Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Gilotyna do kostki Belle Maxipave

25,00  netto/doba
Ciężka gilotyna dla wszystkich rodzajów płyt i kostek brukowych z przeznaczeniem do intensywnej eksploatacji.
blank
Zamknij

Gilotyna do paneli podłogowych

25,00  netto/doba
Gilotyna przeznaczona jest do precyzyjnego, szybkiego i bezpyłowego cięcia paneli podłogowych. Pozwala na prace wykończeniowe w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do energii elektrycznej. Skutecznie przecina panele o grubościach do 12 mm w typowych najczęściej występujących szerokościach. Podstawa gilotyny długości 680 mm posiada otwory do mocowania wspornika przydatnego przy poprzecznym cięciu paneli. Specjalna budowa ostrza tnącego do minimum zmniejsza niebezpieczeństwo skaleczeń podczas pracy.
blank
Zamknij

Gilotyna termiczna do styropianu HOT-CUT 113

40,00  netto/doba
Głównym przeznaczeniem urządzenia jest wykonywanie cięcia styropianu w kilku dowolnych płaszczyznach. Maszyna charakteryzuje się następującymi parametrami przestrzeni roboczej:
  • długość cięcia: 113 cm,
  • maksymalna wysokość cięcia: 26 cm.
Największą zaletą naszej maszyny jest czyste formatowanie styropianu, podczas którego nie występuje odpad w postaci styropianowych kulek, tak trudnych do posprzątania.

Podczas rozmaitych prac budowlanych oraz remontowych gilotyny są niezbędne. Takie urządzenia wybiera się pod względem przeznaczenia – w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie dostępna jest gilotyna do kostki brukowej, gilotyna do paneli podłogowych oraz gilotyna termiczna do styropianu. Z ich pomocą precyzyjnie można przyciąć na odpowiedni wymiar dany materiał, a na ich korzyść przemawia także ciche i czyste działanie oraz łatwość w obsłudze. Co warto wiedzieć jeszcze o gilotynach? Jakie modele wypożyczysz w BUDRENT? Na te pytania odpowiadamy poniżej!

Wynajem gilotyny Olsztyn

Dlaczego warto przemyśleć wypożyczenie gilotyny do prac budowlanych lub remontowych? Pierwszym powodem jest to, że gilotyny umożliwiają szybkie i – co bardzo istotne – precyzyjne cięcia pod dowolnym kątem. Co więcej, krawędź przecięta za jej pomocą jest równiejsza od tej wykonywanej przy użyciu wyrzynarki – a wszystko bez uciążliwego pylenia i hałasu w trakcie pracy, co jest jedną z największych zalet omawianego sprzętu. Właśnie z tych powodów warto wynająć gilotynę. W wypożyczalni BUDRENT dostępna jest atrakcyjna gilotyna do kostki Belle Maxipave, gilotyna do paneli podłogowych oraz gilotyna termiczna do styropianu HOT-CUT 113.

Cena gilotyny Olsztyn

Obecnie w BUDRENT można wypożyczyć trzy gilotyny do różnych celów, dzięki czemu każdy fachowiec lub majsterkowicz znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.
Gilotyna do kostki Belle Maxipave (25,00zł netto/doba) to ciężka gilotyna dla wszystkich rodzajów płyt i kostek brukowych z przeznaczeniem do intensywnej eksploatacji.
Gilotyna do paneli podłogowych (25,00zł netto/doba) przeznaczona jest do precyzyjnego, szybkiego i bezpyłowego cięcia paneli podłogowych. Pozwala na prace wykończeniowe w pomieszczeniach pozbawionych dostępu do energii elektrycznej. Specjalna budowa ostrza tnącego do minimum zmniejsza niebezpieczeństwo skaleczeń podczas pracy.
Gilotyna termiczna do styropianu HOT-CUT 113 (40,00zł netto/doba) służy do cięcia styropianu w kilku dowolnych płaszczyznach. Maszyna charakteryzuje się następującymi atrakcyjnymi parametrami przestrzeni roboczej, a jej największą zaletą jest czyste formatowanie styropianu, podczas którego nie występuje odpad w postaci styropianowych kulek, tak trudnych do posprzątania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gilotyn na wynajem dostępnych w BUDRENT. Oferujemy zarówno sprawdzone maszyny budowlane, jak i elektronarzędzia i maszyny ogrodowe. W przypadku pytań lub problemu w wyborze najbardziej optymalnego produktu – zachęcamy do kontaktu! Nasza wypożyczalnia z przyjemnością doradzi w wyborze najlepszego urządzenia dla danego zastosowania.