Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Osuszacz Delonghi DEM 10

16,00  netto/doba
Ten osuszacz powietrza jest dzięki swojej wysokiej wydajności i możliwości odprowadzenia wody przez wąż idealnie nadaje się do Twojego domu.
blank
Zamknij

Osuszacz Master DH44 41L/24h

40,00  netto/doba
Osuszacz powietrza Master DH 44 jest szeroko stosowany w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach. Oprócz tego, używany jest w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach oraz centrach sportowych. Niezastąpiony w czasie malowania i podczas remontów, a także w takich miejscach, jak biblioteki, archiwa, muzea czy kościoły.
blank
Zamknij

Osuszacz powietrza Unicraft LEV 50 50L/24h

40,00  netto/doba
Unicraft LEF 50 S to wydajny osuszacz o bardzo niskim poziomie emitowanego hałasu. Świetnie sprawdzi się w zadaniach takich jak np. osuszanie budynków i wilgotnych pomieszczeń, które zostały zalane. Zapobiega kondensacji i tworzeniu się pleśni.
blank
Zamknij

Osuszacz Rems Secco 50 wydajność 50L/24H

40,00  netto/doba
Wydajny, wysoce skuteczny osuszacz powietrza i budowli, do suszenia pomieszczeń, np. po zalaniu wskutek uszkodzenia instalacji, po powodziach, do suszenia zatęchłych piwnic itp. oraz do przyspieszonego suszenia np. betonu, murów, tynku, jastrychu. Do komercyjnego użytku w warsztacie i przemyśle.

Osuszacze powietrza pozwalają zapewnić najwyższą jakość wdychanego powietrza – pozbywają się nadmiernej wilgoci oraz szkodliwych bakterii. Te funkcjonalne urządzenia, zależnie od modelu, znajdują zastosowanie zarówno w małych mieszkaniach, jak i w przestrzeniach znacznie większych, jak biura, hotele czy kawiarnie. Są szczególnie przydatne w trakcie remontów oraz w pomieszczeniach takich jak biblioteki i archiwa. Planujesz prace wykończeniowe i potrzebujesz takie urządzenia na chwilę? Nie musisz go kupować – w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie bez trudu wynajmiesz osuszacz powietrza!

Wynajem osuszacze powietrza Olsztyn

Osuszacze powietrza można wynająć zarówno do zastosowania w kilkupokojowym mieszkaniu jak i dużym biurze. Taki sprzęt skutecznie filtruje powietrze i kontroluje stan jej wilgotności, dzięki czemu jest ono oczyszczone, pozbawione nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych bakterii, roztoczy czy grzybów. Dodatkowo wiele modeli pracuje bardzo cicho, dzięki czemu można korzystać z ich pomocy także nocą. Nie można zapomnieć także o innych ich zaletach czyli mobilności, bezpieczne użytkowanie oraz wiele ciekawych funkcji dodatkowych. Krótko mówiąc – osuszacz powietrza to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które pragną zachować w mieszkaniu lub inny pomieszczeniu zdrowy mikroklimat!

Cena osuszacze powietrza Olsztyn

Czyste powietrze sprzyja zdrowiu i wypoczynkowi. Skorzystanie z osuszacza powietrza to wspaniały pomysł na oczyszczenie powietrza w pokoju osoby z alergiami lub chorobami płuc. Oczyszczone powietrze pozytywnie wpływa nie tylko na pomieszczenie, ale i zdrowie – a także poprawia jakość snu oraz minimalizuje ból głowy. W wypożyczalni BUDRENT dostępne są aż cztery modele tych atrakcyjnych urządzeń, dzięki czemu każdy znajdzie idealny produkt dla siebie – i do wynajmu dla siebie, i do remontu lub prac malarskich!

Osuszacz Delonghi DEM 10 (16,00zł netto/doba) to osuszacz powietrza o wysokiej wydajności i możliwości odprowadzenia wody przez wąż, dzięki czemu idealnie nadaje się do każdego domu.

Osuszacz Master DH44 41L/24h (40,00zł netto/doba) jest szeroko stosowany w budownictwie, w czasie prac konserwatorskich, w sklepach i magazynach. Oprócz tego, używany jest w domach prywatnych, kawiarniach, piwnicach, hotelach, biurach oraz centrach sportowych.

Osuszacz powietrza Unicraft LEV 50 50L/24h (40,00zł netto/doba) to wydajny osuszacz o bardzo niskim poziomie emitowanego hałasu. Świetnie sprawdzi się w zadaniach takich jak np. osuszanie budynków i wilgotnych pomieszczeń, które zostały zalane. Zapobiega kondensacji i tworzeniu się pleśni.

Osuszacz Rems Secco 50 wydajność 50L/24H (40,00zł netto/doba) to wydajny, wysoce skuteczny osuszacz powietrza i budowli, do suszenia pomieszczeń, np. po zalaniu wskutek uszkodzenia instalacji, po powodziach, do suszenia zatęchłych piwnic itp. oraz do przyspieszonego suszenia np. betonu, murów, tynku, jastrychu. Do komercyjnego użytku w warsztacie i przemyśle.

Zapraszamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie – w naszym asortymencie nie brakuje atrakcyjnych narzędzi, maszyn i urządzeń na wynajem!