Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Wiertnica Baier BDB 825 do 200mm

45
90,00  netto/doba
Bezpieczne dzięki elektronicznemu zabezpieczeniu przeciążeniowemu - automatyczne wyłączenie przy jakimkolwiek przeciążeniu Długowieczne dzięki zwartej budowie i zabezpieczeniom Bezpyłowe wiercenie dzięki odsysaniu Ekonomiczne dzięki możliwości pracy ciągłej Nie przegrzewające się, zabezpieczone elektronicznie - silnik startuje ponownie zaraz po wystąpieniu przeciążenia Niskie koszty eksploatacji dzięki zabezpieczeniu elektronicznemu następuje znikome zużycie sprzęgła mechanicznego
blank
Zamknij

wiertnica Baier BDB 835 do 400mm

75
150,00  netto/doba
Wiercenie na"mokro" wiercenie rdzeniowe bezpieczna dzieki niezawodnemu, bezpiecznemu zabezpieczeniu elektronicznemu (jedyne tego rodzaju w swiecie) zabezpieczona dzieki zintegrowanemu PRCD wyłacznikowi długowieczna dzieki "silnej"przekładni BDB 835 - Precyzyjne wiercenie na "mokro" na najwyższym poziomie
blank
Zamknij

Wiertnica Rems Picus SR do 200mm

45
90,00  netto/doba
Kompaktowe poręczne elektronarzędzie do wiercenia rdzeniowego w np.: betonie, żelbecie, murze i innych materiałach. Z regulacja obrotów. Wiercenie suche lub mokre. prowadzenie z ręki lub przy pomocy stojaka. Płynna elektroniczna regulacja obrotów od 250 min-1 do 500 min-1 (1. bieg) lub od 600 min-1 do 1200 min-1 (2. bieg), ochrona przed przegrzaniem. Elektronika wielofunkcyjna z miękkim rozruchem, automatyczny ogranicznik obrotów na biegu jałowym, regulator przeciążeniowy, włącznik przyciskowy z blokadą pozycji włączonej, wyłącznikiem ochronnym (PRCD).

Wiertnice do betonu to jedno z narzędzi, które powinno się znaleźć na wyposażeniu każdej firmy budowlanej, instalatorskiej oraz remontowej. Pozwalają one na wykonanie przewiertów w ścianach, stropach, kręgach betonowych, twardych płytkach zbrojeniowych, posadzkach, elewacjach oraz w wielu innych miejscach. Krótko mówiąc – nie może obejść się bez nich żadna fachowa ekipa budowlana. Ich koszt bywa jednak ogromny, jednakże – dla osób potrzebujących ich jedynie na krótki okres w Olsztynie lub okolicy – istnieje znacznie tańsze i bardziej opłacalne rozwiązanie, czyli… wypożyczalnia elektronarzędzi BUDRENT!

Wynajem wiertnice do betonu Olsztyn

Wykonanie precyzyjnych otworów w twardej lub grubej ścianie może spotkać się nie tylko fachowiec, ale i zwykły majsterkowicz w trakcie domowego remontu. W obu tych przypadkach warto sięgnąć po profesjonalną wiertnicę do betonu, które dostępne są w wielu wariantach. W wypożyczalni BUDRENT obecnie dostępne są trzy modele tych urządzeń – Wiertnica Rems Picus SR do 200mm, Wiertnica Baier BDB 825 do 200mm oraz Wiertnica Baier BDB 835 do 400mm. Sprawdzą się one m.in. do wiercenia w betonie zbrojonym, bruku, cegle oraz innych materiałach budowlanych, a wyposażone są we wszystkie elementy. Wybór konkretnego modelu zależy od średnicy otworów, jakie należy wykonać oraz głębokości otworu. Jak więc wybrać najlepszą?

Cena wiertnice do betonu Olsztyn

Aby wybrać najlepszą wiertnicę do betonu z wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie, warto przyjrzeć się każdemu z modeli.
Wiertnica Rems Picus SR do 200mm (90,00zł netto/doba) jest kompaktowa i poręczna, a jej przeznaczeniem jest wiercenie rdzeniowe w betonie, żelbecie, murze i innych materiałach. Sprawdzi się do wiercenia suchego i mokrego, a do jej największych zalet należy płynna elektroniczna regulacja obrotów oraz ochrona przed przegrzaniem.
Wiertnica Baier BDB 825 do 200mm (90,00zł netto/doba) to elektronarzędzie łatwe w obsłudze i bardzo bezpieczne – posiada zabezpieczenie przeciążeniowe oraz zapewnia bezpyłowe wiercenie dzięki odsysaniu. Umożliwia ona pracę ciągłą oraz jest bardzo wytrzymała.
Wiertnica Baier BDB 835 do 400mm (150,00zł netto/doba) to zdecydowanie najbardziej ekskluzywna wiertnica betonowa w wypożyczalni BUDRENT – zapewnia precyzyjne wiercenie na „mokro” na najwyższym poziomie, posiada niezwykle „silną” przekładnie” oraz jest niezawodnie zabezpieczona za pomocą zintegrowanemu PRCD włącznikowi!

Jak można zauważyć powyżej, w BUDRENT nie brakuje atrakcyjnych wiertnic do betonu na wynajem, a nie są to jedyne elektronarzędzia dostępne w tym punkcie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzętu dostępnego w wypożyczalni oraz – w przypadku pytań – do kontaktu! Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas Państwo wszystkie niezbędne urządzenia do prac budowlanych oraz remontowych!