Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Nożyce do blachodachówki Hitachi CN16 SA

50,00  netto/doba
Moc CN16SA - 400 W Grubość cięcia stali węglowej 1,6 mm Ergonomiczny kształt obudowy idealny do manewrowania jedną ręką Doskonała Prędkość produktu cięcia 1,8 m/min Możliwość cięcia w trzech kierunkach Minimalny promień cięcia po łuku 40 mm Szerokość śladu tylko 5 mm Wyrzucanie opiłków w dół (doskonale widoczna linia cięcia) Silnik przystosowany do pracy po dużym obciążeniem

Konieczność obróbki metalowych elementów często pojawia się podczas wykonywania remontów oraz różnorodnych prac budowlanych. Bez odpowiedniego wyposażenia nie poradzisz sobie z cięciem takiego materiału – do tego celu przeznaczone są nożyce do blachy. Z ich pomocą szybko i wygodnie przetniesz rozmaite metale – tutaj szczególnie polecane są modele elektryczne, które gwarantują więcej możliwości i bardziej komfortową pracę. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat nożyc do blachy na wynajem dostępnych w BUDRENT – koniecznie przeczytaj poniższy tekst do końca!

Wynajem nożyc do blachy Olsztyn

Jak wspominaliśmy wcześniej, elektryczne nożyce do blachy znacznie ułatwiają wykonanie cięcia oraz przyśpieszają jego proces. Idealnie więc sprawdzą się dla osób, które lubią wygodę lub mają nieco więcej tego typu pracy do wykonania. Decydując się na taki model, warto zwrócić uwagę na jego zasilanie, moc oraz wagę. Nożyce do blachy elektryczne mogą być zasilane elektrycznie lub poprzez akumulator – te drugie są dobrą opcją, jeśli w trakcie pracy ma się problem z dotarciem do gniazdka.

Wybór mocy zależy od częstości używania nożyc, bowiem im większa moc tym droższy zakup tychże, jednakże w przypadku nożyc do blachy na wynajem nie należy się tym martwić – oferowane przez nas elektronarzędzia na wynajem są niezwykle atrakcyjne pod tym względem. Sprawdzą się i dla osób prowadzących działalność remontowo-budowlaną, i dla bardziej amatorskich majsterkowiczów. Trzeba tutaj również zwrócić uwagę na wagę, aby praca była komfortowa. Z proponowanymi przez BUDRENT nożycami do blachodachówki Hitachi CN16 S A każde zadanie będzie wygodne!

Cennik nożyc do blachy Olsztyn

Nożyce do blachodachówki Hitachi CN16 SA (30,00zł netto/doba) to bardzo atrakcyjne elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się do cięcia metalu. Moc tego urządzenia wynosi aż 400W, co gwarantuje szybką i komfortową pracę. Grubość cięcia stali węglowej wynosi 1,6mm, a ergonomiczny kształt obudowy nożyc pozwala na swobodne manewrowanie jedną ręką.

Nie można przejść tutaj obojętnie i obok faktu, że prędkość cięcia wynosi aż 1,8m/min, a urządzenie pozwala na cięcie w trzech kierunkach! Minimalny promień cięcia po łuku wynosi 40mm, a szerokość śladu to zaledwie 5mm. Warto tutaj wspomnieć i o tym, że oferowane nożyce do blachy na wynajem wyrzucają opiłki w dół, dzięki czemu doskonale widoczna jest linia cięcia, a silnik jest przystosowany do pracy nawet pod dużym obciążeniem! Obok takich nożyc nie można przejść obojętnie!

W BUDRENT Olsztyn znajdziesz profesjonalne elektronarzędzia remontowo-budowlane na wynajem, przeznaczone i dla fachowców, i pospolitych majsterkowiczów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz wypożyczania sprzętów. W przypadku pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt. Z przyjemnością Państwu pomożemy i doradzimy!