Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Palnik do papy podwójny

10
20,00  netto/doba
Profesjonalny palnik dekarski gazowy do podgrzewania i wypalania. Idealny do grzania, opalania i obkurczania materiałów oraz do klejenia na ciepło. Dodatkowo nadaje się również do topienia lodu, śniegu, spalania chwastów, rozmrażania rur.
blank
Zamknij

Palnik do papy pojedynczy

10
20,00  netto/doba
Profesjonalny palnik dekarski gazowy do podgrzewania i wypalania. Idealny do grzania, opalania i obkurczania materiałów oraz do klejenia na ciepło. Dodatkowo nadaje się również do topienia lodu, śniegu, spalania chwastów, rozmrażania rur.

Palniki do papy to urządzenia, które są niezbędne podczas wykonywania wszelkich prac dekarskich. To dzięki nim można skutecznie zespoić ze sobą elementy papy na dachu, a co za tym idzie – uczynić ją szczelną na wiele, wiele lat. W BUDRENT dostępne są dwa atrakcyjne modele palników do papy – pojedynczy i podwójny – które doskonale sprawdzą się do tego typu prac i nie tylko! Co jeszcze warto wiedzieć o tym urządzeniu? Dlaczego warto je wynająć? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Wynajem palniki do papy Olsztyn

Choć palniki do papy kojarzy się przede wszystkim z pracami dekarskimi, tak wykorzystać można je także i do innych celów. Doskonałym przykładem są tutaj prace kamieniarskie podczas tak zwanego płomieniowania, lutowanie czy też obkurczanie folii termokuczliwej. Warto tutaj także dodać, że palniki do papy to palniki gazowe, a podpięcie do butli propan-butan umożliwia im pracę. A ich działanie jest łatwe do wytłumaczenia – gaz jest dostarczany za pomocą węża do specjalnej dyszy, która następnie rozprowadza płomienie.

Z profesjonalnymi palnikami do papy z wypożyczalni BUDRENT kładzenie papy będzie znacznie łatwiejszym zadaniem – i opłacalnym, bo do tego celu nie musisz kupować nowego sprzętu, a wystarczy wypożyczyć go do wykonania danych prac! Jeśli więc potrzebujesz takiego narzędzia okazjonalnie – koniecznie przemyśl ofertę wynajmu palnika do papy!

Cena palniki do papy Olsztyn

W BUDRENT dostępne są palniki dekarskie do podgrzewania i wypalania:
Palnik do papy podwójny (20,00zł netto/doba);
Palnik do papy pojedynczy (20,00zł netto/doba).

Oba te palniki do papy znajdują zastosowanie w grzaniu, opalaniu i obkurczaniu materiałów, a także nadają się do klejenia na ciepło. Za ich pomocą można także roztapiać lód, śnieg, spalać chwasty i rozmrażać rury. Jeśli szukasz wielozadaniowych palników do papy – właśnie je znalazłeś!

W wypożyczalni BUDRENT dostępne są nie tylko palniki do papy i inne urządzenia do prac dekarskich, ale i wiele innych atrakcyjnych maszyn i narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn budowlanych, elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych w Olsztynie oraz współpracy!