Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Parownica Karcher SC5

25
50,00  netto/doba
Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni w domu. Dzięki wyposażeniu w dwa zbiorniki, pozwalaja na czyszczenie bez przerw na studzenie bojlera.
blank
Zamknij

Zdzieracz do tapet KARCHER + Parownica SC5

35
70,00  netto/doba
Zdzieracz do tapet doskonale usuwa tapety oraz pozostałości kleju wykorzystując działanie pary.

Parownice to wielofunkcyjne urządzenia, które są nieopisaną pomocą przy porządkach w każdym domu. Pozwalają uporać się z niemal każdym zabrudzeniem, nawet z wyjątkowo grubymi lub pogniecionymi tkaninami. Sprawdzają się do czyszczenia podłóg, kabin prysznicowych, sanitariatów, kaloryferów, fug oraz wielu innych miejsc – a to wszystko bez konieczności używania silnych detergentów! Jeśli szukasz parownicy, która pomoże Ci w perfekcyjnym uporządkowaniu mieszkania – koniecznie przemyśl jej wynajem w BUDRENT Olsztyn!

Wynajem parownic Olsztyn

Choć może ciężko w to uwierzyć, dzięki parownicom można wysprzątać niemal cały dom. Ten profesjonalny sprzęt czyści za pomocą strumienia gorącej pary, dzięki czemu nie trzeba używać silnej chemii profesjonalnej – nawet w przypadku zaniedbanych miejsc. Nic więc dziwnego, że są szczególnie polecane zwolennikom życia EKO i ekologicznego sprzątania. Jednakże, to nie jedyne atuty parownic. Na szczególną uwagę zasługują parownice marki Kärcher, które wykazują ich szczególnie wiele: są gotowe do użycia w zaledwie kilka minut (szybko podgrzewają wodę), jakość ich wykonania jest niezwykle wysoka, są trwałe i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a komfort obsługi i łatwość stosowania są nieporównywalne. Warto tutaj także dodać, że parownice Kärcher na wynajem posiadają także optymalnie dobrane akcesoria, które znacząco ułatwiają czyszczenie!

Cennik parownic Olsztyn

BUDRENT oferuje na wynajem produkt szczególny – parownicę Kärcher SC5 (40,00zł netto/doba). To wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie, które – jak nie trudno się domyślić po powyższym tekście – doskonale sprawdzi się do czyszczenia wszelkich wodoodpornych powierzchni, nie tylko w domu. Model ten wyposażony jest w dwa zbiorniki, które pozwalają na sprzątanie bez przerw na studzenie bojlera. Proces czyszczenia z taką parownicą przebiega bardzo szybko, dzięki czemu można przy jej wykorzystaniu zaoszczędzić mnóstwo czasu. Istotny jest tutaj również wysoki komfort pracy – są ergonomiczne konstrukcyjnie, a dodatkowe wyposażenie gwarantuje bardzo przyjemną pracę z tym urządzeniem. Warto tutaj również dodać, że używanie parownic pozwala pozbyć się bakterii. Takie dokładne czyszczenie domowych powierzchni usuwa 99,99% powszechnie występujących bakterii! Jeśli dotychczas nie byliście pewni, czy parownica to urządzenie dla Was – po tej informacji z pewnością się do niej przekonacie!

W BUDRENT Olsztyn możesz wypożyczyć wiele atrakcyjnych urządzeń – m.in. wspaniałą parownicę Kärcher. Wynajem odbywa się na atrakcyjnych warunkach, a jego ceny są niezwykle przystępne. Jeśli pragniesz perfekcyjnie wyczyścić swój dom lub mieszkanie – koniecznie skorzystaj z naszej oferty! W przypadku pytań – serdecznie zachęcamy do kontaktu.