Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Osuszacz Master DH44 41L/24h

20
40,00  netto/doba
Osuszacz powietrza Master DH 44 jest szeroko stosowany w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach. Oprócz tego, używany jest w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach oraz centrach sportowych. Niezastąpiony w czasie malowania i podczas remontów, a także w takich miejscach, jak biblioteki, archiwa, muzea czy kościoły.
blank
Zamknij

Osuszacz powietrza Igloo OP-50

20
40,00  netto/doba
Zastosowanie osuszacza powietrza OP-50 • Usuwanie skutków podtopień, zalań powodzi. • Zabezpieczanie pomieszczeń i materiałów przed rozwojem pleśni i grzybów. • Osuszanie przechowywanych produktów w magazynach. • Kształtowanie klimatu w pomieszczeniach. • Osuszanie pomieszczeń, hal, budynków. • Osuszanie piwnic i pomieszczeń gospodarczych. • Osuszanie w budownictwie, murów, tynków, wylewek, powłok lakierniczych. • Osuszanie muzeów, bibliotek, archiwów i magazynów. • Utrzymywanie klimatu obiektów sakralnych. • Osuszanie na basenach. • Utrzymywanie wilgotności przy procesach produkcyjnych. Dane techniczne KOD OP-50 Wydajność osuszania [l/24h] 50 Kubatura osuszana [m3] 250 Wydajność znamionowa [l/24h] 43 Wydajność maksymalna [l/24h] 50 Przepływ powietrza [m3/h] 650 Prąd znamionowy [A] 2,4 Zakres pracy [°C] 5-35 Zbiornik wody [dm3] 6 Poziom hałasu [dBA] 55 Waga netto [kg] 40,5
blank
Zamknij

Osuszacz powietrza Unicraft LEV 50 50L/24h

20
40,00  netto/doba
Unicraft LEF 50 S to wydajny osuszacz o bardzo niskim poziomie emitowanego hałasu. Świetnie sprawdzi się w zadaniach takich jak np. osuszanie budynków i wilgotnych pomieszczeń, które zostały zalane. Zapobiega kondensacji i tworzeniu się pleśni.
blank
Zamknij

Osuszacz Rems Secco 50 wydajność 50L/24H

20
40,00  netto/doba
Wydajny, wysoce skuteczny osuszacz powietrza i budowli, do suszenia pomieszczeń, np. po zalaniu wskutek uszkodzenia instalacji, po powodziach, do suszenia zatęchłych piwnic itp. oraz do przyspieszonego suszenia np. betonu, murów, tynku, jastrychu. Do komercyjnego użytku w warsztacie i przemyśle.
blank
Zamknij

Osuszacz Warmtec ODT-12N 12L/24h

8
16,00  netto/doba
Osuszacz wilgoci, ścian, osuszacz do domu, do 20 m², przepływ powietrza 100 m3/h, maksymalna temperatura pracy 32 °C, maksymalny pobór prądu 210W Warmtec ODT-12N to urządzenie, które sprawdzi się w pomieszczeniach po powierzchni nie przekraczających 20 m2, czyniąc go niezwykle użytecznym w pralni, suszarni czy innych domowych pomieszczeniach. Osuszacz pozwoli sprawnie:
  • osuszyć zawilgocone pomieszczenie,
  • przyspieszyć schnięcie świeżo odmalowanego salonu,
  • osuszyć piwnicę po podtopieniu / zalaniu,
  • zapobiegać rozwojowi szkodliwych pleśni i grzybów.

Osuszacze powietrza pozwalają zapewnić najwyższą jakość wdychanego powietrza – pozbywają się nadmiernej wilgoci oraz szkodliwych bakterii. Te funkcjonalne urządzenia, zależnie od modelu, znajdują zastosowanie zarówno w małych mieszkaniach, jak i w przestrzeniach znacznie większych, jak biura, hotele czy kawiarnie. Są szczególnie przydatne w trakcie remontów oraz w pomieszczeniach takich jak biblioteki i archiwa. Planujesz prace wykończeniowe i potrzebujesz takie urządzenia na chwilę? Nie musisz go kupować – w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie bez trudu wynajmiesz osuszacz powietrza!

Wynajem osuszacze powietrza Olsztyn

Osuszacze powietrza można wynająć zarówno do zastosowania w kilkupokojowym mieszkaniu jak i dużym biurze. Taki sprzęt skutecznie filtruje powietrze i kontroluje stan jej wilgotności, dzięki czemu jest ono oczyszczone, pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych bakterii, roztoczy czy grzybów. Dodatkowo wiele modeli pracuje bardzo cicho, dzięki czemu można korzystać z ich pomocy także nocą. Nie można zapomnieć także o innych ich zaletach czyli mobilności, bezpieczne użytkowanie oraz wiele ciekawych funkcji dodatkowych. Krótko mówiąc – osuszacz powietrza to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną zachować w mieszkaniu lub inny pomieszczeniu zdrowy mikroklimat!

Cena osuszacze powietrza Olsztyn

Czyste powietrze sprzyja zdrowiu i wypoczynkowi. Skorzystanie z osuszacza powietrza to wspaniały pomysł na oczyszczenie powietrza w pokoju osoby z alergiami lub chorobami płuc. Oczyszczone powietrze pozytywnie wpływa nie tylko na pomieszczenie, ale i zdrowie – a także poprawia jakość snu oraz minimalizuje ból głowy. W wypożyczalni BUDRENT dostępne są aż cztery modele tych atrakcyjnych urządzeń, dzięki czemu każdy znajdzie idealny produkt dla siebie – i do wynajmu dla siebie, i do remontu lub prac malarskich!

Osuszacz Delonghi DEM 10 (16,00zł netto/doba) to osuszacz powietrza o wysokiej wydajności i możliwości odprowadzenia wody przez wąż, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego domu.

Osuszacz Master DH44 41L/24h (40,00zł netto/doba) jest szeroko stosowany w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach. Oprócz tego, używany jest w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach oraz centrach sportowych.

Osuszacz powietrza Unicraft LEV 50 50L/24h (40,00zł netto/doba) to wydajny osuszacz o bardzo niskim poziomie emitowanego hałasu. Świetnie sprawdzi się w zadaniach takich jak np. osuszanie budynków i wilgotnych pomieszczeń, które zostały zalane. Zapobiega kondensacji i tworzeniu się pleśni.

Osuszacz Rems Secco 50 wydajność 50L/24H (40,00zł netto/doba) to wydajny, wysoce skuteczny osuszacz powietrza i budowli, do suszenia pomieszczeń, np. po zalaniu wskutek uszkodzenia instalacji, po powodziach, do suszenia zatęchłych piwnic itp. oraz do przyspieszonego suszenia np. betonu, murów, tynku, jastrychu. Do komercyjnego użytku w warsztacie i przemyśle.

Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie – w naszym asortymencie nie brakuje atrakcyjnych narzędzi, maszyn i urządzeń na wynajem!