Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Giętarka hydrauliczna do rur 1/2″ – 3″ 

50,00  netto/doba
Giętarka hydrauliczna do precyzyjnego gięcia rur o średnicy do 3". Nadaje się do wszystkich rodzajów metalowych rur. Giętarka oferowana jest wraz z zestawem kształtowników umożliwiających wyginanie rur o średnicy od 13 do 75 mm. Siłownik hydrauliczny wyposażono w sprężynę powrotną dla zapewnienia lepszego sterowania tłokiem i precyzyjnego gięcia
blank
Zamknij

Giętarki – giętarka ręczna do zbrojenia i strzemion 6-14mm

10,00  netto/doba
Giętarka przeznaczona do gięcia: - w rowku prętów gładkich i żebrowanych do fi 10 - z promieniem 25mm (wokół rdzenia giętarki) prętów gładkich (Re 250MPa max) do fi 14 i żebrowanych (Re500MPa max) do fi 12

Giętarki do rur i prętów znajdują zastosowanie w każdym zakładzie obróbki metalu. Można rzec, że jest to jeden z podstawowych urządzeń w takich miejscach! Warto jednak wiedzieć, że z giętarek mogą korzystać nie tylko specjaliści, ale i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę w tym fachu. Jak sama nazwa wskazuje, maszyny te służą do gięcia prętów i rur na różne sposoby i modyfikowania ich tak, aby nadawały się do dalszej obróbki. Nie można zapomnieć także o wyborze odpowiedniego urządzenia do celu jego wykorzystania. W wypożyczalni BUDRENT znajdziesz atrakcyjną giętarkę hydrauliczną do rur oraz giętarkę ręczną do zbrojenia i strzemion!

Wynajem giętarki Olsztyn

W BUDRENT oferowany jest wynajem paru modeli giętarek. Modele różnią się od siebie parametrami i technologią wykorzystywaną do pracy, dzięki czemu każdy fachowiec i hobbista może znaleźć tutaj idealne urządzenie dla siebie. Sprawdzą się one zarówno do niewielkiego warsztatu (tutaj polecamy model ręczny), który doskonale spełnia swoje przeznaczenie i idealnie sprawdzi się dla nowicjuszów.
Dla większego zakładu lub trudniejszych prac polecamy natomiast giętarkę hydrauliczną, która oszczędzi sporo wysiłku i czasu, zwiększając jednocześnie wydajność miejsca pracy. Wszystkie oferowane przez nas giętarki na wynajem łączy precyzja i solidne wykonanie oraz wygoda i bezpieczeństwo użytkowania.

Cena giętarki Olsztyn

Jak wspomnieliśmy powyżej, w BUDRENT dostępna jest para niezawodnych giętarek. Oba modele pochodzą od renomowanych producentów i zapewniają komfortową i ergonomiczną pracę.
Giętarka hydrauliczna do rur 1/2″ – 3″ (50,00zł netto/doba) przeznaczona jest precyzyjnego gięcia rur o średnicy do 3″ i nadaje się do wszystkich rodzajów metalowych rur. Oferowana jest na wynajem wraz z zestawem kształtowników umożliwiających wyginanie rur o średnicy od 13 do 75 mm. Jej siłownik hydrauliczny wyposażono w sprężynę powrotną dla zapewnienia lepszego sterowania tłokiem i precyzyjnego gięcia
Giętarka ręczna do zbrojenia i strzemion 6-14mm (10,00zł netto/doba) przeznaczona jest do gięcia w rowku prętów gładkich i żebrowanych do fi 10 oraz z promieniem 25mm (wokół rdzenia giętarki) prętów gładkich (Re 250MPa max) do fi 14 i żebrowanych (Re500MPa max) do fi 12.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych maszyn budowlanych w wypożyczalni. W tej kategorii oferujemy nie tylko sprawdzone i niezawodne giętarki hydrauliczne i ręczne na wynajem, ale i masę innych atrakcyjnych urządzeń, jak rozmaite agregaty, frezarki, kompresory oraz znacznie więcej. Wypożyczalnia BUDRENT Olsztyn posiada w ofercie także rozmaite elektronarzędzia oraz urządzenia ogrodowe. W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!