Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Osuszacz Delonghi DEM 10

16,00  netto/doba
Ten osuszacz powietrza jest dzięki swojej wysokiej wydajności i możliwości odprowadzenia wody przez wąż idealnie nadaje się do Twojego domu.
blank
Zamknij

Osuszacz Master DH44 41L/24h

40,00  netto/doba
Osuszacz powietrza Master DH 44 jest szeroko stosowany w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach. Oprócz tego, używany jest w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach oraz centrach sportowych. Niezastąpiony w czasie malowania i podczas remontów, a także w takich miejscach, jak biblioteki, archiwa, muzea czy kościoły.
blank
Zamknij

Osuszacz powietrza Unicraft LEV 50 50L/24h

40,00  netto/doba
Unicraft LEF 50 S to wydajny osuszacz o bardzo niskim poziomie emitowanego hałasu. Świetnie sprawdzi się w zadaniach takich jak np. osuszanie budynków i wilgotnych pomieszczeń, które zostały zalane. Zapobiega kondensacji i tworzeniu się pleśni.
blank
Zamknij

Osuszacz Rems Secco 50 wydajność 50L/24H

40,00  netto/doba
Wydajny, wysoce skuteczny osuszacz powietrza i budowli, do suszenia pomieszczeń, np. po zalaniu wskutek uszkodzenia instalacji, po powodziach, do suszenia zatęchłych piwnic itp. oraz do przyspieszonego suszenia np. betonu, murów, tynku, jastrychu. Do komercyjnego użytku w warsztacie i przemyśle.