Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zacieraczka do tynku Dedra

40,00  netto/doba
Zacieraczka do tynków DEDRA DED7767 jest wielofunkcyjnym urządzeniem do obróbki powierzchni ścian lub podłóg. Trwała i niezawodna przekładnia oraz niewielka waga urządzenia gwarantuje szerokie zastosowanie zacieraczki w pracy.

Zacieraczki do tynku to elektronarzędzie, które powinno się znaleźć w wyposażeniu każdej firmy remontowo-budowlanej. Doskonale sprawdzają się one do wygładzania zarówno zapraw cementowo-wapiennych, jak i gipsowych na mokro. Co więcej, jeśli zastosujemy odpowiednie wyposażenie dodatkowe do nich, zacieraczki do tynku zamieniają się w wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie, z którego pomocą można także polerować, szlifować, zdzierać, czyścić oraz różnego rodzaje powierzchnie wykańczać. Co jeszcze warto wiedzieć o takim sprzęcie? Oraz gdzie w Olsztynie można wynająć zacieraczkę do tynku? Na to drugie pytanie od razu zdradzamy odpowiedź – w wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem zacieraczki do tynku Olsztyn

Zacieraczka do tynku to łatwy w obsłudze sprzęt, dzięki czemu nawet zwyczajny majsterkowicz będzie w stanie sobie z nim poradzić. Takie elektronarzędzie wyposażone są w tarczę o dużej średnicy, dzięki czemu z powodzeniem można za ich pomocą wyrównywać nawet większe powierzchnie. Skorzystanie z ich pomocy to świetny wybór, ponieważ zacieraczki do tynku bardzo ułatwiają i przyśpieszają wykonanie wszelkich prac tynkarskich – oraz zapewniają idealny efekt końcowy zatartego tynku! I to nie jedyny atut tego urządzenia – oferują znacznie więcej. Poniżej kilka innych przykładowych zalet i przeznaczeń zacieraczek do tynków:
– doskonałe zacieranie i wygładzanie tynków;
– usuwanie nierówności powierzchni „starych” tynków;
– zdzieranie tapet;
– duża powierzchnia tarczy szlifującej – szybka i efektywna praca.

Cena zacieraczki do tynku Olsztyn

Cena dostępnych na rynku zacieraczek do tynku potrafi przyprawić o zawrót głowy, dlatego jeśli potrzebujemy tego urządzenia jedynie „na chwilę” w Olsztynie lub okolicy, warto przemyśleć jego wypożyczenie. Jest to zdecydowanie tańsza opcja, na którą będzie w stanie pozwolić sobie nie tylko firma budowlana, ale i osoba indywidualna. W BUDRENT dostępny jest jeden model zacieraczki do tynku, bardzo atrakcyjny pod wieloma względami.

Zacieraczka do tynku DEDRA DED7767 (40,00zł netto/doba) jest wielofunkcyjnym urządzeniem do obróbki powierzchni ścian lub podłóg. Charakteryzuje się niezwykłą trwałością i niezawodną przekładnią, a jej niewielka waga gwarantuje szerokie zastosowanie w pracy. Krótko mówiąc – idealnie sprawdzi się zarówno do domowego użytku, jak i dla profesjonalnych firm!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi na wynajem dostępnych w BUDRENT. Poza zacieraczkami do tynku, znaleźć można tutaj wiertnice do betonu, rozmaite wiertarki, nożyce do blachy oraz znacznie więcej. Zapraszamy do kontaktu!