Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Kompresor 100L Magnum JWS-W1 6-cio cylindrowy

30
60,00  netto/doba
Sprężarka Magnum JWS-W1 Profesjonalny 6-cio cylindrowy kompresor bezolejowy. Duża wydajność 500 l/min ! Czas napełniania butli 100 l do ciśnienia 8 bar w 2 minuty!   Znajdzie zastosowanie w laboratoriach, do malowania, piaskowania, spawania,  przemyśle spożywczym, Bezolejowa pompa cechuje się cichą pracą w porównaniu do sprężarek olejowych. Zastosowanie sześciu niezależnych tłoków poprawiło chłodzenie pompy , a także znacznie podniosło sprawność, przez co kompresor cechuje się dużą wydajnością przy stosunkowo niskim poborze mocy.   Parametry: - moc - 2,5 kW (230V) - wydajność - 500 l/min - poziom hałasu - 72 dB - ciśnienie max- 8 bar - zbiornik - 100 l - waga - 57 kg - wymiary: 95x40x90 cm
blank
Zamknij

Kompresor 100L Metabo Profi 320/10/100

25
50,00  netto/doba
To niezwykle mobilne i dyspozycyjne narzędzie przeznaczone jest w szczególności do profesjonalnych zastosowań. Kompresor olejowy Metabo Profi, w celu ochrony przed przegrzaniem, wyposażono w termiczne zabezpieczenie silnika oraz w napęd pasowy z dużymi kołami imitującymi rolę wentylatora. Do dodatkowych zalet narzędzia zaliczyć możemy również wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym – szczególnie przydatny zimą przy bardzo niskich temperaturach. Ponadto tłokowy kompresor olejowy Metabo Profi wyposażono również w reduktor ciśnienia, dwa manometry oraz chłodnicę wylotową sprężonego powietrza, co w połączeniu pozwala na wskazanie ciśnienia w zbiorniku i wyjściowego ciśnienia po redukcji.
blank
Zamknij

Kompresor 200L Geko

35
70,00  netto/doba
Napięcie zasilania: 400 V Moc: 4 KM Ciśnienie max.: 10 BAR Pojemność zbiornika: 200 L Zużycie powietrza: 490 l/min Typ złącza na powietrze: 1/4" Waga: 130kg Certyfikat CE
blank
Zamknij

Kompresor 50L Pezal PKTS 2,5-50A

20
40,00  netto/doba
Bezolejowy kompresor KOM-50 marki Lumag Germany to sprężarka przeznaczona do użytku w firmie, jak również w gospodarstwie domowym. Dzięki bezolejowej konstrukcji kompresor z powodzeniem może stać w domu, biurze, gabinecie stomatologicznym, laboratorium. Sprężone powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i oleju, co jest szczególnie ważne przy korzystaniu z kompresora wewnątrz pomieszczeń. Wydajność efektywna kompresora KOM-50 to 144 litrów netto na minutę. Niski poziom hałasu i duża pojemność zbiornika sprawiają że urządzenie jest niezwykle wszechstronne zarówno w warsztacie jak i w gospodarstwie domowym. Dodatkową zaletą sprężarek bezolejowych jest to, że są one bardzo przyjazne dla środowiska i niemal nie wymagają konserwacji. Kompresor wykonany jest z aluminium wysokiej wytrzymałości i stali nierdzewnej. Pojemność zbiornika wynosi 50 litry.

Kompresory są pewnym rodzajem sprężarki, która znajduje szerokie zastosowanie zarówno w specjalistycznych warsztatach, jak i domowych garażach. Za pomocą tego urządzenia można uzyskać powietrze pod dużym ciśnieniem, które sprawdza się między innymi przy malowaniu ciśnieniowym, przygotowywaniu sprzętu sportowego czy przy nadmuchiwaniu opon. Wybór odpowiedniego rodzaju kompresora zależy od tego, do czego zastosować ten sprzęt. W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie dostępne są modele o różnych parametrach i przeznaczeniu, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć urządzenie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Wynajem kompresory Olsztyn

Kompresory są pomocne nie tylko w warsztatach samochodowych i wulkanicznych. To także pomocne urządzenie w przestrzeni garażowej, gdzie można za jego pomocą napompować koła samochodowe, rowerowe, a nawet materace czy baseny. Wiele modeli sprawdza się także do czyszczenia urządzeń ogrodowych, na przykład kosiarek do trawy. Służą również do wprawiania w ruch narzędzi pneumatycznych.
Głównie w specjalistycznych warsztatach, znajdują zastosowanie kompresory olejowe. W takich miejscach niezbędna jest duża wydajność urządzenia i łatwość jego serwisowana, a takie z całą pewnością są modele olejowe. Co więcej, w takich pomieszczeniach odrobiny oleju, które mogą przeniknąć do powietrza, nie stanowią tak dużego problemu. Warto też wiedzieć, że kompresory olejowe są o wiele większe i cięższe niż modele bezolejowe.

Cena kompresory Olsztyn

W BUDRENT dostępne są trzy modele atrakcyjnych kompresorów na wynajem, przeznaczone do rozmaitego zastosowania – a wszystkie pochodzą od renomowanych i lubianych producentów.

Kompresor 100L Metabo Profi 320/10/100 (50,00zł netto/doba) to niezwykle mobilne i dyspozycyjne narzędzie przeznaczone jest w szczególności do profesjonalnych zastosowań. Kompresor olejowy Metabo Profi, w celu ochrony przed przegrzaniem, wyposażono w termiczne zabezpieczenie silnika oraz w napęd pasowy z dużymi kołami imitującymi rolę wentylatora. Do dodatkowych zalet narzędzia zaliczyć możemy również wyłącznik ciśnieniowy z odciążającym zaworem rozruchowym – szczególnie przydatny zimą przy bardzo niskich temperaturach.
Kompresor 200L Geko (70,00zł netto/doba) to kompresor olejowy z wydajnym silnikiem o mocy 4 KM i pojemności zbiornika 200 litrów. Wyposażony w reduktor ciśnienia, który pozwala na dostosowanie wartości ciśnienia w zbiorniku. Trzy tłoki pozwalają na długotrwałą pracę kompresora.
Kompresor 50L Pezal PKTS 2,5-50A (30,00zł netto/doba) to natomiast bezolejowy kompresor KOM-50 marki Lumag Germany to sprężarka przeznaczona do użytku w firmie, jak również w gospodarstwie domowym. Dzięki bezolejowej konstrukcji kompresor z powodzeniem może stać w domu, biurze, gabinecie stomatologicznym, laboratorium. Sprężone powietrze pozbawione jest zanieczyszczeń i oleju, co jest szczególnie ważne przy korzystaniu z kompresora wewnątrz pomieszczeń.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie. Poza kompresorami, oferujemy również inne maszyny przydatne w warsztatach i zaciszach garażowych, jak choćby agregaty malarskie, gilotyny i osuszacze powietrza. W przypadku pytań – wystarczy się z nami skontaktować! Chętnie udzielimy odpowiedzi i podpowiemy, które urządzenie sprawdzi się dla danej sytuacji najlepiej.