Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Przecinarka elektryczna Hilti DCH 300

80,00  netto/doba
Ręczna przecinarka elektryczna przeznaczona do cięcia betonu, muru i metalu o grubości maks. 120 mm Średnica tarczy 305 mm Przy stosowaniu wraz z odpowiednim odkurzaczem pozwala na praktycznie bezpyłowe wykonywanie prac. Cięcie żelbetu, krawężników granitowych, płyt, cegieł i pustaków Cięcie metalowych belek, stalowych rur i prętów zbrojeniowych Wykonywanie wstępnych nacięć pod kontrolowaną rozbiórkę Wycinanie i poszerzanie otworów na okna, drzwi i szyby
blank
Zamknij

Przecinarka elektryczna Husqvarna K4000 Wet

80,00  netto/doba
Elektryczna przecinarka ręczna Husqvarna K4000 to mocna i wszechstronna przecinarka. Dzięki niej wykonywać można lżejsze prace w pomieszczeniach, ograniczając ilość pyłu i ścieru do minimum. Użycie zestawu do cięcia na mokro ze specjalnie zaprojektowanymi dyszami, w połączeniu z podwójną izolacją wirnika i wyłącznikiem różnicowo-prądowym, pozwala wykorzystać zalety przecinarki elektrycznej w połączeniu ze skuteczną eliminacją pylenia.
Electronic Softstart(tm) zapewnia lepszą kontrolę nad maszyną podczas jej uruchamiania i zapewnia rozruch maszyny przy wykorzystaniu zwykłych bezpieczników zwłocznych. Elgard(tm) zaawansowana elektroniczna ochrona przed przeciążeniem - poprzez zmianę obrotów ostrzega przed osiągnięciem stanu przeciążenia. Wbudowany regulator kontroluje ilość wody, dbając o jej stały przepływ do tarczy. Ponadto zapewnia ilość wody wystarczającą do zapobiegania pyleniu, bez gromadzenia nadmiaru na materiale.
Ta elektryczna uniwersalna przecinarka minimalizuje ilość niezbędnej wody podczas cięcia. W przeciwieństwie do innych elektrycznych przecinarek, tarcza tnąca obraca się do przodu, docinając materiał w sposób efektywny przy minimalnym wysiłku operatora.

PARAMETRY TECHNICZNE

producent HUSQVARNA
typ przecinarka elektryczna ręczna
masa [kg] 7.70
maksymalna średnica tarczy [mm] 350
otwór mocujący [mm] 25.40
głębokość cięcia [mm] 127
silnik Elektryczny
moc silnika [kW] 2.70
moc silnika [KM] 3.60
rozruch elektryczny
napięcie [V] 230
blank
Zamknij

Przecinarka Husqvarna K760

80,00  netto/doba
Model Husqvarna K 760 to mocna, wszechstronna przecinarka, która - dzięki zastosowanym w niej rozwiązaniom - należy do najlepszych na rynku. Wyposażona jest w Active Air Filtration™ nowej generacji, jeden z najbardziej skutecznych na rynku systemów odśrodkowego oczyszczania powietrza, umożliwiający pracę nawet przez rok bez konieczności wymiany filtra oraz w SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra. Posiada także bardzo wydajny układ tłumienia drgań. Przecinarka K 760 posiada silnik X-Torq®, ograniczający emisję zanieczyszczeń nawet o 75% oraz zmniejszający zużycie paliwa o 20%. Innymi ważnymi elementami maszyny są: DuraStarter™ − uszczelniony rozrusznik zwiększający jej trwałość i niezawodność oraz Air Purge i zawór dekompresyjny, ułatwiające uruchamianie przecinarki. K 760 nadaje się doskonale do cięcia betonu i kamienia podczas remontów, prac przy budowie i przebudowie. Świetnie sprawdza się również przy wykonywaniu i dopasowywaniu otworów na drzwi czy okna, a także podczas sporadycznego cięcia rur, asfaltu i metalu.
blank
Zamknij

Przecinarka Stihl TS 420

80,00  netto/doba
Lekka i poręczna przecinarka o mocy 4,4 KM, wyposażona w tarczę tnącą o średnicy 350 mm do zastosowań uniwersalnych. Innowacyjny system filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym znacznie wydłuża żywotność i okresy pomiędzy kolejnymi czyszczeniami filtra.