Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Kompresor 100L Metabo Profi 320/10/100

50,00  netto/doba
To niezwykle mobilne i dyspozycyjne narzędzie przeznaczone jest w szczególności do profesjonalnych zastosowań. Kompresor olejowy Metabo Profi, w celu ochrony przed przegrzaniem, wyposażono w termiczne zabezpieczenie silnika oraz w napęd pasowy z dużymi kołami imitującymi rolę wentylatora. Do dodatkowych zalet narzędzia zaliczyć możemy również wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym – szczególnie przydatny zimą przy bardzo niskich temperaturach. Ponadto tłokowy kompresor olejowy Metabo Profi wyposażono również w reduktor ciśnienia, dwa manometry oraz chłodnicę wylotową sprężonego powietrza, co w połączeniu pozwala na wskazanie ciśnienia w zbiorniku i wyjściowego ciśnienia po redukcji.
blank
Zamknij

Kompresor 200L Geko

70,00  netto/doba
Napięcie zasilania: 400 V Moc: 4 KM Ciśnienie max.: 10 BAR Pojemność zbiornika: 200 L Zużycie powietrza: 490 l/min Typ złącza na powietrze: 1/4" Waga: 130kg Certyfikat CE
blank
Zamknij

Kompresor 50L Pezal PKTS 2,5-50A

30,00  netto/doba
Bezolejowy kompresor KOM-50 marki Lumag Germany to sprężarka przeznaczona do użytku w firmie, jak również w gospodarstwie domowym. Dzięki bezolejowej konstrukcji kompresor z powodzeniem może stać w domu, biurze, gabinecie stomatologicznym, laboratorium. Sprężone powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i oleju, co jest szczególnie ważne przy korzystaniu z kompresora wewnątrz pomieszczeń. Wydajność efektywna kompresora KOM-50 to 144 litrów netto na minutę. Niski poziom hałasu i duża pojemność zbiornika sprawiają że urządzenie jest niezwykle wszechstronne zarówno w warsztacie jak i w gospodarstwie domowym. Dodatkową zaletą sprężarek bezolejowych jest to, że są one bardzo przyjazne dla środowiska i niemal nie wymagają konserwacji. Kompresor wykonany jest z aluminium wysokiej wytrzymałości i stali nierdzewnej. Pojemność zbiornika wynosi 50 litry.