Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Frezarka do betonu Enar FEN 200E silnik elektryczny.

100
200,00  netto/doba
Frezarka z silnikiem elektrycznym o mocy 2,2kW  230V.  Napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie. Frezarka umożliwia podłączenie odkurzacza przemysłowego. Szerokość bębna roboczego to 200 mm, maksymalna głębokość frezowania to 8 mm. Maszyna wyposażona w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu. Wydajność maszyny 33-40 m2/h. Frezarka doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg. Wymagany bezpiecznik min.  C 20A
blank
Zamknij

Polerka DeWalt DWP 849 X 180mm z regulacją obrotów

20
40,00  netto/doba
Ogumowana obudowa przekładni pozwala użytkownikowi na komfortowe trzymanie narzędzia Włącznik płynnie regulowanej prędkości pozwala użytkownikowi kontrolować prędkość obrotową, dostosowując siłę nacisku na włącznik do wykonywanego zadania Duże pokrętło ograniczenia prędkości pracy pozwala użytkownikowi na prostą zmianę prędkości w zależności od wykonywanej pracy Wymienne osłony ochronne chronią mechanizm polerki przed zasysaniem wełny polerskiej i zablokowaniem narzędzia Wyłącznik odcinający przy zaniku napięcia, dla bezpieczeństwa użytkownika, nie dopuszcza do ponownego uruchomienia się szlifierki przy powrocie napięcia w sieci. Wyłącznik musi być wtedy wyłączony i ponownie załączony aby maszynę uruchomić Ogumowana rękojeść tylna pozwala na pewny chwyt i komfort pracy narzędziem Blokada wrzeciona pozwala na prostą wymianę akcesoriów polerskich Samoczynne odłączanie się zużytych szczotek zapewnia skuteczną ochronę silnika Dane techniczne: Moc pobierana 1250 W Prędkość bez obciążenia 0-600/3500 obr/min Maks. średnica tarczy 150 & 180 & 230 mm Gwint wrzeciona M14 Masa 3,0 kg Długość 480 mm Wysokość 135 mm Ciśnienie dźwięku 84 dB(A) Niepewność pomiaru K 1 (hałas) 3 dB(A) Ciśnienie akustyczne 95 dB(A) Niepewność pomiaru K 2 (hałas) 3 dB(A)
blank
Zamknij

Szlifierka do betonu Metabo RSEV 19-125RT

35
70,00  netto/doba

Metabo Szlifierka do renowacji RSEV 19-125 RT

 • Skuteczne szlifowanie i usuwanie betonu, jastrychu oraz różnego rodzaju powłok za pomocą diamentowych ściernic garnkowych
 • Maksymalna wydajność dzięki zastosowaniu lekkiego silnika Metabo Marathon o mocy 1900 W
 • Wysoki moment obrotowy i duża przeciążalność pozwalają na ciężką pracę w trybie ciągłym
 • Niewielki ciężar sprawia, że idealnie nadaje się do szlifowania ścian i stropów
 • Perfekcyjna ergonomia dzięki wąskiemu uchwytowi zapewniającemu maksymalną kontrolę i łatwą pracę ponad głową
 • Szlifowanie przy krawędziach dzięki przymocowanemu na stałe, podnoszonemu segmentowi
 • Optymalny efekt odsysania: amortyzowana obejma szczotkowa przy osłonie dopasowuje się do każdej powierzchni i wysokości segmentu
 • Uchwyt pałąkowy regulowany bez użycia narzędzi zapewnia bezpieczne i równomierne prowadzenie podczas szlifowania
 • Pełno okresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) z pokrętłem regulacyjnym: umożliwia dostosowanie prędkości obrotowej do rodzaju obrabianego materiału i utrzymanie jej pod obciążeniem na stałym poziomie
 • Elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu - uruchamianie bez szarpnięcia
 • Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem: zapobiega niezamierzonemu włączeniu po przywróceniu zasilania
 • Sprzęgło zabezpieczające Metabo S-automatic: mechaniczne odłączenie napędu w przypadku zablokowania narzędzia roboczego gwarantuje bezpieczną pracę
 • Przyłącze układu odsysania pyłu Ø 35/41 mm
Dane techniczne: Ø ściernicy garnkowej 125 mm Moment obrotowy 5 Nm Prędkość obrotowa na biegu jałowym 3800 - 8200 /min Moc znamionowa 1900 W Moc oddawana 1240 W Prędkość obrotowa pod obciążeniem 6800 /min Gwint wrzeciona M 14 Ciężar bez kabla 3.5 kg Długość kabla 4 m
blank
Zamknij

