Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Szlifierka Metabo LSV 5-225

40,00  netto/doba
Komfortowe szlifowanie gipsowanych powierzchni ścian i sufitów. Optymalne wyważenie podczas pracy dzięki środkowi ciężkości urządzenia zlokalizowanemu poza głowicą. Technologia M-Clean: skuteczne odsysanie poprzez obudowę bez węża zapewnia maksymalną elastyczność głowicy szlifierskiej żyrafy do gipsu. Zarezerwuj urządzenie w Olsztynie i ciesz się czystą i sprawną pracą przy szlifowaniu ścian.

Szlifierki do gipsu (żyrafa)

Szlifierka do gipsu (żyrafa) to elektronarzędzie, które przede wszystkim stosowane jest przez tynkarzy. Służy ona do szlifowania gładzi gipsowych oraz gwarantuje szybkie i łatwe wygładzenie powierzchni. Praca z nią jest bardzo prosta i łatwa, a efekty oraz możliwości, które oferuje ten sprzęt są doprawdy ogromne. Dzięki wypożyczalni elektronarzędzi w Olsztynie nie musisz dodatkowo kupować takiej szlifierki, aby z niej skorzystać – z powodzeniem możesz wynająć te elektronarzędzie i doprowadzić do ładu ściany w swoim mieszkaniu i nie tylko! Krótko mówiąc – to rozwiązanie idealne dla osób planujących remont. Co jeszcze warto na temat szlifierek do gipsu (inaczej żyraf do gipsu) wiedzieć? Oraz dlaczego warto skorzystać z oferty wypożyczalni elektronarzędzi w Olsztynie? Odpowiedzi poniżej!

Wynajem szlifierek do gipsu (żyrafa) Olsztyn

Szlifierki do gipsu często nazywane są żyrafami, ponieważ posiadają długi wysięgnik. Głównym zadaniem takiego sprzętu jest wyrównanie powierzchni wykończonych gładzą gipsową, bez konieczności używania drabiny – dosięgają wysokich partii ścian, a nawet sufitów. Elektronarzędzie tego typu przydaje się także do szlifowania spoin między płytami gipsowo-kartonowym, a także do wygładzania miejsc uprzednio zaszpachlowanych gipsem (dziur, ubytków w tynku, bruzd instalacyjnych oraz innych). Co więcej, profesjonalne żyrafy sprawdzą się nawet do matowienia lamperii wykonanych farbą olejną lub zdzierania starych tapet, a przeznaczone są do użytku nie tylko profesjonalnych wykonawców, ale i początkujących fachowców. Wygoda, funkcjonalność, niezawodność i trwałość szlifierek do gipsu to zaledwie fragment ich zalet. Decydując się na zakup lub wypożyczenie takiego sprzętu, należy zwrócić również uwagę na jego parametry. W przypadku takich żyraf najważniejsze z nich to: moc silnika, ciężar sprzętu, typ silnika, średnicę tarczy oraz – oczywiście – długość uchwytu!

Cennik szlifierek do gipsu (żyrafa) Olsztyn

W BUDRENT dostępna jest atrakcyjna Szlifierka Metabo LSV 5-225 (40,00 zł netto/doba). Zapewnia ona komfortowe szlifowanie gipsowanych powierzchni ścian i sufitów za pomocą żyrafy oraz posiada wiele dodatkowych ułatwień – m.in. oświetlenie LED, które ułatwia bezpośrednie wykrywanie i szlifowanie nierówności bądź rys. Szlifierka ta charakteryzuje się także optymalnym wyważeniem podczas pracy – dzięki środkowi ciężkości urządzenia zlokalizowanemu poza głowicą. Regulacja długości żyrafy umożliwia szybkie i łatwe skrócenie bądź wydłużenie wysięgnika w ciasnych lub wysokich pomieszczeniach (istnieje także możliwość ozbudowy do całkowitej długości 2,1 m przy pomocy dodatkowego elementu przedłużającego – osprzęt). Nie można nie wspomnieć tutaj o technologii M-Clean, która gwarantuje skuteczne odsysanie poprzez obudowę bez węża, zapewniającą maksymalną elastyczność głowicy szlifierskiej. Brzmi fantastycznie prawda? I fantastycznie sprawdza się w pracy!

Ze szlifierkami do gipsu (żyrafami) z wypożyczalni Budrent będziesz mógł cieszyć się czystą i sprawną pracą przy szlifowaniu ścian i sufit. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu elektronarzędzi, a w przypadku pytań – do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że w naszej wypożyczalni znajdziesz sprzęt idealnie dla siebie – i dla swoich domowych porządków, i remontu, i wielu innych celów!