Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
Zamknij

Wiertarka Metabo SBEV 100-2

25,00  netto/doba
Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) umożliwia regulację obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału i zapewnia ich utrzymanie na stałym poziomie pod obciążeniem. Pokrętło do ustawiania prędkości obrotowej. Wytrzymała obudowa przekładni z aluminiowego odlewu ciśnieniowego - optymalne odprowadzanie ciepła i trwałość. Obrotowe mocowanie uchwytu szczotek węglowych zapewnia maksymalną moc również na lewych obrotach, na przykład podczas wykręcania zapieczonych śrub
Zamknij

Wiertarka kątowa DeWalt D21160

40,00  netto/doba
Wiertarka przeznaczona do prac w trudno dostępnych miejscach Zwarta lekka konstrukcja umożliwia precyzyjną obsługę pod różnym kątem Pałąkowy, ergonomiczny włącznik dostosowany do wielkości dłoni umożliwia wygodną pracę bez zmęczenia Duży moment obrotowy zapewnia wysoką skuteczność i dokładność wiercenia Wysokiej jakości uchwyt 10 mm na kluczyk Włącznik z elektroniczną regulacją prędkości pracy Obroty prawe
Zamknij

Wiertarka magnesowa DeWalt DWE 1622K

90,00  netto/doba
Potężna wiertarka DeWalt ze stopą magnetyczną, przeznaczona jest do precyzyjnych i równych wierceń w stali. Specjalne zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe ze wskaźnikiem LED pozwala na właściwą pracę bez ryzyka uszkodzenia silnika. Posiada dwa zakresy prędkości, które umożliwiają dostosowanie parametrów pracy do własnych potrzeb.
Zamknij

Wkrętarka do płyt Hilti SD 5000

30,00  netto/doba
Ergonomiczna konstrukcja, optymalne wyważenie wkrętarki, najwyższy komfort pracy. - Doskonałe parametry techniczne: duża moc i moment obrotowy. - Kontrolowany przepływ powietrza - utrzymywanie pyłu z dala od twarzy lub oczu.
Zamknij

Wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 14,4

25,00  netto/doba
akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 14,4 V-EC [06019D6001], z serii robustseries przeznaczona do najcięższych prac, z bardzo dużym momentem obrotowym 75Nm. Na wyposażeniu dwa akumulatory 4,0Ah 14,4V całość pakowana jest w walizce systemowej L-BOXX.