Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1

20
40,00  netto/doba
Laser krzyżowy X-LINER 4.1 marki PRO umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu. Linie pionowe tworzą dwie płaszczyzny przecinające się pod kątem 90°. Żebrowana górna czasza wykonana z antypoślizgowego tworzywa (TPR) który charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością, pewnym chwytem i precyzyjnym pozycjonowaniem. Posiada mniejsze wizjery w celu lepszej ochrony przed uszkodzeniem soczewek lasera dzięki montowanym od wewnątrz szybkom osłaniającym głowice. Samopoziomuje się dzięki automatycznej amortyzacji kompensatora. Użyteczna funkcja pracy z detektorem „outdoor”, w tym trybie wzmocniona wiązka promieni będzie lepiej widoczna przy pracy w pomieszczeniach jak i w terenie.
blank
Zamknij

Laser rotacyjny PRO LR-200 VH

35
70,00  netto/doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.
blank
Zamknij

Laser rotacyjny PRO LR-200 VH

35
70,00  netto/doba
Laser rotacyjny LR-200VH. Możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.
blank
Zamknij

Laser wieloliniowy 360 Pro AQ3DG zielona wiązka

20
40,00  netto/doba
  • laser wieloliniowy AQ3DG generuje trzy płaszczyzny 360°, jedną poziomą oraz dwie płaszczyzny pionowe przecinające się pod kątem 90°
  • tryb pulsacyjny do pracy z detektorem zwieksza zasieg pracy z laserem
  • funkcja pionownika laserowego (os krzyza na suficie oraz podłozu wyznacza pion)
  • mozliwosc wyznaczania skosów dzieki trybowi pracy z zablokowanym wahadłem
  • samopoziomuje sie dzieki wahadłu magnetycznemu
  • klasa szczelnosci IP54
  • wychylenie urzadzenia poza zakres pracy 3°±1° syngalizowane jest pulsacyjnym sygnałem dzwiekowym wraz z mignieciem linii lasera
  • łatwy montaz na statywie lub tyczce rozporowej z gwintem 1/4" i 5/8"
blank
Zamknij

Niwelator optyczny PRO NO-24

20
40,00  netto/doba
Niwelator optyczny NO-24, PRO to urządzenie, które pozwala zmierzyć różnicę wysokości i odległości, wyznaczyć kierunek spadku oraz kąty. Urządzenie to pozwala na dokładność odczytów i 24 - krotne powiększenie co gwarantuje najdłuższy zasięg. Z pewnością urządzenie to odnajdzie swoje zastosowanie w każdej pracy w terenie.

Niwelatory i lasery to niezastąpione urządzenia na placach budowy. Pomagają one przy wyznaczaniu różnic wysokości i sprawdzają się w każdych warunkach – dlatego warto mieć je pod ręką, zwłaszcza w pierwsze dni na placu budowy, aby pokonać wszelkie nierówności. Nie masz takiego urządzenia i w obecnej chwili nie stać cię na jego zakup? A może posiadany przez Ciebie niwelator lub laser uległ awarii? Nic straconego – bez trudu wynajmiesz takie urządzenie w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie!

Wynajem niwelatory lasery Olsztyn

Dzięki niwelatorom i laserom można precyzyjnie działać w terenie. To urządzenia nieskomplikowane w użytkowaniu, dlatego doskonale sprawdzą się i dla fachowców i dla osób początkujących, które dopiero uczą się pracy na budowie. Wybierając niwelator lub laser warto zwrócić uwagę nie tylko na jego parametry, ale także i dokładność oraz odległość, jaką będzie musiał zmierzyć. Decydując się na odpowiednie urządzenie, praca nie będzie problemem, a otrzymany poprawny wynik pozwoli na sprawne wykonanie innych zadań. Jeśli masz problem z decyzją – pracownicy BUDRENT pomogą Ci w wyborze najlepszego urządzenia dla twoich potrzeb!

Cena niwelatory lasery Olsztyn

Proponowane przez wypożyczalnię BUDRENT w Olsztynie niwelatory i lasery sprawdzą się nawet w najtrudniejszych i najbardziej wymagających warunkach. W obecnej ofercie znajdują się trzy niezawodne urządzenia, z nowoczesną technologią oraz możliwością wygodnego i precyzyjnego pomiaru.

Laser krzyżowy PRO X-Liner 4,1 (40,00zł netto/doba) umożliwia niwelację poziomą i pionową oraz wyznaczanie wspólnego poziomu na obiektach oddalonych od siebie. Generuje jedną, dwie lub cztery wiązki pionowe, jedną poziomą oraz punkt na podłożu. Linie pionowe tworzą dwie płaszczyzny przecinające się pod kątem 90°. Samopoziomuje się dzięki automatycznej amortyzacji kompensatora. Użyteczna funkcja pracy z detektorem „outdoor”, w tym trybie wzmocniona wiązka promieni będzie lepiej widoczna przy pracy w pomieszczeniach jak i w terenie.

Laser rotacyjny PRO LR-200 VH (70,00zł netto/doba) – daje możliwość wyznaczania płaszczyzny poziomej lub pionowej. Dzięki funkcji zdalnego sterowania można regulować przechył, szybkość rotacji, kąt skanowania, jak również obracać obszar skanowania w obie strony.

Niwelator optyczny PRO NO-24 (40,00zł netto/doba) to urządzenie, które pozwala zmierzyć różnicę wysokości i odległości, wyznaczyć kierunek spadku oraz kąty. Urządzenie to pozwala na dokładność odczytów i 24 – krotne powiększenie co gwarantuje najdłuższy zasięg. Z pewnością urządzenie to odnajdzie swoje zastosowanie w każdej pracy w terenie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn i urządzeń budowlanych dostępnych w wypożyczalni BUDRENT! Dzięki naszym produktom na wynajem zrealizują Państwo prace budowlane sprawnie, wygodnie i tanio! W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy rewelacyjną współpracę!