Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Kleszcze brukarskie – Kleszcze firmy Jazon

15,00  netto/doba
Chwytak poprzeczny przeznaczony jest do przenoszenia i ustawiania krawężników i obrzeży chodnikowych. Narzędzie nadaje się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość. Obsługa dwuosobowa.

Kleszcze brukarskie przeznaczone są do przenoszenia i układania kostki. Za ich pomocą można szybko, sprawnie i bezpiecznie wykonać wszystkie prace związane z układaniem nawierzchni brukarskich. To urządzenia wygodne w obsłudze, które pozwalają na dostosowanie szerokości roboczej chwytaka do aktualnie wykonywanych czynności budowlanych. W wypożyczalni BUDRENT dostępny jest uniwersalny model kleszczy brukarskich!

Wynajem kleszcze brukarskie Olsztyn

Wynajem kleszczy brukarskich to doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują takie prace w swoim ogrodzie. Nie tylko szybciej za ich pomocą rozprawić się można z wykonaniem chodnika lub krawężnika, ale i dzięki nim można zrobić to z większą precyzją i dokładnością. To z kolei sprawi, że stworzona droga będzie znacznie bardziej trwała i estetyczna. Krótko mówiąc, chwytaki do przenoszenia kostki brukowej to must have przy pracach związanych z krawężnikami.
W BUDRENT znajdziesz atrakcyjny chwytak poprzeczny, który – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na poprzeczne chwytanie danych materiałów. Ma on kształt szczypiec, wyposażone są w dwa ruchome ramiona, które działają na zasadzie dźwigni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wykonywać swoją pracę przy mniejszym wysiłku i w krótszym czasie.
Jako ciekawostkę warto tu dodać, że chwytaki ręczne w większych firmach zastępowane są chwytakami mechanicznymi umożliwiającymi załadunek i rozładunek całych warstw krawężników.

Cena kleszcze brukarskie Olsztyn

W ofercie BUDRENT znajduje się jeden model kleszczy brukarskich, jednakże jest to urządzenie uniwersalne i niezawodne. Kleszcze firmy Jazon (15zł netto/doba) to chwytak poprzeczny przeznaczony jest do przenoszenia i ustawiania krawężników i obrzeży chodnikowych. Narzędzie nadaje się wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość, a jego obsługa jest dwuosobowa. To urządzenie wybierane jest przez fachowców i specjalistów, jednak nasze kleszcze równie dobrze sprawdzą się w użytku prywatnym. Jeśli poszukujesz atrakcyjnych i niezawodnych kleszczy brukarskich – koniecznie powinieneś zainteresować się właśnie tym modelem!

W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie nie brakuje atrakcyjnych maszyn i narzędzi budowlanych, przeznaczonych zarówno dla fachowców, jak i pasjonatów majsterkowania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych urządzeń na wynajem, wśród których znaleźć można nie tylko kleszcze brukarskie, ale i znacznie więcej – rozmaite gilotyny, giętarki, agregaty. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu! Sprawnie doradzimy i wspólnie wybierzemy odpowiedni produkt!