Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1

40,00  netto/doba
Laser krzyżowy X-LINER 4.1 marki PRO umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu. Linie pionowe tworzą dwie płaszczyzny przecinające się pod kątem 90°. Żebrowana górna czasza wykonana z antypoślizgowego tworzywa (TPR) który charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością, pewnym chwytem i precyzyjnym pozycjonowaniem. Posiada mniejsze wizjery w celu lepszej ochrony przed uszkodzeniem soczewek lasera dzięki montowanym od wewnątrz szybkom osłaniającym głowice. Samopoziomuje się dzięki automatycznej amortyzacji kompensatora. Użyteczna funkcja pracy z detektorem „outdoor”, w tym trybie wzmocniona wiązka promieni będzie lepiej widoczna przy pracy w pomieszczeniach jak i w terenie.
blank
Zamknij

Laser rotacyjny PRO LR-200 VH

70,00  netto/doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.
blank
Zamknij

Niwelator optyczny PRO NO-24

40,00  netto/doba
Niwelator optyczny NO-24, PRO to urządzenie, które pozwala zmierzyć różnicę wysokości i odległości, wyznaczyć kierunek spadku oraz kąty. Urządzenie to pozwala na dokładność odczytów i 24 - krotne powiększenie co gwarantuje najdłuższy zasięg. Z pewnością urządzenie to odnajdzie swoje zastosowanie w każdej pracy w terenie.