Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Wiertarka kątowa DeWalt D21160

40,00  netto/doba
Wiertarka przeznaczona do prac w trudno dostępnych miejscach Zwarta lekka konstrukcja umożliwia precyzyjną obsługę pod różnym kątem Pałąkowy, ergonomiczny włącznik dostosowany do wielkości dłoni umożliwia wygodną pracę bez zmęczenia Duży moment obrotowy zapewnia wysoką skuteczność i dokładność wiercenia Wysokiej jakości uchwyt 10 mm na kluczyk Włącznik z elektroniczną regulacją prędkości pracy Obroty prawe
blank
Zamknij

Wiertarka magnesowa DeWalt DWE 1622K

45
90,00  netto/doba
Potężna wiertarka DeWalt ze stopą magnetyczną, przeznaczona jest do precyzyjnych i równych wierceń w stali. Specjalne zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe ze wskaźnikiem LED pozwala na właściwą pracę bez ryzyka uszkodzenia silnika. Posiada dwa zakresy prędkości, które umożliwiają dostosowanie parametrów pracy do własnych potrzeb.
blank
Zamknij

Wiertarka Metabo SBEV 100-2

20,00  netto/doba
Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC) umożliwia regulację obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału i zapewnia ich utrzymanie na stałym poziomie pod obciążeniem. Pokrętło do ustawiania prędkości obrotowej. Wytrzymała obudowa przekładni z aluminiowego odlewu ciśnieniowego - optymalne odprowadzanie ciepła i trwałość. Obrotowe mocowanie uchwytu szczotek węglowych zapewnia maksymalną moc również na lewych obrotach, na przykład podczas wykręcania zapieczonych śrub
blank
Zamknij

Wkrętarka akumulatorowa Bosch GSR 14,4

25,00  netto/doba
akumulatorowa wiertarko-wkrętarka GSR 14,4 V-EC [06019D6001], z serii robustseries przeznaczona do najcięższych prac, z bardzo dużym momentem obrotowym 75Nm. Na wyposażeniu dwa akumulatory 4,0Ah 14,4V całość pakowana jest w walizce systemowej L-BOXX.
blank
Zamknij

Wkrętarka do płyt Hilti SD 5000

30,00  netto/doba
Ergonomiczna konstrukcja, optymalne wyważenie wkrętarki, najwyższy komfort pracy. - Doskonałe parametry techniczne: duża moc i moment obrotowy. - Kontrolowany przepływ powietrza - utrzymywanie pyłu z dala od twarzy lub oczu.

Wiertarki i wkrętarki, tudzież wiertarko-wkrętarki, to jedna z najbardziej praktycznych elektronarzędzi, które powinny znaleźć się w każdym garażu. Znajdują one zastosowanie w domu – podczas budowy lub remontu, w warsztacie, na działce – krótko mówiąc, jest to sprzęt, który sprawdzi się w każdym miejscu. Są poręczne, mocne i wszechstronne, a wiele z nich oferuje dodatkowe funkcje – nie tylko wkręcania i wiercenia, ale także i udaru. Warto tutaj zwrócić uwagę na modele akumulatorowe, których nie trzeba podłączać do prądu w czasie ich pracy, co ułatwia stosowanie ich w różnych miejscach. I choć dobry sprzęt jest drogi to jeśli potrzebujesz wiertarki lub wkrętarki w Olsztynie lub okolicy, nie musisz jej kupować – wystarczy, że skorzystasz z oferty BUDRENT – wypożyczalni elektronarzędzi renomowanych firm!

Wynajem wiertarek, wkrętarek Olsztyn

Zarówno w warsztacie, jak i w warunkach domowych wiertarki i wkrętarki to narzędzia niemal niezbędne. Z ich pomocą można skręcić meble czy umieścić wkręt na nierównej powierzchni. Ich ogromną zaletą jest fakt, że są one przenośne, a ich wybór zazwyczaj ogromny. Dlatego bez trudu można znaleźć elektronarzędzie o odpowiednim parametrze, dostosowując go do swoich potrzeb. W BUDRENT w Olsztynie możesz wynająć wiele ciekawych wkrętarek i wiertarek – nie tylko zwykłe, ale i takie przeznaczone do zadań specjalnych. Dostępne są tutaj między innymi:
– wiertarka kątowa,
– wiertarka magnesowa,
– wkrętarka do płyt,
– wkrętarka akumulatorowa.
Wszystkie wymienione urządzenia pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu bez trudu z nimi wyremontujesz swój dom czy dokonasz innych niezbędnych prac!

Cena wiertarek, wkrętarek Olsztyn

Ceny wynajmu wiertarek i wkrętarek są zależne od konkretnego modelu. Wiertarka Metabo SBEV 100-2 (25,00 zł netto/doba) to elektronarzędzie standardowe, dlatego jego cena w wypożyczalni jest jedną z najniższych. Nie znaczy to jednak, że ten sprzęt jest jakiś gorszy, bowiem jest niezwykle praktycznym i uniwersalnym sprzętem – umożliwia choćby regulację obrotów odpowiednio do rodzaju obrabianego materiału i zapewnia ich utrzymanie na stałym poziomie pod obciążeniem. Warta uwagi jest tutaj również Wkrętarka do płyt Hilti SD 5000 (30,00 zł netto/doba), do której atutów należą bez wątpienia ergonomiczna konstrukcja, optymalne wyważenie wkrętarki oraz doskonałe parametry techniczne (duża moc i moment obrotowy), które gwarantują najwyższy komfort pracy. Żaden fachowiec nie przejdzie obojętnie obok modelu Wiertarka magnesowa DeWalt DWE 1622K (90,00 zł netto/doba), którą można z powodzeniem nazwać potężnym elektronarzędziem. Przeznaczona jest do precyzyjnych i równych wierceń w stali, a jej specjalnie zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe ze wskaźnikiem LED pozwala na właściwą pracę bez ryzyka uszkodzenia silnika. Na dodatek, posiada ona dwa zakresy prędkości, które umożliwiają dostosowanie parametrów pracy do własnych potrzeb. Brzmią fantastycznie, prawda? A to zaledwie trzy propozycje z wielu z zakładki wiertarek i wkrętarek!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BUDRENT oraz korzystania z usług tej wypożyczalni.