Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1

40,00  netto/doba
Laser krzyżowy PRO X-LINER 4.1G umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu.
blank
Zamknij

laser rotacyjny PRO LR-200 VH

70,00  netto/doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.

Lasery budowlane, to nowoczesne urządzenia, którymi dziś, bez wahania można zastąpić poziomicę. Bardzo często właściwie są nazywane poziomicą laserową, czy też laserem liniowym. Jest to prosty w obsłudze sprzęt, który pomaga w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Nasza wypożyczalnia udostępnia dwa rodzaje tychże precyzyjnych urządzeń: laser krzyżowy i rotacyjny. Dzięki nim, możemy wyznaczyć linie biegnące pod dowolnym kątem. Jest to duże ułatwienie, ponieważ wszelkie prace, jakie będą wykonywane zrobimy po prostu równo. Lasera nie trzeba trzymać, jak to jest w przypadku tradycyjnej poziomicy, dlatego też uzyskujemy jeszcze większą dokładność.

Wynajem lasera Olsztyn

Bardzo pomocny, z wieloma zaletami okazuje się laser krzyżowy. Wynajem takiego urządzenia, jest jednym z rozwiązań, dzięki któremu nie trzeba przepłacać. Cały proces użytkowania przebiega bardzo szybko i uzyskiwana jest przy tym bardzo duża precyzja. Laser może okazać się doskonałym narzędziem, podczas nanoszenia rysunków/malunków na ścianę w mieszkaniu. W momencie, w którym pojawią się linie lasera, jednym z pomocnych patentów, jest przyklejenie w tych miejscach taśmy malarskiej. Sprawi to, że obszar, jaki ma zostać pokryty farbą będzie wyraźnie zaznaczony. Taka poziomica laserowa, sprawdza się również doskonale przy kładzeniu płytek łazienkowych, w jakimś konkretnym wzorze. A może… Chcesz położyć tapetę? Tutaj laser również będzie idealnym kompanem. Jego krzyżujące się linie pomogą w wyznaczeniu krawędzi, dzięki czemu przyklejanie tapety stanie się naprawdę dużo łatwiejsze.

Jeśli zaś chodzi o laser rotacyjny, charakteryzuje się on dwiema diodami i posiada głowicę obrotową, która zawiera pryzmat. Urządzenie działa na zasadzie załamywanego promienia laserowego, ustawionego zawsze pod kątem prostym (90 stopni). Możliwe jest także rozdzielenie promienia przez głowicę, na dwa inne, ustawione do siebie prostopadle. Głowica oraz pryzmat umiejscowione są na kompensatorze, który umożliwia jej samodzielne poziomowanie. Całość obraca się wokół własnej osi dzięki silniczkowi napędowemu. Głowica emituje dobrze widoczne linie, które mogą tworzyć promienie pionowe, poziome albo skośne. Zależne jest to od wyboru trybu pracy urządzenia. Ten rodzaj laserów, jest najlepszy przy pracach budowlanych, brukarskich, wykończeniowych oraz instalacyjnych.

Cennik laserów Olsztyn

W przypadku wymienionych przez naw wyżej laserów, oba są bardzo pomocne w różnego rodzaju pracach remontowo-budowlanych. Oczywistym jest fakt, iż urządzenia te nie należą do najtańszych. Doskonałym rozwiązaniem takiego problemu jest wynajem laserów. Polecanym przez nas urządzeniem jest laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1. Nasza wypożyczalnia udostępnia go w cenie 40zł netto na dobę. Cena brutto wynosi 49,20 zł na dobę. Pro X-Liner pomaga wyznaczyć wspólny poziom na obiektach, które umiejscowione zostały dalej od siebie. W naszej ofercie widnieje również laser rotacyjny – PRO LR-200 VH, który pomaga w wyznaczaniu płaszczyzn poziomo lub pionowo. Dodatkową zaletą tego urządzenia jest możliwość zdalnego sterowania, która pozwala na regulację przechyłu. PRO LR można wypożyczyć w cenie 70zł netto/86,10 zł brutto na dobę. Po więcej szczegółów dotyczących produktu zapraszamy do kontaktu!