzdownica Baier BDN 453 do 45mm oferuje wszystkie głębokości frezowania w jednym przejściu dwoma równoległymi tarczami – jest także niezwykle wygodna i intuicyjna w użytkowaniu. Bruzdownica Bosch GNF 35 do 35 mm to jedna z najpopularniejszych bruzdownic firmy BOSCH, bowiem zapewnia stałą prędkość cięcia niezależnie od obciążenia (nie zależnie od twardości obrabianego materiału) oraz posiada specjalny system uszczelniający. Przy pomocy Bruzdownicy Bosch GNF 65 do 65 mm szybko i bezwysiłkowo wytniesz w materiałach budowlanych równe rowki pod kable czy rury. Natomiast Bruzdownica Metabo MFE 30 do 30 mm przeznaczona jest do szybkiego i precyzyjnego nacinania bruzd w betonie, cegle lub gazobetonie.

Jeśli szukasz bruzdownicy, która pozwoli Ci wykonać równe i proste wgłębienia instalacyjne w wielu różnych materiałach – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą elektronarzędzi na wynajem! Znajdziesz u nas modele renomowanych producentów, z najlepszymi tarczami oraz parametrami, które poradzą sobie z drewnem, betonem oraz innymi materiałami budowlanymi. Zapraszamy!