Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo W18 LTX 125mm

40,00  netto/doba
Smukła konstrukcja pozwala na bezwysiłkową pracę w trudno dostępnych miejscach lub nad głową Metabo Quick – beznarzędziowa wymiana tarczy dzięki nakrętce szybkomocującej Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie Obracany akumulator ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach Zabezpieczenie przeciążeniowe: chroni silnik przed przegrzaniem Elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu - uruchamianie bez szarpnięcia Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem: zapobiega niezamierzonemu włączeniu po wymianie akumulatora Zdejmowany filtr przeciwpyłowy do ochrony silnika przed większymi cząstkami zanieczyszczeń Technologia Ultra-M: największa moc, oszczędne ładowanie i 3 lata gwarancji na akumulator Akumulatory ze wskaźnikiem stanu naładowania
blank
Zamknij

Szlifierka z tarczą do usuwania subitu, powłok epoksydowych, lepiku.

100,00  netto/doba
Norton CG252 to lekkie i kompaktowe urządzenie z jedną głowicą 250mm, przeznaczone jest do usuwania elastycznych powłok. Głowica usuwa subit oraz inne elastyczne powłoki. Do ceny wynajmu doliczamy zużycie tarczy 300 zł netto / mm.
blank
Zamknij

Polerka DeWalt DWP 849 X 180mm z regulacją obrotów

40,00  netto/doba
Ogumowana obudowa przekładni pozwala użytkownikowi na komfortowe trzymanie narzędzia Włącznik płynnie regulowanej prędkości pozwala użytkownikowi kontrolować prędkość obrotową, dostosowując siłę nacisku na włącznik do wykonywanego zadania Duże pokrętło ograniczenia prędkości pracy pozwala użytkownikowi na prostą zmianę prędkości w zależności od wykonywanej pracy Wymienne osłony ochronne chronią mechanizm polerki przed zasysaniem wełny polerskiej i zablokowaniem narzędzia Wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia, dla bezpieczeństwa użytkownika, nie dopuszcza do ponownego uruchomienia się szlifierki przy powrocie napięcia w sieci. Wyłącznik musi być wtedy wyłączony i ponownie załączony aby maszynę uruchomić Ogumowana rękojeść tylna pozwala na pewny chwyt i komfort pracy narzędziem Blokada wrzeciona pozwala na prostą wymianę akcesoriów polerskich Samoczynne odłączanie się zużytych szczotek zapewnia skuteczną ochronę silnika Dane techniczne: Moc pobierana 1250 W Prędkość bez obciążenia 0-600/3500 obr/min Maks. średnica tarczy 150 & 180 & 230 mm Gwint wrzeciona M14 Masa 3,0 kg Długość 480 mm Wysokość 135 mm Ciśnienie dźwięku 84 dB(A) Niepewność pomiaru K 1 (hałas) 3 dB(A) Ciśnienie akustyczne 95 dB(A) Niepewność pomiaru K 2 (hałas) 3 dB(A)
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa 125mm Bosch GWS 9-125 S

20,00  netto/doba
Jedna z najnowszych szlifierek kątowych firmy BOSCH z silnikiem o mocy 900W, wyposażona w blokadę wrzeciona pozwalającą na montaż i demontaż tarczy tnącej przy użyciu tylko jednego klucza, w osłonę tarczy zabezpieczoną przed obróceniem oraz w najnowszej generacji silnik BOSCH CHAMPION.
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa 230mm Metabo WX 21-230

25,00  netto/doba
Wydajna szlifierka kątowa z trwałym silnikiem Metabo Marathon. Obudowa przekładni wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego.
blank
Zamknij

Szlifierka do betonu Metabo WE 15-125HD

50,00  netto/doba
Uniwersalny system do bezpyłowego szlifowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Długa żywotność w ekstremalnych zastosowaniach: mocna i wytrzymała szlifierka kątowa z optymalną mocą jednostkową w swojej klasie zapewnia szybki postęp pracy.
blank
Zamknij

Szlifierka do renowacji Festool RG 150

100,00  netto/doba
Szlifierka do renowacji o idealnej prędkości obrotowej do obróbki miękkich materiałów na dużych powierzchniach. Wytrzymałość i skuteczność dzięki silnikowi o mocy 1600 W. Wygodna i bezpieczna praca dzięki uchwytowi w kształcie litery „D“. Skuteczne odciąganie pyłu i automatyczne uszczelnienie wieńcem szczotek. Szczególnie spokojna praca bez wibracji.
blank
Zamknij

Szlifierka do posadzek betonowych Norton CG 252

100,00  netto/doba
Norton CG252 to lekkie i kompaktowe urządzenie z jedną głowicą 250mm, przeznaczone jest do szlifowania i wyrównywania małych i średnich powierzchni oraz usuwania klejów i lakierów.