Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zamrażarka do rur Rems Frigo 2

60,00  netto/doba
Łatwe, szybkie zamrażanie, bez opróżniania instalacji. Zamknięty obieg środka mrożącego. Przyjazna dla środowiska. Do konserwacji, napraw i rozbudowy instalacji rurowych.

Niekiedy w systematach instalacji centralnego ogrzewania lub innego systemu, zachodzi konieczność wymiany uszkodzonego elementu. Do tak zaawansowanych prac hydraulicznych należy zastosować profesjonalny sprzęt, którym bez wątpienia są zamrażarki do rur. Jako, że ich wykorzystanie jest raczej sporadycznie, często nie opłaca się zakup takiego urządzenia na wyłączność, a znacznie lepszym rozwiązaniem jest po prostu wynajęcie takiej zamrażarki. W Olsztynie zrobisz to bez trudu – wypożyczalnia elektronarzędzi BUDRENT ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjną zamrażalkę do rur!

Wynajem zamrażarki do rur Olsztyn

Zamrażalki do rur bardzo szybko schładzają ciecz płynącą w instalacji, a tym samym tworzą korek lodowy, który pozwala na przeprowadzenie naprawy instalacji lub jej dokładne wyczyszczenie. Dzięki temu nie jest koniecznym spuszczanie wody – często bardzo pracochłonne – ani zatrzymywanie pracy układy. Prawdę mówiąc, wystarczy jedynie wyłączyć przepływ wody w obiegu, by móc z powodzeniem dokonać wymiany uszkodzonej części znacznie szybciej niż przy wykorzystaniu tradycyjnych technik. Jak więc można bez trudu zauważyć, zamrażarka do rur okazuje się nieopisaną pomocą przy pracach naprawczych, a także kompleksowych remontach, które spotykają każdego.

Cena zamrażarki do rur Olsztyn

W BUDRENT dostępna jest niezwykle atrakcyjna Zamrażarka do rur Rems Frigo 2 (60,00zł netto/doba). Pozwala ona na szybkie i łatwe zamrażanie, bez opróżniania instalacji. Co więcej, jest ona niezwykle przyjazna dla środowiska, a znakomicie sprawdza się do konserwacji, naprawy i rozbudowy instalacji rurowych. Przy korzystaniu z takiej zamrażarki do rur, prace naprawy rozmaitych instalacji hydraulicznych przebiegają szybciej, sprawnej i w mniejszych kosztach. Urządzenie to ma także inne zalety, a są to:
– komfortowe operowanie;
– precyzja działania;
– elastyczność zastosowania względem średnicy rur oraz ich materiału.

Zamrażarki do rur to atrakcyjne urządzenia zarówno dla fachowców, jak i zwyczajnych majsterkowiczów, którzy planują np. wymianę grzejnika w sezonie grzewczym. Wynajem takiego urządzenia na okazjonalne wykorzystanie jest znacznie bardziej ekonomiczne i pozwala na zaoszczędzenie, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni BUDRENT. Znajdziecie Państwo tutaj również inne urządzenia, które bez wątpienia doskonale sprawdzą się przy wszelkich pracach budowlanych, remontowych, a nawet przy urządzaniu ogrodu. W przypadku pytań lub wątpliwości względem danego sprzętu – zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością doradzimy i wspólnie wybierzemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla danych prac!