Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Cykliniarka krawędziowa Panda

20
40,00  netto/doba
Cykliniarka PANDA wyróżnia się wszechstronnością zastosowania i jakością wykonania: kompaktowa i ergonomiczna budowa dokładne prowadzenie znakomita moc ssania wysoki poziom bezpieczeństwa Szczególne zastosowanie przy szlifowaniu schodów, krawędzi oraz trudno dostępnych miejsc.
blank
Zamknij

Cykliniarka taśmowa Frank Viper

40
80,00  netto/doba
silnik 230 V /50 Hz / 1,85 kW obroty walca 2400obr/min. urządzenie regulujące docisk taśmy szerokość szlifowania 200 mm wymiary taśmy 200mm x 750mm bezkrańcowa ciężar maszyny 60 kg

Wiele osób decyduje się na odnawianie pomieszczeń, ponieważ jest to potrzebne ze względów estetycznych. W tym przypadku warto jest zastanowić się chociażby nad poprawą wyglądu własnej podłogi. Bardzo popularne w ostatnim jest wynajem cykliniarek do podłóg. To właśnie ich zadanie polega na wyszlifowaniu wierzchniej warstwy parkietu, bądź podłogi z drewna. Taki zabieg znacznie odświeży naszą podłogę i nada jej całkowicie innego wyglądu. Oczywiście coś takiego można wykonać tylko i wyłącznie na odpowiedniej grubości podłogi, gdyż musi coś jeszcze z niej zostać. Szacuje się, że najlepszą grubością powierzchni użytkowej, jaka powinna pozostać, jest od 0,5 do 1 cm. W przeciwnym razie nasz parkiet, lite deski, czy mozaika będzie zbyt miękki. Warto pamiętać o tym, że każde cyklinowanie zdziera podłogę w zależności od napotkanych ubytków.

Wynajem cykliniarek – Olsztyn

Spośród dostępnych cykliniarek, można wyróżnić krawędziową. Używa się jej głównie do prac szlifierskich, przeprowadzanych na podłogach drewnianych lub drewnopodobnych. Urządzenia można używać do odnawiania starej podłogi, bądź do takiej, która jest układana z różnych elementów, od razu po remoncie. Taka robocizna jest najczęściej wykonywana w miejscach, gdzie wysokość podejścia mocno nasz ogranicza, bądź w starych pomieszczeniach, w których to podłoga aż prosi się o lepszy wygląd. Cykliniarką krawędziową godną polecenia jest z pewnością Panda. Urządzenia tej marki zaliczają się do bardzo dokładnych i kompaktowych z ergonomiczną budową. Można ją zakupić w naszym sklepie, bądź wynająć. Szlifierki używa się na powierzchniach poziomych, bądź tych, których nachylenie nie przekracza 2%.

Oczywiście sprzęt, jak każdy inny musi zostać odpowiednio wyposażony, aby można było cokolwiek zdziałać. W cykliniarce powinien więc znaleźć się papier ścierny. Na samym początku należy przejechać po danej powierzchni, by ją oczyścić a następnie zrobić to jeszcze kilka razy używając przy tym papieru ściernego o różnej ziarnistości. W ten sposób zostaną usunięte wszystkie, niechciane wgłębienia, nierówności oraz zarysowania. Taką czynność powinno się wykonywać co najmniej raz na 12 lat.

Prac cykliniarskich dokonuje się na:

  • parkietach
  • podłogach z mozaiki parkietowej
  • podłogach z desek litych
  • podłogach z malowanych desek

Wszystko to można wykonać również na podłogach olejowych i pokrytych lakierem. Wiadomym jest też fakt, iż takie urządzenia nie należą do tanich, dlatego jako firma zajmujemy się zarówno ich wynajmem, jak i serwisowaniem w Olsztynie.

Cennik cykliniarek – Olsztyn

Jeśli więc szukasz sprzętu do cyklinowania podłóg, możesz skorzystać z wypożyczalni BUDRENT. Mamy do zaoferowania dwie cykliniarki – krawędziowa Panda, jej koszt wypożyczenia to 40 zł netto na dobę. Urządzenie jest kompaktowe, ma ergonomiczną budowę i dokładne prowadzenie. oraz taśmową Frank Viper, tutaj koszt wynosi 80 zł netto na dobę. Oba sprzęty prezentują wysoką jakość. W przypadku obu szlifierek, obie są bardzo wydajne i zostały zaprojektowane w taki sposób, by poradzić sobie z wieloma różnymi powierzchniami. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty na stronie.