Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Dalmierz laserowy Geko do 40m

20,00  netto/doba
Wysokiej jakości, precyzyjny dalmierz pozwalający w łatwy i dokładny sposób wykonać pomiar odległości, powierzchni oraz objętości. Pomiar na odległość do 40 metrów.
blank
Zamknij

Detektor , wykrywacz przewodów Bosch GMS 120

20,00  netto/doba
Bosch GMS 120 to jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale (żelazne i nieżelazne), konstrukcje drewniane, oraz przewody pod napięciem.
blank
Zamknij

Wilgotnościomierz Rems Detect W

40,00  netto/doba
Wilgotnościomierz pojemnościowy do nieniszczącego pomiaru wilgotności materiałów budowlanych, np.: betonu, murów, gipsu, drewna.

Wszelkie prace remontowo-budowlane wymagają wykonania odpowiednich pomiarów. Zdaje się to na pierwszy rzut oka niełatwym zadaniem, wszak istnieje wiele parametrów, które w takiej sytuacji należy uwzględnić – rozmaite odległości, wysokości, kąty, powierzchnię, objętości, a nawet wilgotność materiałów budowlanych oraz wykrywanie przewodów pod napięciem! Na szczęście istnieją elektronarzędzia, które pomagają w wykonaniu dokładnych pomiarów – do tego szybkich i dających odpowiednie wyniki! Są to dalmierze, detektory oraz wilgotnościomierze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ich temat oraz dowiedzieć się co-nieco o detektorach i dalmierzach na wynajem – przeczytaj nasz artykuł!

Wynajem Detektory, Dalmierze Olsztyn

Wybór właściwego elektronarzędzia do pomiaru nie powinien skupiać się jedynie na jego cenie. Tutaj warto skupić się przede wszystkich na parametrach tych narzędzi oraz możliwościach, które oferują. Mowa tutaj przede wszystkim o niezwykle istotnej dokładności, zasięgu pracy oraz czasie działania baterii. Oczywiście – im lepsze będą te parametry, tym łatwiejsza i przyjemniejsza będzie praca z nimi, ponieważ sprzęt z wysokiej półki umożliwi nam bezproblemową pracę. Dzięki usłudze wynajmu, nie trzeba ponosić wyraźnych kosztów zakupu nowych elektronarzędzi – z tej usługi możesz skorzystać w Budrent w Olsztynie i sporo zaoszczędzić! Ile taka usługa kosztuje i co oferujemy dokładnie? Czytaj dalej!

Cennik Detektory, Dalmierze Olsztyn

Z usługi wynajmu detektorów i dalmierzy warto skorzystać z wielu powodów, a jednym z nich jest właśnie cena. Nie jest tajemnicą, że narzędzia i przyrządy pomiarowe są drogie, a decydując się na zakup tańszych odpowiedników lub używanych sprzętów, sporo ryzykujemy. W przypadku ograniczonego budżetu oraz konieczności wykonania niewielu pomiarów, warto przemyśleć inne rozwiązanie – wynajem detektorów i dalmierzy.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się trzy wspomniane narzędzia pomiarowe. Są to:

  • wysokiej jakości i niezwykle precyzyjny dalmierz laserowy Geko do 40m (od 20,00zł netto na dobę);
  • jeden z najlepszych detektorów na rynku, który wykrywa metale, konstrukcje drewniane oraz przewody pod napięciem detektor, wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 (od 20,00zł netto na dobę);
  • niezawodny wilgotnościomierz pojemnościowy Rems Detect W do nieniszczącego pomiaru wilgotności materiałów budowlanych, np.: betonu, murów, gipsu, drewna (od 40,00zł netto na dobę).

Dalmierz laserowy to podstawa w przypadku narzędzi do pomiarów – bez niego poważniejsze prace remontowe i budowlane są niemal niemożliwe do wykonania dokładnie. Jednakże i detektory oraz wilgotnościomierze pojemnościowe są niezwykle przydatne i nie można o nich zapominać! Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych elektronarzędzi na wynajem oraz kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu – i dla profesjonalisty, i dla hobbysty!