Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Zgrzewarka doczołowa Rems SSM 160RS 40-160mm

200,00  netto/doba
Zgrzewarka REMS SSM 160 RS 252026 - do zgrzewania doczołowego Cechy produktu: Poręczna, łatwo przenośna zwarta maszyna. Komplet tylko 45 kg. Idealna do instalacji sanitarnych oraz układania rur odpływowych. Modernizacja komina rurami PVDF. Na plac budowy i do warsztatu. Rury z tworzywa sztucznego i kształtki z PB, PE, PP, PVDF  Ø 40 – 160 mm PE Ø 40 –     90 mm  SDR ≥ 6 PE Ø 40 – 110 mm  SDR ≥ 9 PE Ø 40 – 125 mm  SDR ≥ 11 PE Ø 40 – 140 mm  SDR ≥ 17 PE Ø 40 – 160 mm  SDR ≥ 21 REMS SSM 160RS – Idealna dla instalatorów. Lekka i kompaktowa. Element grzejny zgodny z DVS. Elektroniczna regulacja temperatury. Wysokiej jakości powłoka z PTFE. Bardzo sprawny strug. Zamknięta obudowa struga. Elektroniczna regulacja temperatury Regulowana temperatura 180–290°C, ustawiona wstępnie dla rur PE. Układ elektroniczny utrzymuje ustawioną temperaturę w sposób automatyczny w zakresie ustalonym przez DVS. Lampa kontrolna temperatury oraz lampa kontrolna zasilania. Element grzejny zgodny z DVS Element grzejny w kształcie płaskiej płyty zgodnie z DVS. Elektryczny korpus grzejny wykonany z niekorodującego stopu aluminium dobrze przekazuje ciepło. Trwałe, wysokiej jakości pokrycie PCFE wyklucza przyklejanie się resztek tworzywa i zgorzeliny oraz zapewnia bezproblemowe czyszczenie. Optymalny rozkład temperatury oraz jej stałość na całej powierzchni roboczej. Osłona ochronna dla elementu grzejnego.
blank
Zamknij

zgrzewarka elektrooporowa Nowatech ZEEN 2000 Plus do 380mm

70,00  netto/doba
Zgrzewarki elektrooporowe znajdują szerokie zastosowanie przy budowie i naprawach awarii wodociągów, kanalizacji, instalacji przemysłowych itp. Dzięki automatycznemu sposobowi prowadzenie procesu zgrzewania wykonanie zgrzewu jest łatwe, a wykonane połączenie charakteryzuje się wysoką jakością i pewnością.
blank
Zamknij

Zgrzewarka PP

20,00  netto/doba
Polifuzyjna zgrzewarka do rur i kształtek z tworzyw termoplastycznych(polipropylem, polietylen itp.). Duża moc zgrzewarki 1500W zapewnia szybkie nagrzewanie matryc grzewczych. Wszystkie matryce grzewcze pokryte zostały warstwą teflonu, zapewnia to wysoką jakość połączenia.

Zgrzewarka do rur jest niezbędnym narzędziem do szczelnego scalenia elementów rur z tworzywa sztucznego. Wykorzystanie jej do tego celu zapewnia bezawaryjne korzystanie z instalacji przez długi czas, bowiem gwarantuje trwały efekt. Korzystanie z niej również nie jest trudne – wystarczy rozgrzać element grzejny do odpowiedniej temperatury, a następnie wykorzystać go do stopienia wewnętrznej i zewnętrznej strony rur, a natopione składniki szybko się ze sobą połączą, tworząc trwałą, odporną na przerwanie spoinę. A to wciąż nie wszystkie zalety zgrzewarek! Co jeszcze warto o nich wiedzieć? W poniższym tekście znajdziesz kilka informacji, a jeśli szukasz zgrzewarki do rur na wynajem w Olsztynie lub okolicy – zajrzyj do oferty wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem zgrzewarki do rur Olsztyn

Obecnie coraz więcej osób korzysta z oferty wypożyczalni elektronarzędzi, zamiast kupować nowe sprzęty – wszak z niektórych urządzeń, jak np. zgrzewarka do rur, nie korzysta się często. Są one bardzo pomocne, a trwały efekt scalenia rur oraz prosta obsługa to zaledwie zalążek ich zalet. Poniżej przedstawimy część z nich:
– funkcja regulacji temperatury w zależności od obrabianego materiału;
– możliwość stosowania do łączenia elementów z różnych tworzyw sztucznych;
– wielofunkcyjność (zgrzewarki z kilkoma matrycami);
– szeroki zakres zastosowania.
Przy korzystaniu z zagrzewarek należy pamiętać o zaopatrzeniu się w specjalne rękawice, które zabezpieczą dłonie przed poparzeniem, bo nawet w przypadku najbardziej ergonomicznych narzędzi warto dmuchać na zimne.

Cena zgrzewarki do rur Olsztyn

W BUDRENT obecnie dostępne są dwa atrakcyjne modele zgrzewarek do rur, które sprawdzą się do wszelkich prac budowlanych oraz napraw awarii wodociągów, kanalizacji, instalacji przemysłowych i innych.

Zgrzewarka elektrooporowa Nowatech ZEEN 2000 Plus do 380mm (70,00 zł netto/doba) pozwala na łatwe wykonanie zgrzewu, a to wszystko za sprawą automatycznego sposobowi prowadzenia zgrzewania. Wykorzystanie jej gwarantuje wysokiej jakości, trwałe połączenie.

Zgrzewarka PP (25,00zł netto/doba) to polifuzyjne narzędzie do rur i kształtek z tworzyw termoplastycznych(polipropylem, polietylen itp.). Duża moc zgrzewarki 1500W zapewnia szybkie nagrzewanie matryc grzewczych, a jej wszystkie matryce grzewcze pokryte zostały warstwą teflonu, zapewnia to wysoką jakość połączenia.

Jak można zauważyć, w BUDRENT w Olsztynie nie brakuje sprawdzonych zgrzewarek do rur. Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałą ofertą wypożyczalni, w której znaleźć można wiele innych przydatnych elektronarzędzi – jak choćby zamrażarki do rur czy spawarki. W przypadku pytań standardowa zachęcamy do kontaktu!