Szlifierka do betonu Metabo WE 15-125HD

25
50,00  netto/doba
Uniwersalny system do bezpyłowego szlifowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Długa żywotność w ekstremalnych zastosowaniach: mocna i wytrzymała szlifierka kątowa z optymalną mocą jednostkową w swojej klasie zapewnia szybki postęp pracy.
blank
Zamknij

Szlifierka do posadzek betonowych Norton CG 252

50
100,00  netto/doba
Norton CG252 to lekkie i kompaktowe urządzenie z jedną głowicą 250mm, przeznaczone jest do szlifowania i wyrównywania małych i średnich powierzchni oraz usuwania klejów i lakierów.
blank
Zamknij

Szlifierka do renowacji Festool RG 150

50
100,00  netto/doba
Szlifierka do renowacji o idealnej prędkości obrotowej do obróbki miękkich materiałów na dużych powierzchniach. Wytrzymałość i skuteczność dzięki silnikowi o mocy 1600 W. Wygodna i bezpieczna praca dzięki uchwytowi w kształcie litery „D“. Skuteczne odciąganie pyłu i automatyczne uszczelnienie wieńcem szczotek. Szczególnie spokojna praca bez wibracji.
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa 125mm Bosch GWS 9-125 S

12
25,00  netto/doba
Jedna z najnowszych szlifierek kątowych firmy BOSCH z silnikiem o mocy 900W, wyposażona w blokadę wrzeciona pozwalającą na montaż i demontaż tarczy tnącej przy użyciu tylko jednego klucza, w osłonę tarczy zabezpieczoną przed obróceniem oraz w najnowszej generacji silnik BOSCH CHAMPION.
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa 230mm Metabo WX 21-230

15
30,00  netto/doba
Wydajna szlifierka kątowa z trwałym silnikiem Metabo Marathon. Obudowa przekładni wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego.
blank
Zamknij

Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo W18 LTX 125mm

20
40,00  netto/doba
Smukła konstrukcja pozwala na bezwysiłkową pracę w trudno dostępnych miejscach lub nad głową Metabo Quick – beznarzędziowa wymiana tarczy dzięki nakrętce szybkomocującej Możliwość zmiany położenia osłony bez użycia narzędzi, mocowanie uniemożliwiające obrócenie Obracany akumulator ułatwia pracę w trudno dostępnych miejscach Zabezpieczenie przeciążeniowe: chroni silnik przed przegrzaniem Elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu - uruchamianie bez szarpnięcia Zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem: zapobiega niezamierzonemu włączeniu po wymianie akumulatora Zdejmowany filtr przeciwpyłowy do ochrony silnika przed większymi cząstkami zanieczyszczeń Technologia Ultra-M: największa moc, oszczędne ładowanie i 3 lata gwarancji na akumulator Akumulatory ze wskaźnikiem stanu naładowania
blank
Zamknij

Szlifierka z tarczą do usuwania subitu, powłok epoksydowych, lepiku.

50
100,00  netto/doba
Norton CG252 to lekkie i kompaktowe urządzenie z jedną głowicą 250mm, przeznaczone jest do usuwania elastycznych powłok. Głowica usuwa subit oraz inne elastyczne powłoki. Do ceny wynajmu doliczamy zużycie tarczy 300 zł netto / mm.
blank
Zamknij

Urządzenie wielofunkcyjne Multitool DeWalt DWE 315

15
30,00  netto/doba
WŁAŚCIWOŚCI
 • System szybkiej wymiany akcesoriów QUICK-CHANGE pozwala na ich bez narzędziową wymianę
 • Ergonomiczna konstrukcja
 • Regulacji prędkości w zakresie 0-22.000 za pomocą elektronicznego włącznika
 • Kat oscylacji 1,6°
DANE TECHNICZNE
 • Moc użyteczna 300 W
 • Prędkość 0-22,000 osc/min
 • Masa 1.475 kg

