Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Nagrzewnica elektryczna Master B15 EPB 15 kW

12
25,00  netto/doba
Nagrzewnice elektryczne to bardzo efektywne urządzenia grzewcze wykorzystywane w najróżniejszych warunkach. Zapewniają bezpieczne ogrzewanie i są w pełni przenośne oraz łatwe w obsłudze. Świetnie nadają się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń.
blank
Zamknij

Nagrzewnica elektryczna Master B22 EPB 22 kW

15
30,00  netto/doba
Nagrzewnica elektryczna przenośna B922 EPB MASTER przeznaczona jest do ogrzewania średnich i dużych pomieszczeń o dobrej i średniej izolacyjności cieplnej.
blank
Zamknij

Nagrzewnica elektryczna Master B3,3 3,3 kW

5
10,00  netto/doba
Nagrzewnica elektryczna Master B 3,3 EPB to bardzo efektywne urządzenie wykorzystywane w najróżniejszych warunkach. Zapewnia czyste, efektywne i bezpieczne ogrzewanie. Ze względu na to, że jest w pełni przenośne i łatwe w obsłudze świetnie nadają się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń. Nagrzewnice elektryczne Master są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają niezawodność i wydajność tych urządzeń.

Nagrzewnice elektryczne to uniwersalny sposób na ogrzanie pomieszczenia. Stosowane są one w wielu miejscach – na budowie, do ogrzewania warsztatu, a także biur czy mieszkań. Często też nazywane są one dmuchawami elektrycznymi ze względu na pochłanianie zimnego powietrza i wyrzucanie gorącego. Co warto wiedzieć o tych urządzeniach? Opowiadamy o nich co-nieco poniżej, a jeśli szukasz nagrzewnicy elektrycznej na wynajem – zapraszamy do poznania oferty wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie!

Wynajem nagrzewnice elektryczne Olsztyn

Czym w zasadzie są nagrzewnice elektryczne? To urządzenia przenośne, które można stosować do ogrzania każdego pomieszczenia. Jedną z ich największych zalet jest bardzo szybkie ogrzewanie, ponieważ zaraz po ich uruchomieniu można zauważyć efekt. Co więcej, wydmuchiwane powietrze jest czyste i pozbawione zapachów, ponieważ nagrzewnice elektryczne nie wykorzystują żadnego paliwa (jedynie prąd). Są także łatwe w obsłudze i bezpieczne, a ich rozmiary są kompaktowe, dzięki czemu ich transport także nie sprawia problemu. Można je stosować nie tylko do ogrzania konkretnych wnętrz, ale sprawdzą się także do wspomagania procesów suszenia oraz imprez plenerowych, tudzież eventów. W BUDRENT na wynajem dostępne są trzy atrakcyjne modele nagrzewnic elektrycznych.

Cena nagrzewnice elektryczne Olsztyn

Nagrzewnice elektryczne mają szerokie zastosowanie, a jeśli potrzebujemy ich na kilka dni, nie opłaca się w nie inwestować – znacznie ekonomiczniej jest wynająć pożądany sprzęt. W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie znaleźć można na chwilę obecną trzy modele tych urządzeń:
Nagrzewnica elektryczna Master B15 EPB 15 kW (25,00 zł netto/doba) – przeznaczona jest do wykorzystywania w najróżniejszych warunkach. Zapewnia bezpieczne ogrzewanie i jest w pełni przenośna oraz łatwa w obsłudze. Świetnie nadaje się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń.
Nagrzewnica elektryczna Master B22 EPB 22 kW (30,00 zł netto/doba) – przeznaczona jest do ogrzewania średnich i dużych pomieszczeń o dobrej i średniej izolacyjności cieplnej.
Nagrzewnica elektryczna Master B3,3 3,3 kW (10,00 zł netto/doba) – to bardzo efektywne urządzenie wykorzystywane w najróżniejszych warunkach. Zapewnia czyste, efektywne i bezpieczne ogrzewanie. Ze względu na to, że jest w pełni przenośne i łatwe w obsłudze świetnie nadają się do okazjonalnego, bądź awaryjnego ogrzewania pomieszczeń.

Nagrzewnice elektryczne Master dostępne w wypożyczalni BUDRENT wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają niezawodność i wydajność tych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się bliżej ze wspomnianymi modelami oraz innymi maszynami polecanymi na różne okazje. U nas na wynajem znajdziesz między innymi liczne elektronarzędzia, urządzenia ogrodowe, jak i maszyny przeznaczone do remontu lub nawet budowy domu. Zachęcamy do podejmowania współpracy oraz kontaktu.