Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Nagrzewnica gazowa Geko 40Kw

12
25,00  netto/doba
Mobilna nagrzewnica olejowa firmy GEKO o mocy 40kW, idealnie znajdzie swoje zastosowanie przy ogrzewaniu dużych pomieszczeń. Obudowa urządzenia została wykonana z metalu, natomiast element grzejny ze stali nierdzewnej. Przepływ powietrza wynosi 800m3/h.
blank
Zamknij

Nagrzewnica Master BLP33M

12
25,00  netto/doba
Nagrzewnica gazowa Master BLP 33M zapewnia stały dopływ dużych ilości ciepłego powietrza. Jest bardzo ekonomiczna w użyciu, trwała i wydajna. Przenośne nagrzewnice gazowe nadają się do dobrze wentylowanych pomieszczeń, takich jak tereny budów, magazyny czy fabryki.

Niektóre pomieszczenia wymagają ogrzania oraz utrzymywania temperatury na odpowiednim poziomie, a nagrzewnica gazowa jest bardzo pomocnym urządzeniem do tego celu. Znakomicie sprawdza się do ogrzewania remontowanych pomieszczeń, warsztatów, magazynów, a nawet odnajdzie się w rozmaitych szklarniach i przechowalniach. I – jak sama nazwa wskazuje – do tego celu wykorzystuje gaz (propan lub propan-butan). Takie praktyczne urządzenia możecie bez trudu wynająć w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie – i to w bardzo korzystnej cenie!

Wynajem nagrzewnice gazowe Olsztyn

Jak działają nagrzewnice gazowe? Najprościej pisząc, ich działanie polega na wymuszonym przez wentylator obiegu powietrza ogrzanego przy pomocy dostarczonego paliwa – gazu. W ten sposób szybko nagrzewają powietrze, które przepływa przez wentylator, jednocześnie umożliwiając regulację ciepła. Warto tutaj dodać, że te urządzania się nie przegrzewają i są bezpieczne w użytkowaniu. Nie można zapomnieć także o innej ich zalecie – niezależności od prądu stałego. Dzięki temu nawet, gdy instalacja elektryczna ulegnie awarii, ciepło wciąż będzie dostarczane do pomieszczenia.
Przy użytkowaniu nagrzewnic gazowych należy pamiętać o jednej ważnej kwestii – o odpowiedniej wentylacji, ponieważ wydziela ona sporo wody, a co za tym idzie – nieodpowiednia wentylacja może prowadzić do rozwoju pleśni lub grzybów (szczególnie, gdy zamierzamy jej używać dłużej). W BUDRENT dostępne są dwa atrakcyjne modele nagrzewnic gazowych, idealnych zarówno do większych, jak i nieco mniejszych pomieszczeń.

Cena nagrzewnice gazowe Olsztyn

Ceny nagrzewnic gazowych są wysokie, ale jeśli potrzebujemy tego urządzenia okazjonalnie, znacznie bardziej opłaca się zwyczajne wypożyczenie go w BUDRENT. Jak wspomnieliśmy wcześniej, w tej wypożyczalni na tę chwilę dostępne są dwa atrakcyjne modele nagrzewnic gazowych.

Nagrzewnica gazowa Geko 40Kw (25,00zł netto/doba) to mobilna nagrzewnica olejowa firmy GEKO o mocy 40kW, idealna dla ogrzewania dużych pomieszczeń. Obudowa urządzenia została wykonana z metalu, natomiast element grzejny ze stali nierdzewnej. Przepływ powietrza wynosi 800m3/h.

Nagrzewnica Master BLP33M (25,00zł netto/doba) – zapewnia stały dopływ dużych ilości ciepłego powietrza. Jest bardzo ekonomiczna w użyciu, trwała i wydajna. Przenośne nagrzewnice gazowe nadają się do dobrze wentylowanych pomieszczeń, takich jak tereny budów, magazyny czy fabryki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń i maszyn dostępnych w BUDRENT. Poza nagrzewnicami gazowymi, dostępne są u nas także nagrzewnice elektryczne, nagrzewnice olejowe oraz wiele innych pomocnych sprzętów – na każdą okazję, budowę, remont, inną ewentualność. Zachęcamy do współpracy i kontaktu!