Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Frezarka do betonu Enar FEN 200E silnik elektryczny.

200,00  netto/doba
Frezarka z silnikiem elektrycznym o mocy 2,2kW  230V.  Napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie. Frezarka umożliwia podłączenie odkurzacza przemysłowego. Szerokość bębna roboczego to 200 mm, maksymalna głębokość frezowania to 8 mm. Maszyna wyposażona w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu. Wydajność maszyny 33-40 m2/h. Frezarka doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg. Wymagany bezpiecznik min.  C 20A
blank
Zamknij

Frezarka do betonu Enar FEN 200H silnik spalinowy.

200,00  netto/doba
Mała spalinowa frezarka z silnikiem spalinowym, czterosuwowym Honda GX160 o mocy 5,0 KM. Napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie. Frezarka umożliwia podłączenie odkurzacza przemysłowego. Szerokość bębna roboczego to 200 mm, maksymalna głębokość frezowania to 8 mm. Maszyna wyposażona w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu. Wydajność maszyny 33-40 m2/h. Frezarka doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg.

Frezarki do betonu to maszyny specjalistyczne, których używa się do obróbki wierzchniej warstwy twardych materiałów. Dzięki nim można pozbyć się zużytej i niepotrzebnej warstwy betonu lub innego materiału, jak na przykład stary klej. Oczywiście, możliwości frezarki zależą od jej parametrów – między innymi maksymalnej głębokości i szerokości frezu. W wypożyczalni BUDRENT dostępna jest niezawodny sprzęt tego typu, który idealnie sprawdzi się na każdym placu budowy!

Wynajem frezarki Olsztyn

Frezarki do betonu znacząco różnią się od frezarek używanych w przemyśle meblarskim – nie tylko parametrami, ale i możliwościami. Niektóre modele tego typu są przystosowane do połączenia odkurzacza przemysłowego, co pozwala pracować z nimi bezpyłowo – takie produkty znakomicie sprawdzają się do pracy w zamkniętych pomieszczeniach.

Pracując z frezarką do betonu należy mieć na uwadze to, że jest ona przeznaczona dla doświadczonych osób. Nie jest to urządzenie najprostsze w użytkowaniu, wymaga też sporej siły fizycznej. Zawsze przed przystąpieniem do pracy z takim urządzeniem należy zapoznać się ze wszystkimi informacjami na jego temat oraz przestrzeganiu zasad BHP. Nie można też zapomnieć o dobraniu odpowiedniej frezarki do danej nawierzchni, aby praca była bezpieczna i wydajna.

Cena frezarki Olsztyn

Jeśli chodzi o wynajem frezarek, w BUDRENT można wypożyczyć Frezarka do betonu Enar FEN 200H (200,00 zł/doba). To mała frezarka z silnikiem spalinowym, czterosuwowym Honda GX160 o mocy 5,0 KM. Posiada napęd umieszczony bezpośrednio nad bębnem roboczym w celu zminimalizowania wibracji, a także w celu zwiększenia obciążenia przy kontakcie z podłożem. Jej kompaktowa i zwarta budowa umożliwia pracę w miejscach o ograniczonym dostępie – umożliwia także podłączenie odkurzacza przemysłowego. Jej najważniejsze parametry to:
– szerokość bębna roboczego to 200 mm;
– maksymalna głębokość frezowania to 8 mm.

Warto tutaj wspomnieć, że maszyna Enar FEN 200H wyposażona jest w kompletny i gotowy do pracy bęben z frezami TCT wykonanych z węglika wolframu, a wydajność maszyny wynosi 33-40 m2/h. Dzięki temu doskonale sprawdza przy naprawie chodników, usuwaniu nawierzchni betonowych i asfaltowych, przy czyszczeniu lub przygotowaniu podłoża, do tworzenia powierzchni antypoślizgowych, a także przy usuwaniu oznakowania poziomego z dróg. Krótko mówiąc – jest to sprzęt niezawodny!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn budowlanych dostępnych w BUDRENT w Olsztynie. W naszej wypożyczalni znajdziesz nie tylko znakomity model frezarki do betonu, ale także i inne urządzenia – jak choćby agregaty tynkarskie, piły drogowe, wentylatory budowlane oraz znacznie więcej! Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z rozmaitymi firmami, jak i klientami indywidualnymi – zachęcamy do kontaktu.