Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Odkurzacz Metabo ASR 2025

40,00  netto/doba
Do odsysania w trybie ciągłym pyłu powstającego podczas obróbki elektronarzędziami na budowie i w warsztacie. Nadaje się w szczególności do odsysania pyłu z cięcia betonu i kamienia. Odkurzacz do pracy na sucho/mokro dopuszczony do zastosowań przemysłowych.
blank
Zamknij

Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1

30
50,00  netto/doba
Profesjonalne urządzenie spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd.
blank
Zamknij

Odkurzacz przemysłowy Rems Pull

40,00  netto/doba
Wydajny odkurzacz elektryczny do pracy na sucho i na mokro, posiada automatyczne czyszczenie filtra Odkurzy brud, ciecz i pył. Do zastosowań w rzemiośle i przemyśle Doskonały do zastosowań podczas wiercenia, wiercenia rdzeniowego, szlifowania, bruzdowania i cięcia

O tym, czym charakteryzuje się powszechnie wszystkim znany odkurzacz, raczej każdy ma pojęcie. Zaś jeśli chodzi o ten przemysłowy, został on wyprodukowany po to, aby móc z niego korzystać w trudnych warunkach, jakie panują np. na budowie, czy gdzieś na jakiejś hali produkcyjnej. Obudowa takiego odkurzacza powinna być prosta, mocna i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Cały ten zamysł jest oczywisty chociażby ze względu na to, że samo użytkowanie takiego sprzętu raczej nie będzie zaliczało się do delikatnych.

Wynajem odkurzaczy przemysłowych – Olsztyn

Jako że odkurzacze przemysłowe to urządzenia o dość sporych gabarytach, producenci muszą dokonać wszelkich starań, aby miały one mocne kółka. W ten sposób możliwe jest manewrowanie. Nie powinno zabraknąć również dobrych hamulców, które pozwalają w dowolnym momencie i miejscu zatrzymać odkurzacz. Jeszcze jedną, bardzo ważną kwestią okazuje się długość kabla. W przypadku odkurzaczy przemysłowych, jest ona daleka od standardów i powinna osiągnąć co najmniej kilkunastometrową długość. Oczywistym jest również fakt, iż tego typu urządzenia są dość kosztowne, dlatego też istnieje możliwość wynajmu odkurzacza przemysłowego. Olsztyn należy do jednego z miast, w którym coś takiego jest możliwe.
Dodatkowo, warto również wspomnieć o wygodnych opcjach, jakie posiada taki odkurzacz. Wiele urządzeń zostało wyposażonych w przeróżne schowki przeznaczone na akcesoria. Nie brakuje im również dodatkowych funkcji, takich jak: możliwość regulowania siły ssania, czy kompatybilność z innymi elektronarzędziami np. szlifierką, wyrzynarką, piłą. Odkurzacz przemysłowy można wypożyczyć zarówno pod postacią bezworkową, jak i workową. Charakteryzują się też one niezwykle dużą pojemnością, która może osiągnąć nawet 40 litrów. Możliwa jest praca w dwóch trybach – na sucho i mokro, co przekłada się na możliwość usuwania pyłu gipsowego, gruzu, trocin, wiór drzewnych, mokre zaprawy. Na dzisiejszym rynku są także dostępne rodzaje odkurzaczy uruchamiających się automatycznie wraz z włączeniem elektronarzędzia, z którym współpracują.

Cennik odkurzaczy przemysłowych – Olsztyn

Odkurzacz przemysłowy można łatwo odróżnić od standardowego. Mają one zdecydowanie większą moc. Dzięki temu uzyskiwana jest znacznie większa siła ssania. Oczywiście, jako że należy przestrzegać przepisów, dlatego też moc odkurzacza przemysłowego nie może przekraczać więcej, niż 900W, oczywiście jest to wymagane tylko w warunkach domowych. Możliwy jest zakup też takich, które posiadają moc od 1100 – 2000 W. Warto jednak mieć na uwadze, że nie tylko moc sprzętu decyduje o jego sile.
Nasza wypożyczalnia elektronarzędzi, pozostawia szeroki wybór. Spośród odkurzaczy przemysłowych można wybrać takie, których parametry będą Państwu odpowiadać. Istnieje kilka, ciekawych opcji, które zamieszczamy poniżej.

> odkurzacz Metabo ASR 2025 – przystosowany jest do odsysania pyłu z betonu, świetnie sprawdza się na warsztatach i budowie. Cena wynajmu to: 40 zł netto/49,20 zł brutto/doba
> odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 – przystosowany do czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek tekstylnych. Praca na mokro spryskująco-odsysająca. Cena wynajmu to: 50 zł netto/61,50 zł brutto/doba > odkurzacz przemysłowy Rems Pull – przeznaczony jest do pracy na sucho i mokro, został wyposażony w funkcję automatycznego oczyszczania filtra. Nadaje się do przemysłu oraz rzemiosła. Cena wynajmu to: 40 zł netto/49, 20 zł brutto/doba

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej oferty na stronie bądź do kontaktu!