Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Linka z włókna szklanego – linka 8mm 100M

25
50,00  netto/doba
Włókno szklane do przeciągania kabli w instalacjach teletechnicznych. Dostarczone na obrotowym bębnie zapewnia wygodny transport, przechowywanie i użytkowanie włókna.

Włókna szklane znakomicie sprawdzają się do przeciągania kabli w rozmaitych instalacjach – m.in. teletechnicznych i energetycznych, a z pomocą linek z tego materiału można bez trudu można układać kable i przewody – w sposób bezpieczny i estetyczny. Szukasz takiego rarytasu w Olsztynie? W ofercie wypożyczalni BUDRENT dostępna jest atrakcyjna linka z włókna szklanego, dzięki której wszelkie prace instalatorskie przebiegną bez zarzutu!

Wynajem linka z włókna szklanego Olsztyn

Linki z włókna szklanego są niezwykle praktycznym i koniecznym elementem przy przeciąganiu oraz układaniu kabli i przewodów teletechnicznych. Są niezwykle wytrzymałe mechaniczne oraz sprężyste, dzięki czemu idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju prac związanych z zaciąganiem kabli, przewodów oraz rur. Konstrukcja takich prętów zapewnia nadzwyczajną trwałość w kwestii zginania i rozciągania, a ochronna warstwa zewnętrzna (często z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego) zapewnia wysoką odporność na ścieranie.
Jak nie trudno się domyślić, materiał tego typu jest niezwykle drogi (jest to kwestia nawet kilku tysięcy!), dlatego – jeśli mieszkasz w Olsztynie lub okolicy – koniecznie zainteresuj się możliwością wynajmu linki z włókna szklanego w wypożyczalni BUDRENT!

Cena linka z włókna szklanego Olsztyn

Jak wspomnieliśmy powyżej, cena linek z włókna szklanego potrafi przyprawić o zawrót głowy, dlatego skorzystanie z wynajmu jest bardzo ekonomiczne – szczególnie, gdy planujemy prace jednorazowe.
W BUDRENT dostępna jest Linka z włókna szklanego – linka 8mm 100M (50,00zł netto/doba), przeznaczona do przeciągania kabli w instalacjach teletechnicznych. Co więcej, model ten dostarczony jest na obrotowym bębnie, który zapewnia wygodny transport, przechowywanie i użytkowanie włókna!
Jeśli więc cenisz przy pracach instalatorskich nie tylko włókno wysokiej jakości, ale i wygodne jego prowadzenie – koniecznie zainteresuj się wspomnianym modelem!

W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie nie brakuje atrakcyjnych urządzeń, maszyn, narzędzi oraz innych sprzętów, niezbędnych przy pracach ogólnoremontowych, budowlanych, hydraulicznych i instalatorskich. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych produktów na wynajem, a w przypadku pytań lub chęci podjęcia współpracy – do kontaktu!