Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Listwa wibracyjna Enar QXH 2m-3m

40
80,00  netto/doba
Profil do listwy wibracyjnej o długości 2m, został wykonany ze stopu aluminiowego o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Profil o szerokości 200-300mm, co zapewnia mu efektywną pływalność. Forma profilu ułatwia zaciąganie betonu. Pasuje do jednostek napędowych ENAR z serii MISTRAL, dostępnych również w naszym sklepie.
blank
Zamknij

Ręczna listwa oscylująca z magnezu + 4 drążki Enar TRO 1200 MG

25
50,00  netto/doba
Ręczna listwa oscylująca z magnezu do wygładzania betonu firmy ENAR model: TRO 1200 MG. Płyta magnezowa, z doskonale wytłaczanego magnezu. Układ oscylacyjny do pracy dwukierunkowej. Zaokrąglone brzegi. Używając kilku drążków, osoba wykańczająca może dotrzeć do miejsc z poza normalnego zasięgu pracy.  
WAGA: 5,84 kg
DŁUGOŚĆ ALUMINIOWEGO DRĄŻKA: 1,8 m
DŁUGOŚĆ PROFILU: 1200 mm
SZEROKOŚĆ PROFILU: 205 mm
blank

Listwy wibracyjne to doskonały sposób na wyrównanie betonu. Narzędzia te przenoszą wibracje na podłoże, a dokładniej na cieńsze warstwy betonu (takie jak wylewki i stropy), dzięki czemu są w stanie wyrównać, zagęścić i wygładzić wierzchnią część betonu. Nie są jeszcze powszechnie używane w budownictwie, niemniej coraz więcej osób korzysta z ich pomocy – szczególnie w Olsztynie, gdzie bez problemu można wynająć takie urządzenie. Gdzie? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – w wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem listwa wibracyjna Olsztyn

Dlaczego warto wynająć listwę wibracyjną? Jak i w innych przypadkach wynajmu, tak i tutaj jest to rozwiązanie ekonomiczne i praktyczne – w szczególności, jeśli potrzebujemy takiego sprzętu jednorazowo lub na krótki okres. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele list wibracyjnych, często w ogromnych cenach, a co za tym idzie – wypożyczenie listwy wibracyjnej pozwoli zmniejszyć koszty budowy.
W BUDRENT na wynajem dostępna jest atrakcyjna listwa pływająca, która znakomicie sprawdza się przy zagęszczaniu i wygładzaniu powierzchni betonowych, a na dodatek pozwala na wygodną pracę, niezależnie od kierunku. Krótko mówiąc, listwa wibracyjna na wynajem oferuje duża efektywność pracy, łatwość w użytkowaniu i pełen komfort! Czegóż chcieć więcej?

Cena listwa wibracyjna Olsztyn

Skorzystanie z wynajmu w BUDRENT to nie tylko gwarancja sprawdzonego i sprawnego sprzętu, ale i korzystna cena. Obecnie w ofercie list wibracyjnych króluje Listwa wibracyjna Enar QXH 2m-3m (80,00zł/netto), której profil został wykonany ze stopu aluminiowego o wysokiej wytrzymałości i lekkości. Profil o szerokości 200-300mm zapewnia efektywną pływalność, a ergonomiczna forma profilu ułatwia zaciąganie betonu. Co warto dodać, listwa ta pasuje do jednostek napędowych ENAR z serii MISTRAL.

Warto tutaj także dodać kilka słów o samym hiszpańskim producencie, ENAR – z którego produktów warto skorzystać z wielu powodów. Zaletą urządzeń jest możliwość regulacji szerokości listwy w zależności od wykonywanej pracy. Seria Q – dostępna w wypożyczalni BUDRENT – przeznaczona jest do zagęszczania i wyrównywania betonu o głębokości od 100 mm do 200 mm. Niewątpliwą zaletą tych konstrukcji jest także możliwość odłączenia profilu od silnika w celu wygodnego transportu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn budowlanych, urządzeń ogrodowych oraz elektronarzędzi dostępnych w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie. Znajdą Państwo tutaj cały niezbędny sprzęt do remontu oraz prac budowlanych, a także pielęgnacji ogrodu, a wszystko to od renomowanych i lubianych producentów. W przypadku zainteresowania współpracą lub pytaniami – zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością pomożemy w wyborze odpowiedniego urządzenia oraz opowiemy nieco więcej na temat danych modeli.