Wyświetlanie jednego wyniku

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Piła do kostki i cegły Profitech Diamant SC350-V do 12 cm

25
50,00  netto/doba
Wytrzymała uniwersalna przecinarka stolikowa o wysokiej wydajności skrawania Przecinarka stolikowa jest wyposażona w ocynkowana wannę, stop szynę i uchwyty.

Piły stołowe to maszyny służące do cięcia drewna, rzadziej betonu, płytek ceramicznych, aluminium oraz innych materiałów. Wszystko to przy pomocy piły mającej kształt okrągłej tarczy zębatej. Taki sprzęt składa się z podstawy, do której przymocowany jest blat i wałek z przymocowaną piłą tarczową. Takie narzędzie bez wątpienia doskonale odnajdzie się w trakcie prac budowlanych i remontowych. Jeśli szukasz takiego sprzętu w Olsztynie – zajrzyj do oferty wypożyczalni BUDRENT! U nas znajdziesz fantastyczną piłę stołową oraz wiele innych praktycznych maszyn!

Wynajem piły stołowe Olsztyn

W BUDRENT dostępne są na wynajem sprawdzone maszyny, które oferują szeroki wachlarz możliwości. Ta zasada zgadza się także w przypadku piły stołowej do wypożyczenia. W ofercie jest wielofunkcyjne urządzenie, które zachwyci każdego wymagającego użytkownika. To urządzenie przeznaczone jest do precyzyjnego cięcia różnorodnych rozmiarów płyt betonowych, kostki brukowej, płyt marmurowych i granitowych, cegieł oraz glazury wszelkiego rodzaju. Oferowana piła stołowa charakteryzuje się także: stabilną konstrukcją, dokładnością, wysokiej jakości napędem, a także wygodną obsługą.

Ceny piły stołowe Olsztyn

Jaki jest koszt wynajmu takiej maszyny? W BUDRENT oferujemy atrakcyjny model piły stołowej, która z całą pewnością każdego zachwyci swoją ergonomicznością oraz łatwością w obsłudze. Mowa tu o produkcie Piła do kostki i cegły Profitech Diamant SC350-V do 12 cm (50,00 zł netto/doba), która jest wytrzymałą i uniwersalna przecinarką stolikowa o wysokiej wydajności skrawania. Ta przecinarka stolikowa jest wyposażona w ocynkowana wannę, stop szynę i uchwyty, które gwarantują bezpieczną i efektywną pracę zarówno z kostką brukową, jak i cegłami i innymi materiałami!

Zainteresowała cię oferowana przez nas piła stołowa na wynajem? Zapraszamy do wypożyczenia tego sprzętu w BUDRENT! Jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas sprzęt okaże się nieopisanym pomocnikiem we wszelkich pracach remontowych i domowych. W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego!