Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Tynkownica pneumatyczna do ścian

32,00  netto/doba
Wysokiej jakości tynkownica pneumatyczna przeznaczona do nanoszenia na ściany różnego rodzaju zapraw gipsowych, cementowych, wapiennych, wapienno-cementowych, glinianych, tynków renowacyjnych, tynków tradycyjnych itp. Tynkownica wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz aluminium. Dysze wykonane z wysokogatunkowego stopu metali, zapewniają długotrwałą bezawaryjną pracę. Charakterystyka produktu: -wysoka jakość wykonania -przeznaczona do tynkowania ścian -wykonana przy użyciu wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz aluminium -dysze z wysokogatunkowego stopu metali -tynkownica znacznie przyspiesza i ułatwia prace tynkarskie Specyfikacja techniczna: Materiał wykonania: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne Średnica otworów wylotowych: 19 mm Przyłącze: 1/2” Ciśnienie pracy: 6-9 bar Pojemność zbiornika: 4 L Wydajność pracy: 50-70 m2/h Waga: 2,6 kg

Agregaty tynkarskie są urządzeniami budowlanymi, które – jak sama nazwa wskazuje – służą do mechanicznego nakładania tynków – w sposób ciągły, łatwy i szybki. Taki sprzęt musi charakteryzować się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu, powinien znaleźć się także na wyposażeniu każdej firmy budowlanej. Przed zakupem lub wypożyczeniem takiej maszyny warto zwrócić uwagę na to, z jakimi gotowymi mieszankami może ona pracować – czy z mokrymi, czy z suchymi. W wypożyczalni BUDRENT znajdziesz sprawdzone sprzęty tynkarskie, które idealnie sprawdzą się do tynkowania budynków i mieszkań!

Wynajem agregaty tynkarskie Olsztyn

Agregaty tynkarskie na wynajem sprawdzą się zarówno do wykończania dużych, jak i małych obiektów. Doskonałym pomysłem jest wypożyczenie takiego urządzenia także przy naprawach i konserwacjach budowlanych, których także często podejmują się firmy budowlane lub osoby prywatne znające się na rzeczy. Największą zaletą agregatów tynkarskich jest ich uniwersalność, ponieważ można je stosować do różnych zadań. Charakteryzując w kliku punktach taki sprzęt dostępny w BUDRENT, należy wymienić takie atuty:
– wysoka jakość wykonania;
– rozmaite przeznaczenie;
– ułatwienie i przyśpieszenie prac tynkarskich.
Jak wspominaliśmy, najważniejsza jest tutaj uniwersalność. Agregaty dostępne z wypożyczalni są w stanie przyjąć większość materiałów, jakie chcemy zastosować do tynkowania, dzięki czemu sprawdzą się na każdym placu budowy!

Cena agregaty tynkarskie Olsztyn

W wypożyczalni BUDRENT nie brakuje różnych maszyn do tynkowania. Tynkownica pneumatyczna do ścian (32,00zł netto/doba) to wysokiej jakości tynkownica pneumatyczna przeznaczona do nanoszenia na ściany różnego rodzaju zapraw gipsowych, cementowych, wapiennych, wapienno-cementowych, glinianych, tynków renowacyjnych oraz wielu innych powierzchni. Sprzęt ten jest bardzo trwały, a dysze wykonane z wysokogatunkowego stopu metali, zapewniają długotrwałą bezawaryjną pracę.

Kaleta 5 (100,00zł netto/doba) jest naszą drugą propozycją. To doskonały agregat do szerokiego spektrum tynków i zapraw wykończeniowych i montażowych – i to prosto od polskiego producenta! Agregat tynkarski Kaleta jest maszyną o uniwersalnym zastosowaniu przeznaczoną do mieszania przygotowanych fabrycznie suchych zapraw, takich jak: zaprawy murarskie, różne zaprawy tynkarskie, zaprawy klejowe, płynne jastrychy, beton szlachetny. Krótko mówiąc – to przepis na skuteczne i dokładne wymiaszanie i nałożenie różnych materiałów budowlanych!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni elektronarzędzi, maszyn budowlanych i urządzeń ogrodowych BUDRENT w Olsztynie. Tutaj znajdziesz niezbędny sprzęt zarówno do budowy, jak i przeprowadzenia remontu czy porządków na terenie zielonym. Zachęcamy do współpracy oraz kontaktu zarówno osoby indywidualne, jak i firmy – wszak nie raz nawet profesjonalny sprzęt potrafi ulec awarii, a terminy gonią. U nas znajdziesz pomoc!