Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Piła jezdna spalinowa Pezal KP500-KG390 do 17 cm

140,00  netto/doba
Piła jezdna do betonu i asfaltu.
blank
Zamknij

Piła jezdna spalinowa Weber SM 57-2

100,00  netto/doba
SM-57 jest profesjonalnym rozwiązaniem dla prac, które dotychczas musieliście Państwo wykonywać za pomocą przecinarek ręcznych. Maszyna przecina podłoże do głębokości 120 mm. Solidna konstrukcja i wysoka moc silnika zapewniają szybką, a przez to ekonomiczną pracę. Ponadto SM-57 posiada w wykonaniu seryjnym wiele praktycznych detali. Kompaktowe i trwałe przecinarki SM 57-2 są idealnym partnerem do wykonywania całodziennych prac przy przecinaniu nawierzchni. Dzięki dużej mocy silnika umożliwiają cięcie do głębokości 120 mm i zapewniają szybki, a przez to ekonomiczny postęp prac.

Piły drogowe, inaczej nazywane także przycinarkami drogowymi, są maszynami wykorzystywanymi w budownictwie drogowym oraz wymianach nawierzchni. Takie narzędzia powinny być ponadprzeciętnie wydajne i trwałe, aby w pełni podołać zadaniom, które są przed nimi stawiane. W wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie dostępne są profesjonalne piły drogowe na wynajem, które doskonale poradzą sobie z każdym wyzwaniem!

Wynajem piły drogowe Olsztyn

Piły drogowe pozwalają na precyzyjne cięcie płyt betonowych, jednocześnie zabezpieczając materiał przed pękaniem w trakcie pracy. One same także są bardzo odporne na uszkodzenia i intensywną eksploatację – nawet w ciężkich warunkach budowlanych oraz przy naprawie i konserwacji autostrad. Za ich pomocą można z łatwością przeprowadzić wszelkie roboty inżynieryjne – i to z niezwykłą stabilnością i precyzją cięcia! Nie można zapomnieć także o szybkiej pracy oraz niewielkim ryzyku awarii – piły drogowe to urządzenia, które charakteryzują się wieloletnią trwałością! W BUDRENT dostępne są na tę chwilę dwa atrakcyjne modele piły drogowej na wynajem, pod każdym względem funkcjonalne i ergonomiczne.

Cena piły drogowe Olsztyn

Czy cena wynajmu piły drogowej jest wysoka? Nie w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie! U nas znajdziesz dwie piły drogowe na wynajem w przystępnej cenie! Pierwszą z nich jest Piła jezdna spalinowa Pezal KP500-KG390 do 17 cm (130,00zł netto/doba), która służy do precyzyjnego cięcia betonu i asfaltu. Jej głębokość cięcia sięga nawet do 17cm!
Drugim dostępnym w naszej wypożyczalni modelem jest Piła jezdna spalinowa Weber SM 57-2 (90,00zł netto/doba). SM-57 jest profesjonalnym rozwiązaniem dla prac, które dotychczas musieliście Państwo wykonywać za pomocą przecinarek ręcznych. Maszyna przecina podłoże do głębokości 120 mm. Solidna konstrukcja i wysoka moc silnika zapewniają szybką, a przez to ekonomiczną pracę. Ponadto SM-57 posiada w wykonaniu seryjnym wiele praktycznych detali. Warto tutaj dodać, że kompaktowe i trwałe przecinarki SM 57-2 są idealnym partnerem do wykonywania całodziennych prac przy przecinaniu nawierzchni. Dzięki dużej mocy silnika umożliwiają cięcie do głębokości 120 mm i zapewniają szybki, a przez to ekonomiczny postęp prac!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi, maszyn budowlanych oraz urządzeń ogrodowych dostępnych w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie! Gwarantujemy, że znajdziesz u nas niezbędny sprzęt wysokiej jakości, dzięki któremu wszelkie prace pójdą sprawnie i gładko! Zachęcamy do kontaktu i współpracy!