Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE 2006 DBS-GT ES 18 kW

65
130,00  netto/doba
Profesjonalny agregat prądotwórczy z wysokiej mocy prądnicą synchroniczną System Dual-Voltage umożliwia dostarczenie pełnej mocy agregatu dla szerokiego gamy odbiorników. Agregat prądotwórczy ENDRESS ESE2006 DBS-GT ES to absolutny lider jeśli chodzi o zasilanie maszyn tynkarskich, maszyn do wdmuchiwania izolacji oraz wybranych modeli maszyn do ocieplania pianką. Znamionowa moc tego agregatu to aż 18 kW (22kVA). Dzięki odpowiedniej mocy agregat oraz maszyna pracują poprawnie i bezawaryjnie. Jest to jeden z niewielu agregatów na rynku Polskim z benzynowym silnikiem o tak dużej mocy. Zarówno elektrycznej jak i mocy silnika (Moc silnika ESE 2006-GT ES to aż 35 HP). Agregaty ENDRESS ESE 2006 DBS-GT ES posiadamy zarówno w ciągłej sprzedaży jak i na wynajem. To absolutny nr 1 do zasilania maszyn tynkarskich i do maszyn do ocieplenia. Każdy z naszych Klientów, który pracował na tym agregacie, potwierdza że to najlepsza maszyna do wymienionych celów. Wysoka jakość, duża moc, niezawodność, kompatybilność to cechy tej profesjonalnej maszyny.
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE 3000BS 2,8 kW

25
45,00  netto/doba
Agregat prądotwórczy w solidnej i poręcznej obudowie, gwarantuje mobilność i niski poziom głośności urządzenia w każdych warunkach. Wyposażenie: • Duży zbiornik, zapewniający długi okres eksploatacji • Optyczny wskaźnik poziomu paliwa, dla zapewnienia ciągłości pracy • Wyświetlacz LCD - częstotliwość, napięcie, licznik motogodzin, kontrolka ciśnienia oleju • Prądnica synchroniczna z AVR współpracująca z urządzeniami elektronicznymi, RTV i AGD • Składane rączki, ułatwiające transport agregatu
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE 3000I 3,3 kW ( wyciszony)

25
50,00  netto/doba
Agregat prądotwórczy ENDRESS ESE 3000i jest to przenośny agregat inwertorowy o mocy 3 kW (3.3 kW moc maksymalna) z elektronicznym regulatorem napięcia (AVR), zalecany między innymi do komputerów, odbiorników elektrycznych, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, spawarek, oświetlenia, pieców elektrycznych, pomp itp. Dodatkowo agregat jest wyposażony w rozruch elektryczny (akumulator w zestawie, doładowuje się automatycznie podczas pracy) oraz nawrotny z linki.
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE 45 YW-B 45 kVA

180
280,00  netto/doba
Agregaty prądotwórcze z silnikami wysokoprężnymi, przeznaczone są do pracy w najcięższych warunkach budowlanych wyposażone są w obudowy tłumiące hałas i spełniają normę VDE 0530 (klasa izolacji H). Ich konstrukcja umożliwia uzyskiwanie najwyższych mocy w najcięższych warunkach eksploatacyjnych. Wyposażone w nowoczesne, chłodzone cieczą, wysokoprężne silniki YANMAR. Wyróżniają się one długotrwałą niezawodności, wysoką jakością i niskim poziomem generowanych zanieczyszczeń.
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE 6000BS 5,5 kW

40
80,00  netto/doba
Agregat prądotwórczy ENDRESS ESE6000 BS  jest to przenośny agregat o mocy 5,5kW (5,5kVA) serii ECO Power Line z elektrycznym zapłonem, elektronicznym regulatorem napięcia (AVR), na prąd jednofazowy, zalecany między innymi do komputerów, odbiorników elektrycznych, spawarek, elektronarzędzi, maszyn elektrycznych, oświetlenia, pieców elektrycznych, pomp itp.
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress ESE2100i 1,9kW ( wyciszony )

25
50,00  netto/doba
PARAMETRY TECHNICZNE:
 • Typ generatora: synchron
 • Moc maks. 1~ [kVA/kW]: 1.9/1.9
 • Moc ciągła 1~ [kVA/kW]: 1.8/1.8
 • Napięcie znamionowe [V]: 230
 • Prąd znamionowy [A]: 7,8
 • Sprawność [cos φ]: 1
 • Częstotliwość [Hz]: 50
 • Stopień ochrony generatora [IP]: 23
Możliwe zastosowania
 • Możliwe obszary zastosowań: 230 V
 • Odbiorniki elektroniczne do: 1800 W
 • Elektronarzędzia do: 1650 W
 • Urządzenia ogrodowe do: 1450 W
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Endress  ESE 1306 DHS-GT ES 10kW

