Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zdzierak do wykładzin Duro Stripper Wolff

100,00  netto/doba
Zdzierak do wykładzin Duro Stripper Wolff. Usuwa wykładziny, powłoki winylowe oraz linoleum.

Usunięcie starej wykładziny bywa nie lada wyzwaniem – szczególnie, gdy została ona przymocowana mocnym klejem do posadzki. Podczas próby pozbycia się jej mogą odrywać się poszczególne jej fragmenty, co bardzo utrudni tę czynność, czyniąc ją czasochłonną i męczącą. Dobrym sposobem na pozbycie się wykładziny jest użycie specjalnego zdzieraka do wykładzin, który jest w stanie przeciąć spoinę klejową pod wykładziną, nie uszkadzając przy tym podłoża. Jeśli mieszkasz w Olsztynie lub w okolicy i potrzebujesz pilnie takiego sprzętu, możesz z powodzeniem wynająć go w wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem zdzierak do wykładzin Olsztyn

Zakup zdzieraka do wykładzin często nie jest opłacalny – wszak zdzieranie wykładziny to nie jest częsta praca. W takim wypadku warto skorzystać z oferty wynajmu, dzięki której nie tylko uzyskamy niezbędny sprzęt, ale i nieco oszczędzimy – nie tylko pieniędzy, ale i czasu, który stracilibyśmy na ręcznym zrywaniu wykładzin. Jak wspomnieliśmy powyżej, zdzierak do wykładzin nie uszkadza w trakcie pracy podłoża, co z pewnością jest jedną z jego największych zalet. Co więcej, takie urządzenia są banalnie łatwe w obsłudze i bardzo wydajne – z tego powodu można je znaleźć w wyposażeniu każdej profesjonalnej firmy remontowej. Za ich pomocą można prosto usunąć nawet wykładziny, które połączono za pomocą lepiku cemontowo-butaprenowego.

Cena zdzierak do wykładzin Olsztyn

W BUDRENT można znaleźć zdzierak do profesjonalnego usuwania wszelkiego rodzaju przyklejanych pokryć podłogowych, którego pomoc jest niezbędna podczas usuwania wykładzin z podłoży betonowych i drewnianych. Mowa tutaj o elektronarzędzi Zdzierak do wykładzin Duro Stripper Wolff (100,00zł netto/doba), który bez problemu usuwa wykładziny, powłoki winylowy oraz linoleum. Co więcej, jest to sprzęt bardzo poręczny i doskonale sprawdzi się zarówno na małych, jak i średnio dużych powierzchniach. Do jego zalet można również z powodzeniem dopisać:
– wysoką łatwość obsługi;
– możliwość dopasowania do różnych warunków pracy;
– optymalne wyniki cięcia;
– łatwość w transporcie.

W BUDRENT nie brakuje elektronarzędzi renomowanych producentów na wynajem, które są nieopisaną pomocą przy pracach budowlanych i remontowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą – poza zdzierakiem do wykładzin, znajdą Państwo tutaj również rozmaite wiertarki, szlifierki, spawarki oraz znacznie więcej. W przypadku pytań, wątpliwości lub problemu z wybraniem odpowiedniego urządzenia – zachęcamy do kontaktu! Służymy radą.