Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Migomat Telmig 195 200A

35
70,00  netto/doba
Półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG-MAG drutem spawalniczym w osłonie gazu. Zasilanie dwunapięciowe 230V lub 400V. Maksymalna szpula z drutem: 15 kg. Uchwyt spawalniczy ze złączem euro. Spawanie drutem stalowym, nierdzewnym i aluminiowym. Zabezpieczenie przeciw przeciążeniu. Osiem stopni prądu spawania.
blank
Zamknij

Spawarka elektrodowa Most 180

25
50,00  netto/doba
Praktyczna spawarka inwertorowa stanowi narzędzie, które doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym, jak i w przydomowym warsztacie. Element ten pozwoli Ci trwale połączyć ze sobą 2 metalowe elementy tak, aby powstała stabilna konstrukcja. Produkt posiada wytrzymałą mechanicznie, trwałą obudowę, która posłuży Ci przez lata.

Spawarki to urządzenia, które doskonale sprawdzą się nie tylko dla profesjonalistów, ale także majsterkowiczów i innych osób, które chętnie samodzielnie wykonują prace wokół domu. Takie elektronarzędzie jest niezwykle pomocne i przy prostych pracach, jak przyspawanie zawiasów w furtce czy naprawienie jakiegoś elementu metalowego w domu. Zamiast wzywać do takiej drobnostki fachowca i zapłacić za to krocie, warto samodzielnie spróbować swoich sił w spawaniu – i nie trzeba do tego celu kupować nowego sprzętu! Wystarczy skorzystać ze sprawdzonej wypożyczalni elektronarzędzi w Olsztynie, która ma w swojej ofercie m.in. właśnie spawarki.

Wynajem spawarek Olsztyn

Niezależnie czy zamierzamy kupić nową spawarkę, czy skorzystać z wypożyczalni, przed czynem warto zwrócić uwagę na kilka jej aspektów. Pierwszym jest amperaż spawarki, który powinien być dobrany względem intensywności, z jaką będzie on wykorzystywany oraz mocy, której będziemy potrzebować. Dla hobbystów warto wybrać coś jedynie do okazjonalnego spawania – modele do 250A sprawdzą się do spawania cienkich i niewielkich elementów, a powyżej 250A są to już profesjonalne spawarki wykorzystywane w przemyśle. W przypadku tych urządzeń, należy skupić uwagę także na sprawności (cyklu pracy urządzenia), który informuje o długości działania w 10-minutowym cyklu pracy. Dla przykładu – sprawność 70% oznacza, że spawarka będzie pracować przez 7 minut, a następne 3 potrzebuje na schłodzenie. Nie można zapomnieć też o mobilności oraz zasilaniu urządzenia, ponieważ nie zwrócenie uwagi na te kwestie może niezwykle utrudnić nam pracę. W wypożyczalni BUDRENT dostępne są dwa atrakcyjne modele spawarek: Migomat Telmig 195 200A i Spawarka elektrodowa Most 180. Co warto o nich wiedzieć?

Cennik spawarek Olsztyn

Spawarki na wynajem dostępne w BUDRENT to sprawdzone i niezawodne urządzenia. Warto o nich napisać kilka słów, które lepiej przybliżą ich zalety. Migomat Telmig 195 200A (70,00zł netto/doba) to półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG-MAG, drutem spawalniczym w osłonie gazu. Posiada zasilanie dwunapięciowe – 230V lub 400V – a jej maksymalna szpula z drutem waży 15kg. Posiada uchwyt spawalniczy ze złączem euro i doskonale sprawdza się do spawania drutem stalowym, nierdzewnym i aluminiowym. Do jej atutów należą również bez wątpienia zabezpieczenie przeciw przeciążeniu oraz osiem stopni prądu spawania. Spawarka elektrodowa Most 180 (50,00zł netto/doba) to praktyczne elektronarzędzie, które doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym, jak i w przydomowym warsztacie. Pozwala trwale połączyć ze sobą 2 metalowe elementy tak, aby powstała stabilna konstrukcja. Dodatkowo, spawarka ta posiada wytrzymałą mechanicznie, trwałą obudowę, którą niełatwo uszkodzić. Krótko mówiąc – oba wspomniane elektronarzędzia znajdą zastosowanie i dla fachowca, i majsterkowicza!

W BUDRENT Olsztyn możesz wypożyczyć wiele nietuzinkowych elektronarzędzi, nie tylko spawarek. Wynajem odbywa się na atrakcyjnych warunkach, a jego ceny są – jak można zauważyć na powyższych przykładach – niezwykle przystępne. Jeśli szukasz spawarki, z której pomocą naprawisz przydomową bramkę lub cokolwiek innego – koniecznie skorzystaj z oferty tej firm!