Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Minikoparka Kubota KX 019-4 1850kg

200
300,00  netto/doba
Model KX019-4 wyznacza nowe standardy w klasie wagowej od 1,5 do 2,0 ton dzięki swojej wyjątkowej elastyczności i użyteczności połączonej z precyzyjnym sterowaniem, gąsienicami gumowymi o krótkim skoku. KX019-4 dostarcza imponującą siłę kopania łyżki. Jej potężne i dobrze wyważone ramię pozwoli operatorowi na efektywniejsze i bardziej równomierne kopanie w najtrudniejszych warunkach. Maszyna oferuje jedną z największych kabin w swojej klasie, regulowane siedzenie oraz szerokie drzwi zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania podczas codziennej pracy. W połączeniu z poręcznym, nowym, wielofunkcyjnym i czytelnym panelem cyfrowym, operacje stają się łatwiejsze. Dane techniczne
  • Model silnika KUBOTA -Diesel
  • Moc silnika 16 KM / 11,8 kW
  • Głębokość kopania 2580 mm
  • Wysokość unoszenia 2560 mm
  • Szerokość 990/1300 mm
  • Siła kopiąca łyżki 15,9 kN

Znajdujące się w naszej ofercie minikoparki to markowe sprzęty znanych na rynku producentów, takich jak Wacker czy Kubota.

Minikoparki to kompaktowe urządzenia przydatne na każdym placu budowy. Niewielki rozmiar maszyny połączony z optymalną mocą urządzenia czyni je niezastąpionymi. Niewielka masa własna i gąsienice sprawiają, iż wynajmowane minikoparki doskonale sprawdzą się w grząskim terenie budowy a niewielkie rozmiary pozwolą na prace w miejscach trudno dostępnych.

Dzięki różnym typom łyżek sprawdzą się przy specjalistycznych wykopach.  Minikoparka idealnie nadaje się do lekkich robót gruntowych, nie tylko na placach budowy, ale też przy wykopach pod różnego rodzaju instalacje,  porządkowaniu terenów miejskich czy w domach prywatnych.