55
110,00  netto/doba
Profesjonalny agregat prądotwórczy z wysokiej mocy prądnicą synchroniczną System Dual-Voltage umożliwia dostarczenie pełnej mocy agregatu dla szerokiego gamy odbiorników.
blank
Zamknij

Agregat prądotwórczy Fogo FH 9000R 6,8kW

40
80,00  netto/doba
Jest to jeden z najpopularniejszych agregatów prądotwórczych trójfazowych, przenośnych – agregat prądotwórczy Fogo FH 9000 stosowany w budownictwie, na działkach, jak też w ogrodach, do prac z elektronarzędziami, grzejnikami, pompami, oświetleniem.
 • moc max. trójfazowa - 6,8 KW
 • moc max. jednofazowa - 5 KW
 • wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR
 • specjalne zabezpieczenie przeciążeniowe
 • czujnik poziomu oleju
 • waga to zaledwie 76 kg
 • rozruch ręczny
 • zbiornik paliwa o pojemności 6,1 l
 • spalanie na poziomie 2,7 l/h

Agregaty prądotwórcze to dodatkowe źródło energii, które doskonale sprawdza się w przypadku awarii prądu czy organizacji imprez plenerowych. Takie urządzenia odnajdują zastosowanie także w trakcie rozmaitych prac remontowo-budowlanych, ponieważ dzięki nim można uniknąć obciążenia domowej instalacji. Generatory prądu warto zabrać również wszędzie tam, gdzie nie ma się dostępu do stałego źródła prądu – np. na działce, czy w domku letniskowym – a korzystanie z niego jest konieczne. Jeśli to jednorazowa sytuacja w okolicy Olsztyna, nie trzeba kupować nowego urządzenia, z powodzeniem można skorzystać z wypożyczalni BUDRENT – tutaj nie brakuje atrakcyjnych agregatów prądotwórczych na wynajem!

Wynajem agregaty prądotwórcze Olsztyn

Wynajem agregatu prądotwórczego to dobre rozwiązanie dla sytuacji, w których potrzebujemy dodatkowego źródła zasilania. Jak wspominaliśmy wyżej, doskonale sprawdzi się on na budowie, w przypadku dłuższej awarii w domu (wszak lepiej, aby np. zamrażalka pracowała nieprzerwanie), wyprawie na działkę (gdzie często czekają na nas pracę ze sprzętem elektrycznym) czy też imprezach w plenerze. Wybierając niezbędny nam agregat prądotwórczy na wynajem, warto od razu określić jego zastosowanie oraz określić potrzebną moc – powinna być ona większa niż suma mocy podłączonych do niego urządzeń. W przypadku wyprawy w miejsca z dala od gniazdka, warto też wybrać model mniejszy i lżejszy, który będzie znacznie łatwiejszy w transporcie. Niektóre modele generatorów prądu są dodatkowo wyposażone w kółka, które jeszcze bardziej zwiększają ich mobilność.

Cena agregaty prądotwórcze Olsztyn

W wypożyczalni BUDRENT dostępnych jest wiele modeli agregatów prądotwórczych. Poniżej przedstawiamy kilka z nich, z uwzględnieniem ich krótkiej charakterystyki:

Endress ESE 3000I 3,3 kW (50,00zł netto/doba) – przenośny agregat inwertorowy o mocy 3 kW, zalecany między innymi do komputerów, odbiorników elektrycznych i elektronarzędzi, wyposażony dodatkowo w rozruch elektryczny oraz nawrotny z linki.

Fogo FH9000R (80,00zł netto/doba) – ekonomiczny generator synchroniczny, który niezawodnie dostarcza prąd, również do pracy ciągłej. Znajduje zastosowanie zarówno na budowach, jak i w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych oraz w rolnictwie.

Endress ESE 45 YW-B 45 kVA (280,00zł netto/doba) – agregat prądotwórczy z silnikami wysokoprężnymi, przeznaczony do pracy w najcięższych warunkach budowlanych, wyposażony w obudowę tłumiącą hałas. Jego konstrukcja umożliwia uzyskiwanie najwyższych mocy w najcięższych warunkach eksploatacyjnych.

Jak można zauważyć, wśród asortymentu wypożyczalni BUDRENT nie brakuje atrakcyjnych agregatów prądotwórczych na wynajem, które sprawdzą się na każdą okazję. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych elektronarzędzi, urządzeń ogrodowych i maszyn budowlanych, a w przypadku pytań lub zainteresowania współpracą – do kontaktu.