Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Szorowarka akumulatorowa do mycia posadzek Comax Simpla 45B

70
140,00  netto/doba
Maszyna do zmywania równych i twardych posadzek w halach produkcyjnych, magazynowych i handlowych o średnim zabrudzeniu. Jednocześnie zmywa i osusza. Wykonuje pracę jedną szczotką lub padem.

Czysta podłoga ma dziś ogromne znaczenie a zwłaszcza, jeśli ma się z nią do czynienia na co dzień w różnych miejscach pracy. Powierzchnia ma duży wpływ na bezpieczeństwo pracowników. Jeśli będzie zadbana, ryzyko na wszelkie wypadki przy pracy zostanie zmniejszone.
Jeśli chodzi o czyszczenie dużych powierzchni, na halach produkcyjnych, w sklepach czy na innych, sporych przestrzeniach… Bardzo dobrze sprawdzają się właśnie szorowarki do podłóg. Dzięki nim można doprowadzić całą podłogę do idealnej czystości.

Szorowarka i akcesoria

Czym właściwie jest szorowarka? Można zaliczyć ją do urządzeń, które bardzo chętnie wykorzystywane są przez różne firmy sprzątające. Dzięki ogromnej wydajności tej maszyny, można zastąpić nie jedną a więcej osób podczas samego procesu sprzątania. Szorowarka potrafi bardzo dokładnie wyczyścić powierzchnie o różnych rodzajach. Dodatkowo, warto wspomnieć również o tym, że te najnowsze modele prezentują bardzo cichą pracę, dzięki czemu można z nich korzystać nawet podczas obsługiwania klientów. Obecnie mamy też dostęp do szorowarek o kompaktowych rozmiarach, co daje możliwość na korzystanie z nich nawet na mniejszych powierzchniach.
Warto zastanowić się również nad rodzajem takiego urządzenia. Kablowe czy akumulatorowe?
Zaletą tych pierwszych jest to, że są lekkie i mogą dotrzeć do nawet trudno dostępnych zakamarków. Łatwo też je przenosić. Jeśli natomiast chodzi o akumulatorowe szorowarki, najczęściej korzysta się z nich na dużych powierzchniach, gdzie mamy do czynienia ze sporym natężeniem ruchu. Sama praca z tym sprzętem zalicza się do bardzo komfortowych. Można też posprzątać dużą powierzchnię w bardzo krótkim czasie. Urządzenie samo w sobie jest bardzo łatwe w obsłudze, więc każdy pracownik będzie w stanie sobie z tym poradzić. Jeszcze jedną, ważną zaletą maszyny bateryjnej jest to, iż jej docisk do podłogi jest znacznie większy, co przekłada się na jej dokładność

Z czego zbudowana jest szorowarka?

Zanim zdecydujemy się na zakup szorowarki, dobrze jest na samym początku dowiedzieć się, z jakich elementów jest zbudowana. Pierwsze, co widać od razu, to głowica (korpus). To właśnie w nim znajduje się silnik, który uchodzi za serce całego urządzenia. Jego działanie wprawia w ruch szczotki szorujące. Następnie należy również uwzględnić element, jakim jest gryf sterujący, który oczywiście służy do tego, by sterować szorowarką. Może on być również wyposażony w dodatkowy zbiornik na detergenty. Na gryfie znajduje się też panel z przyciskami umożliwiającymi sprawowanie kontroli nad urządzeniem.

Szorowarki – nie musisz kupować, wypożycz

Jak wiadomo, urządzenia tego typu nie należą do tanich, stąd też istnieje taka opcja na ich wypożyczenie. Nasza firma ma w swojej ofercie nowoczesną szorowarkę akumulatorową do mycia posadzek – Comax Simpla 45B.
Wynajem tego urządzenia to niewielkie pieniądze – 140zł netto/172,20zł brutto na dobę.
Szorowarka ta sprawdza się doskonale na większych powierzchniach i nie przeszkadza podczas wzmożonego ruchu klientów w obiektach handlowych. Całe sprzątanie można przeprowadzić bardzo szybko i łatwo i bez żadnych problemów.