W obecnych czasach mamy dostęp do rozmaitych elektronarzędzi, dzięki którym wszelkie prace remontowe, czy budowlane stają się o wiele łatwiejsze. Dość popularnymi narzędziami okazują się w tej dziedzinie szlifierki i frezerki do betonu. Ten typ elektronarzędzi można zakupić, albo wypożyczyć, lecz o tym informacje zostaną podane pod koniec artykułu. Szlifierki f frezarki do betonu są narzędziami, które sprawiają, że praca z betonem staje się o wiele łatwiejsza. Jeżeli macie Państwo w planach remont, czy jakieś wykończeniowe prace, zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Frezarka i jej działanie

Frezarka zalicza się do urządzeń dość specyficznych. Można ją nabyć w formie spalinowej lub elektrycznej. Korzystać z niej mogą zarówno właściciele firm, jak i gospodarstw domowych. Jednak zanim zdecydujecie się Państwo na zakup takiego elektronarzędzia, warto dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Frezarka to nic innego jak obrabiarka – służy do skrawania różnych części danego obiektu. Jej główną zaletą jest to, iż została przystosowana do rozmaitych rodzajów powierzchni (najczęściej płaskich bądź na rowkach). Sam proces skrawania, odbywa się przy wykorzystaniu narzędzia wieloostrzowego, które nosi nazwę frez. Wyglądem przypomina obrotową bryłę. Dzięki temu elementowi, można w łatwy sposób, na powierzchniach: stożkowych, kształtowych, walcowych wykonać wręby.

Jakie są typy frezowania?

Kolejną rzeczą, o której warto wspomnieć są typy frezowania. Należy zatem wymienić kilka z nich:

 • – obwódkowe (występuje podczas równoległego do powierzchni obrabianej, obracania się osi frezu)
 • – walcowe (występuje w momencie, w którym wykorzystywanie ostrzy skrawających występuje na powierzchni walcowej)
 • – czołowe (występuje, gdy oś narzędzia znajduje się prostopadle do powierzchni)

Rodzaje szlifierek do betonu – jaką wybrać?

Beton jest powierzchnią twardą, której nie powinno szlifować się zwykłą szlifierką. Może ona bowiem, w łatwy sposób ulec zniszczeniu. Podczas wyboru wymarzonej szlifierki do betonu, w pierwszej kolejności należy spojrzeć na parametry. Samo urządzenie, podczas prac remontowych nie powinno mieć dużych rozmiarów, ponieważ zmniejszyłoby to jego precyzję. Do najważniejszych parametrów zalicza się:

 • – moc
 • – niwelowanie pyłu i kurzu
 • – wielkość stopy
 • – prędkość obrotowa

Wszystko, co można znaleźć w tych kilku parametrach jest dość zróżnicowane, dlatego w zależności od rodzaju wykonywanej pracy, każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Oczywistą sprawą jest też rodzaj szlifierki. Wśród najbardziej popularnych można znaleźć trzy:

 • – szlifierka kątowa (ręczna szlifierka, która posiada wrzeciono, mocuje się na niej różnorodny sprzęt jak np. tracze szlifierskie czy szczotki).
 • – szlifierka oscylacyjna (stosowana jest głównie podczas prac z drewnem, choć możliwa jest również obróbka tynku gipsowego, idealna do betonowych prac wykończeniowych).
 • – Szlifierka planetarna do betonu (mają dużą moc i średnicę roboczą – spotyka się je bardzo często w roli urządzeń trzygłowicowych).

Szlifierki i frezarki do betonu – nasza wypożyczalnia

Jeżeli jesteś osobą, która nie chce poświęcić majątku na tego typu urządzenia, bądź… Potrzebujesz ich tylko na chwilę, wypożyczenie będzie najrozsądniejszą opcją. Spośród naszych elektronarzędzi oferujemy kilka różnych:

 • – Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo W18 LTX 125mm (40,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka z tarczą do usuwania subitu, powłok epoksydowych, lepiku. (100,00 zł netto/doba)
 • – Polerka DeWalt DWP 849 X 180mm z regulacją obrotów (40,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka kątowa 125mm Bosch GWS 9-125 S (20,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka kątowa 230mm Metabo WX 21-230 (25,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka do betonu Metabo WE 15-125HD (50,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka do renowacji Festool RG 150 (100,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka do posadzek betonowych Norton CG 252 (100,00 zł netto/doba)
 • – Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo W18 LTX 125mm (40,00 zł netto/doba)

W razie pojawiających się pytań, czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z wielką chęcią udzielimy Państwu porad i pomożemy wybrać najwygodniejszą opcję.