Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Gwoździarka dekarska Rawl

25
50,00  netto/doba
Zakres gwoździ od 50 do 90mm zapewnia wysoką wszechstronność zastosowań Obrotowa końcówka wydechu powietrza zwiększa bezpieczeństwo pracy Regulacja głębokości osadzania dla zapewnienia precyzji montażu Nakładka ochronna na lufę zabezpiecza powierzchnię drewna przed uszkodzeniami Do 15% większa energia osadzania w porównaniu do odpowiednika gazowego Pojemność magazynka 88 gwoździ co znacząco zmniejsza ilość przestojów w czasie pracy Prosta konstrukcja zapewnia niskie koszty serwisowania i eksploatacji
blank
Zamknij

Gwoździarka pneumatyczna do gwoździ i zszywek

15
30,00  netto/doba
Pneumatyczny zszywacz / gwoździarka 2w1 przeznaczony do wykonywania różnego rodzaju prac tapicerskich i stolarskich. Zszywaczy wykonany z wysokiej jakości materiałów, ergonomiczna rękojeść powlekana gumą zapewnia komfort i pewny chwyt narzędzia podczas pracy. Narzędzie przystosowane to standardowych zszywek i gwoździ tapicerskich (gwoździe: 10-32mm, zszywki: 16-32mm). Zszywacz wyposażony został w magazyne zdolny pomieścić 100 szt. gwoździ bądź zszywek tapicerskich.

Gwoździarki pozwalają na przyśpieszenie pracy i uniknięcie mozolnego wbijania gwoździ. To urządzenie pozwala na wbijanie gwoździ w bardzo szybkim tempie, a modeli pneumatycznych (i nie tylko) nie trzeba napełniać wiele razy w trakcie pracy – większość modeli wyposażona jest w praktyczny podajnik do gwoździ. Warto tutaj dodać, że niektóre modele są w stanie zmieścić nawet 300 gwoździ podczas jednego ładowania – nic więc dziwnego, że to elektronarzędzie tak bardzo przyśpiesza wszelkie prace budowlano-remontowe! BUDRENT ma do zaoferowania parę ciekawych modeli gwoździarek na wynajem, z których pomocą szybko dokonasz renowacji mieszkania lub innego miejsca!

Wynajem gwoździarki Olsztyn

Gwoździarka, choć kojarzona jest głównie z budowami oraz innymi, bardziej zaawansowanymi pracami, doskonale odnajduje się również w domowym zaciszu. Sprawdza się do łączenia i remontowania mebli – to nieopisana pomoc przy pracach naprawczych i konserwatorskich. Jeśli posiadasz w mieszkaniu niestabilne lub uszkodzone meble – koniecznie powinieneś przemyśleć wynajem gwoździarki! W BUDRENT dostępne są lekkie i praktyczne gwoździarki, dzięki którym nie tylko wyremontujesz swoje mieszkanie, ale i ogród – szczególnie przy budowie ogrodzenia lub naprawie tarasu. Oferowane przez nas modele doskonale sprawdzą się także w przydomowym warsztacie – osoby zainteresowane majsterkowaniem z pewnością będą zachwycone naszymi gwoździarkami na wynajem!

Cennik gwoździarki Olsztyn

W BUDRENT proponujemy szczególnie dwie gwoździarki – dekarską Rawl i pneumatyczną do gwoździ i zszywek. Obie doskonale sprawdzą się w pracach tapicerskich i stolarskich.

Gwoździarka dekarska Rawl (60,00zł netto/doba) oferuje dużą wszechstronną zastosowań, a zakres jej gwoździ sięga od 50 do 90mm. Zapewnia wysokie bezpieczeństwo pracy (nakładka ochronna dodatkowo zabezpiecza drewno przed uszkodzeniami), a regulacja głębokości osadzania gwarantuje precyzyjny montaż. Jej konstrukcja jest prosta, a pojemność magazynka wynosi 88 gwoździ, co pozwala uniknąć przestojów w czasie pracy.

Gwoździarka pneumatyczna do gwoździ i zszywek (30,00zł netto/doba) jest równie atrakcyjna – jak sama nazwa wskazuje to gwoździarka i zszywasz, 2 w 1! Urządzenie to wykonana jest z wysokiej jakości materiałów – m.in. posiada ergonomiczną rękojeść powlekaną gumą, która zapewnia komfort i pewny chwyt narzędzia podczas pracy. Gwoździarka przystosowana jest do standardowych gwoździ i zszywek tapicerskich, a jej magazynek potrafi pomieścić 100 elementów (gwoździ lub zszywek), co również przyśpiesza pracę!

W BUDRENT Olsztyn nie brakuje atrakcyjnych elektronarzędzi na wynajem – oferujemy nie tylko sprawdzone i bezpieczne gwoździarki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń na wynajem oraz – w przypadku pytań lub wątpliwości – zapraszamy do kontaktu!