Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zaciskarka do rur Rems Akku Press

25
50,00  netto/doba
Akumulatorowa prasa promieniowa z sygnałem wyłączenia, do wykonywania połączeń zaciskowych Ø 10–108 (110) mm, Ø ⅜ – 4". Do napędu cęgów/pierścieni zaciskowych REMS i odpowiednich cęgów zaciskowych/pierścieni zaciskowych innych producentów. Mocowanie cęgów z automatycznym ryglowaniem.
blank
Zamknij

Zaciskarka TECE

25
50,00  netto/doba
Zaciskarka łańcuchowa TECE 16-32 + kalibrator Produkt nowy autoryzowany dystrybutor TECE
blank
Zamknij

Zaciskarka, kielichownica Milwaukee Uponor Q&E

30
60,00  netto/doba
Trzy głowice do rozszerzania rur: 16, 20, 25 mm 1. Złączki typu Quick and Easy (Q&E) Łatwe i szybkie w montażu złączki typu Quick and Easy (Q&E) są idealnym rozwiązaniem przy pracy z rurami PEX. Połączenie typu Q&E można wykonać w trzech prostych krokach: 1. Przycięcie odpowiednim ucinakiem rury PEX na wymaganą długość. 2. Spęczenie rury w pistolecie Milwaukee M12. Wbudowana w urządzenie funkcja autorotacji umożliwia równomierne spęczenie materiału. 3. Jak najszybsze nasunięcie spęczonego końca rury na końcówkę złączki do oporu i przytrzymanie do czasu skurczenia się rury I złącze gotowe! Zalety złącza Q&E Szybsze od lutowania i nadające się do natychmiastowego użytku. Bezpieczne i niestwarzające zagrożenia pożarowego – nie używa się żadnych pistoletów podgrzewających ani otwartych płomieni. Czyste – nie jest wymagane stosowanie jakichkolwiek brudzących topników. Proste – żadnych uszczelek gumowych lub części ruchomych, co zmniejsza możliwość wycieku. Wymagany sprzęt to jedynie: rury PEX, złączki Q&E, ucinak i pistolet Milwaukee M12

Profesjonalne prace montażowe z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych i sanitarnych wymagają zastosowania profesjonalnych zaciskarek. Doskonale sprawdzają się one także przy montażu systemów ogrzewania podłogowego i ściennego. To solidne i trwałe elektronarzędzia, które umożliwiają szybkie łączenie elementów wykonanych z tworzyw sztucznych oraz metali. Taki sprzęt nie należy do najtańszych, dlatego w przypadku konieczności wykorzystania go jedynie okazyjnie lub awarii własnego sprzętu, warto przemyśleć wypożyczenie zaciskarki. BUDRENT w Olsztynie oferuje na wynajem wiele atrakcyjnych modeli zaciskarek!

Wynajem zaciskarki Olsztyn

Zaciskarki dostępne w BUDRENT umożliwiają szybkie i bezpieczne zaciskanie rur, a dodatkowo są lekkie i poręczne. Takie narzędzia umożliwiają pracę nawet w trudno-dostępnych miejscach i dodatkowo wyposażone są w mechanizmy, które zapewniają użytkownikom pełen komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Z takim zaciskarkami do rur można wykonać szczelne i niezawodne połączenia zaciskane zarówno w układach hydrauliki sanitarnej, jak i systemach centralnego ogrzewania. Co więcej, w BUDRENT dostępnych jest kilka modeli zaciskarek, dzięki czemu każdy klient może wybrać urządzenie dostosowane do swoich potrzeb i oczekiwań!

Cena zaciskarki Olsztyn

Jak wspominaliśmy powyżej, w BUDRENT dostępnych jest kilka różnorodnych zaciskarek, a każda z nich jest niezwykle wygodna w użytkowaniu – i niezawodna!

Zaciskarka do rur Rems Akku Press (60,00zł netto/doba) znakomicie sprawdzi się przy pracy z rurami PEX, ponieważ gwarantuje szybkie i łatwe w montażu złączki Quick and Easy. Takie złącze jest szybsze do lutowania i najdaje się do natychmiastowego użytku, a na dodatek jest w pełni bezpieczne, czyste oraz… proste.

Zaciskarka, kielichownica Milwaukee Uponor Q&E to akumulatorowa prasa promieniowa z sygnałem wyłączenia, do wykonywania połączeń zaciskowych Ø 10–108 (110) mm, która automatycznie rygluje mocowanie cęgów.

Zaciskarka TECE to model łańcuchowy z kalibratorem, który w zestawie zawiera ręczne narzędzie kalibrujące TECEflex, głowice kalibrujące 16-32, ręczne narzędzie zaciskowe 14-32, szczęki zaciskowe 14-32 oraz walizkę narzędziową, która gwarantuje łatwy transport.

W BUDRENT nie brakuje atrakcyjnych zaciskarek do rur, dostępnych pojedynczo lub w zestawie z cęgami zaciskowymi. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi na wynajem dostępnych w naszej wypożyczalni, a w przypadku pytań – do kontaktu! Znajdziecie Państwo tutaj nie tylko atrakcyjne elektronarzędzia dla hydraulików, ale i znacznie więcej urządzeń – również dla początkujących majsterkowiczów. Zapraszamy!