Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Nagrzewnica olejowa Master B100

18
35,00  netto/doba
Nagrzewnica olejowa MASTER B 100 CED bez odprowadzenia spalin to wysoce wydajne urządzenie zapewniające stały dopływ dużych ilości ogrzanego powietrza tam, gdzie jest ono pożądane. Modele z serii CED są bardzo wydajnymi i wytrzymałymi urządzeniami, którymi możemy regulować temperaturę grzania za pomocą termostatu TH 5. Doskonale nadają się do otwartych lub dobrze wentylowanych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny lub na terenie budowy. Nagrzewnice bez odprowadzenia spalin firmy Master są zarówno wydajne, trwałe, jak i bezpieczne i proste w obsłudze. wentsystem
blank
Zamknij

Nagrzewnica olejowa Master B150

22
45,00  netto/doba
Nagrzewnica olejowa Master B 150 CED bez odprowadzenia spalin to wysoce wydajne urządzenie zapewniające stały dopływ dużych ilości ogrzanego powietrza tam, gdzie jest ono pożądane. Modele z wersji CED są bardzo wydajnymi i wytrzymałymi urządzeniami, którymi możemy regulować temperaturę grzania za pomocą termostatu TH 5. Doskonale nadają się do otwartych lub dobrze wentylowanych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny lub na terenie budów. Nagrzewnice bez odprowadzenia spalin firmy Master są zarówno wydajne, trwałe, jak i bezpieczne i proste w obsłudze.
blank
Zamknij

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin BV 170 Master

40
80,00  netto/doba
Nagrzewnica olejowa Master BV 170 z odprowadzeniem spalin to wysoce wydajne urządzenie zapewniające dopływ w 100% czystego, suchego i pozbawionego dymu ciepłego powietrza. Doskonale nadaje się do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona, takich jak sklepy, namioty imprezowe, bary szybkiej obsługi czy hale wystawowe. Nagrzewnice z odprowadzeniem spalin firmy Master są zarówno wydajne, trwałe, jak i bezpieczne i proste w obsłudze. Rura doprowadzająca ciepłe powietrze w cenie 10 netto/dobablank Moc: 49 kW Przepływ powietrza: 1.800 m3/h Zużycie paliwa: 4,7 l/h Pojemność zbiornika: 65 l Wymiary urządzenia: 1350 x 575 x 1000 mm Przepływ kominowy Ø: 150 mm Wydmuch powietrza Ø: 34 cm Waga netto / brutto: 67 / 84 kg Czas pracy na zbiorniku: 14 h

Nagrzewnice olejowe są urządzeniami, które szybko podnoszą temperaturę w pomieszczeniach. Zasilane są olejem napędowym lub opałowym, często są też wyposażone w termostat, dzięki któremu można bez problemu kontrolować temperaturę otoczenia. Doskonale sprawdzają się w dużych halach i sklepach, a także we wszystkich innych większych przestrzeniach, w których ciężko pozbyć się zimna. W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie dostępne są trzy modele atrakcyjnych nagrzewnic olejowych na wynajem – w przystępnej cenie!

Wynajem nagrzewnica olejowa Olsztyn

Nagrzewnice olejowe mają wiele zalet. Jak wspomnieliśmy powyżej, są w stanie ogrzać duże przestrzenie, a przy tym są łatwe w transporcie pomiędzy pomieszczeniami (często są ustawione na kółkach). Błyskawicznie podnoszą temperaturę oraz są bardzo łatwe w użytkowaniu. Z dostępnej oferty w wypożyczalni BUDRENT bez trudu wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom i oczekiwaniom – pod względem mocy oraz konkretnych funkcji. Wszystkie nagrzewnice olejowe na wynajem są zarówno wydajne, trwałe, jak i bezpieczne i proste w obsłudze oraz posiadają możliwość regulowania temperatury za pomocą wygodnego termostatu.

Cena nagrzewnica olejowa Olsztyn

Wynajem nagrzewnicy olejowej – jeśli potrzebujemy jej jedynie okazjonalnie – jest znacznie bardziej opłacalny niż zakup nowego urządzenia. W BUDRENT znajdują się modele atrakcyjne i sprawdzone, co z całą pewnością potwierdza ekonomiczność oraz wygodę tego rozwiązania. Nasze nagrzewnice olejowe są wysoce wydajne i zapewniają stały dopływ dużych ilości ogrzanego powietrza tam, gdzie jest ono pożądane.

Nagrzewnica olejowa Master B100 (35,00zł netto/doba) – znakomicie nadaje się do otwartych lub dobrze wentylowanych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny lub na terenie budowy.

Nagrzewnica olejowa Master B150 (35,00zł netto/doba) – doskonale nadaje się do otwartych lub dobrze wentylowanych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny lub na terenie budów.

Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin BV 170 Master (60,00zł netto/doba) – to wysoce wydajne urządzenie zapewniające dopływ w 100% czystego, suchego i pozbawionego dymu ciepłego powietrza. Idealnie nadaje się do miejsc, w których wentylacja jest ograniczona, takich jak sklepy, namioty imprezowe, bary szybkiej obsługi czy hale wystawowe.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń budowlanych, ogrodowych i elektronarzędzi dostępnych w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie. Poza nagrzewnicami olejowymi, oferujemy także modele elektryczne i gazowe oraz znacznie więcej! Zachęcamy do współpracy i kontaktu zarówno firmy, jak i osoby indywidualne!