Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Piaskarka syfonowa z odkurzaczem Geko 106L

25
50,00  netto/doba
Piaskarka umożliwia bezpyłową pracę dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi pyłu i ścierniwa. Dzięki temu i wbudowanemu filtrowi możliwe jest ponowne wykorzystanie ścierniwa. Wyrzucone pod ciśnieniem ścierniwo zostaje zassane przez odkurzacz i trafia z powrotem do komory gdzie może być ponownie użyte. Mobilna piaskarka wyposażona w kółka jedne ułatwiające przemieszczanie się z urządzeniem w dowolne miejsce. Wyposażone zarówno w pistolet do piaskowania jak i funkcję odsysania ścierniwa rozpylanego przez piaskarkę. Urządzenie wyposażone jest w filtr uniemożliwiający wydostawanie się szkodliwego pyłu powracającego do pojemnika poprzez odkurzacz. Idealna do odrdzewiania nawet mocno zardzewiałych przedmiotów, starą farbą itp.

Piaskarki syfonowe to mobilne maszyny, które mają bardzo szeroki zakres zastosowania. Sprawdzają się do piaskowania zewnętrznego i oczyszczania dużych konstrukcji, precyzyjnego czyszczenia elementów metalowych, felg aluminiowych, a także do usuwania rdzy, korozji oraz pozostałości różnych farb i lakierów. W wypożyczalni BUDRENT dostępny jest atrakcyjny model piaskarki syfonowej z odkurzaczem – na wynajem, dzięki któremu bez trudu zetrzesz wszelki brud z różnych obiektów, jednocześnie zachowując porządek w miejscu pracy!

Wynajem piaskarki Olsztyn

Piaskarki syfonowe na wynajem znajdują zastosowanie w wielu firmach, warsztatach, a także u osób prywatnych, które chcą wykorzystać urządzenie do piaskowania w większym zakresie pracy. Ich wydajność zależy w duże mierze od wydajności posiadanego kompresora. Jak działa piaskarka? W skrócie opisując, piaskowanie metali odbywa się za pomocą sprężonego powietrza, które rozprowadzane jest dwukierunkowo, co zapewnia sprawny przepływ i mieszanie gazu zmagazynowanego w zbiorniku ze ścierniwem. Doprowadzane górną częścią zbiornika powietrze powoduje wytworzenie siły dociskowej oraz swobodne osypywanie ścierniwa, które miesza się z powietrzem. Tak powstała mieszanka zostaje odprowadzona wężem a umieszczona na jego końcu dysza do piaskowania powoduje uformowanie właściwego strumienia ściernego. W wypożyczalni BUDRENT dostępny jest atrakcyjny i mobilny model piaskarki syfonowej, która jest komfortowa w użytkowaniu i zapewnia bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Cena piaskarki Olsztyn

Jak wspomnieliśmy powyżej, w BUDRENT na tę chwilę dostępne jest jedno urządzenie piaskujące, a konkretnie – Piaskarka syfonowa z odkurzaczem Geko 106L (50,00zł netto/doba). Ten model umożliwia bezpyłową pracę dzięki zintegrowanemu odkurzaczowi pyłu i ścierniwa. Dzięki temu i wbudowanemu filtrowi możliwe jest ponowne wykorzystanie ścierniwa. Wyrzucone pod ciśnieniem ścierniwo zostaje zassane przez odkurzacz i trafia z powrotem do komory gdzie może być ponownie użyte. Ta mobilna piaskarka wyposażona w kółka jedne ułatwiające przemieszczanie się z urządzeniem w dowolne miejsce. Wyposażone zarówno w pistolet do piaskowania jak i funkcję odsysania ścierniwa rozpylanego przez piaskarkę. Urządzenie wyposażone jest także w filtr uniemożliwiający wydostawanie się szkodliwego pyłu powracającego do pojemnika poprzez odkurzacz. To piaskarka idealna do odrdzewiania nawet mocno zardzewiałych przedmiotów, ścierania starych farb i tym podobnych prac!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn budowniczych, urządzeń ogrodowych oraz elektronarzędzi w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie. Można tutaj wynająć nie tylko piaskarkę, ale – jak nie trudno się domyślić – wiele innych atrakcyjnych urządzeń. Zachęcamy do kontaktu – gwarantujemy udaną współpracę!