Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Drabina 3-częściowa CORDA 3×11 szczebli

25,00  netto/doba
Drabina aluminiowa Krause Corda trzyczęściowa wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem, jako drabina przystawna, rozsuwana i wolnostojąca. Do zastosowań półprofesjonalnych.
blank
Zamknij

Drabina 3-częściowa CORDA 3×7 szczebli

25,00  netto/doba
Aluminiowe, trzyczęściowe drabiny ze szczeblami do wszechstronnych zastosowań: jako drabina przystawna, rozsuwana oraz drabina wolnostojąca.
blank
Zamknij

Drabina 3-częściowa CORDA 3×9 szczebli

25,00  netto/doba
Drabina wielofunkcyjna to praktyczne uzupełnienie wyposażenia mieszkania i obowiązkowe narzędzie pomocnicze podczas prac budowlanych czy remontowych. Produkt wykonany jest z aluminium, dzięki czemu nawet solidna konstrukcja jest dość lekka i łatwa do transportu. Szeroki stabilizator utrzymuje drabinę w stałej i bezpiecznej pozycji po rozłożeniu. Dwukomponentowe stopki chronią przed poślizgiem podczas wchodzenia czy schodzenia.
blank
Zamknij

Drabina 3-częściowa Tribilo 3×14 szczebli

25,00  netto/doba
Trzyczęściowa drabina aluminiowa Krause Tribilo ze szczeblami do wszechstronnych zastosowań jako drabina przystawna, rozsuwana i drabina wolnostojąca.

Drabiny to bardzo ważny element wyposażenia remontowego-budowlanego. Jest on niezbędny zarówno dla indywidualnych majsterkowiczów, jak i profesjonalnych wykonawców, którzy oferują usługi malowania, konserwacji, montażowe oraz znacznie więcej. Wykorzystywane do takich celów drabiny powinny być komfortowe w użytkowaniu oraz zapewniać pełne bezpieczeństwo użytkownikom. Tymi cechami z całą pewnością charakteryzują się 3-częściowe modele dostępne w wypożyczalni elektronarzędzi i maszyn budowlanych BUDRENT!

Wynajem drabiny aluminiowe Krause Olsztyn

Drabiny aluminiowe Krause dostępne na wynajem wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i mogą być wykorzystywane nawet w trudnych warunkach. Atutem takiego wyposażenia jest także stabilność i przyczepność oraz wyprofilowane szczeble, które ułatwiają utrzymanie równowagi oraz wygodne wchodzenie. Co również istotne, drabiny aluminiowe Krause nie są w stanie rozsunąć się przy użytkowaniu – posiadają pasy, które chronią przed taką niekontrolowaną przyjemnością. Niektóre modele znakomicie sprawdzą się także do pracy na schodach czy nierównych powierzchniach.

Cena drabiny aluminiowe Krause

W wypożyczalni BUDRENT na tę chwilę dostępne są cztery atrakcyjne modele drabin aluminiowych Krause – od renomowanego producenta, sprawdzone i niezawodne. Jako drabina przystawna, rozsuwana oraz drabina wolnostojąca doskonale sprawdzi się wszechstronny model Drabina 3-częściowa CORDA 3×7 szczebli (20,00 zł netto/doba). Inną wielofunkcyjną drabiną jest Drabina 3-częściowa CORDA 3×9 szczebli (20,00 zł netto/doba), która jest praktycznym uzupełnieniem wyposażenia mieszkania i obowiązkowe narzędzie pomocnicze podczas prac budowlanych czy remontowych. Model ten posiada szeroki stabilizator utrzymuje drabinę w stałej i bezpiecznej pozycji po rozłożeniu, a jego dwukomponentowe stopki chronią przed poślizgiem podczas wchodzenia czy schodzenia.

Do zastosowań półprofesjonalnych polecamy model Drabina 3-częściowa CORDA 3×11 szczebli (20,00 zł netto/doba), który również wyróżnia się uniwersalnym zastosowaniem, jako drabina przystawna, rozsuwana i wolnostojąca. Podobnie sytuacja wygląda z produktem Drabina 3-częściowa Tribilo 3×14 szczebli (20,00 zł netto/doba), ze szczeblami do wszechstronnych zastosowań. Jak widać – u nas każdy znajdzie idealną drabinę dla siebie oraz wykonywanych prac!

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem wypożyczalni BUDRENT. U nas znajdziesz nie tylko znane i lubiane drabiny aluminiowe Krause, ale i inne wyposażenie oraz urządzenia niezbędne do przeprowadzenia prac remontowo-budowlanych i ogrodowych. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!