Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Glede SPX 1250

90,00  netto/doba
Kompaktowy i lekki agregat malarski SPX1250 GLEDE hydrodynamiczny (airless) do nakładania powłok malarskich. Urządzenia osadzone jest na wózku, ułatwiającym przemieszczanie na placu budowy oraz system ssący z opakowań (wiaderek).

Agregaty malarskie to nie opisana pomoc przy pracach remontowych. Jak sama ich nazwa wskazuje, wykorzystywane są do pokrycia powierzchni farbą, dzięki czemu malowanie ścian oraz innych powierzchni jest precyzyjne i pozbawione niedoskonałości, które niekiedy przytrafiają się przy standardowych metodach. Szczególnie polecone są tutaj agregaty hydrodynamiczne, które charakteryzują się nietuzinkowym mechanizmem i wydajnością pracy. Jeśli planujesz remont w Olsztynie i planujesz malowanie ścian, koniecznie przemyśl wynajem agregatu malarskiego z wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem agregaty malarskie Olsztyn

Agregaty malarskie prezentują szerokie spektrum zastosowania. Jak wspominaliśmy powyżej, są bardzo wydajne, a niektóre modele można wykorzystywać jako modele szpachlerskie. Co więcej, można z ich pomocy korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nic więc dziwnego, że są stosowane na szeroką skalę w przemyśle i budownictwie. Inną ich zaletą jest duża mobilność, która znacząco usprawnia prace malarskie. I – co najważniejsze – doskonale pokrywają farbami rozmaite powierzchnie – ścian, sufitów, a nawet i dachów!

Podsumowując, agregaty malarskie mają mnóstwo zalet:
– szerokie zastosowanie i możliwość wykorzystania różnych farb;
– szybkie i wygodne malowanie bez zacieków;
– precyzyjne malowanie w pionie i w poziomie;
– mobilność;
– dodatkowe możliwości, m.in. impregnowanie drewna, nanoszenie powłok antykorozyjnych.

Cena agregaty malarskie Olsztyn

W wypożyczalni elektronarzędzi, maszyn budowlanych i urządzeń ogrodowych BUDRENT znaleźć można atrakcyjny model agregatu malarskiego. Mowa tutaj o Glede SPX 1250 (90,00 zł netto/doba), który jest maszyną kompaktową i lekką, hydrodynamiczną, doskonale sprawdzającą się do nakładania różnych powłok malarskich (m.in. farb chlorokauczukowych, olejnych, akrylowych, latexowych, oraz bejc i lakierów). Urządzenie to osadzone jest na wózku, który znacząco ułatwia przemieszenie na placu budowy oraz posiada atrakcyjny system ssący z opakowań (wiaderek). Doskonale sprawdzi się więc do malowania dużych powierzchni w jednym kolorze, np. mieszkań, garaży, sklepów, hal przemysłowych oraz wielu innych miejsc.

Agregaty malarskie pozwalają skrócić czas malowania nawet 4-krotnie. Aby skorzystać z pomocy tej maszyny, nie musisz jej kupować – możesz z powodzeniem wypożyczyć ją w BUDRENT w Olsztynie! Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi i urządzeń oferowanych przez wypożyczalnię oraz – w przypadku chęci podjęcia współpracy lub pytań – zapraszamy do kontaktu! Służymy dobrą radą, opartą o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę!