Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Podnośnik do płyt gipsowych GEKO

12
25,00  netto/doba
Podnośnik płyt gipsowych renomowanej marki GEKO. Urządzenie zostało starannie wykonane przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Konstrukcja podnośnika zapewnia wygodę podczas użytkowania oraz szerokie pole manewru. Szeroki rozstaw kół z możliwością blokady sprawia, że urządzenie jest bardzo stabilne nawet podczas podnoszenie płyt gipsowych o dużych wymiarach. Dodatkowym dużym atutem podnośnika jest możliwość jego złożenie, dzięki czemu zajmuje stosunkowo mało miejsca.
blank
Zamknij

Podnośnik silnikowy warsztatowy

25
50,00  netto/doba
Niskoprofilowy żuraw warsztatowy o udźwigu 1000 kg. Przeznaczony do samochodów z obniżonym zawieszeniem - 85 mm.

Podnośniki sprawdzają się dla wielu branż, bowiem ich zakres zastosowania i przeznaczenia bywa różny. Na rynku dostępne są podnośniki kosztowe-masztowe, które służą przede wszystkim do „podsadzania” wyżej pracowników (np. przy cięciu gałęzi drzew), podnośniki do płyt gipsowych (idealne dla magazynów oraz placów budowy) oraz podnośniki przeznaczone do warsztatów samochodowych. W wypożyczalni maszyn budowlanych w Olsztyna dostępna jest szeroka gama podnośników – zapraszamy do zapoznania się z ofertą BUDRENT!

Wynajem podnośniki Olsztyn

Wybierając podnośnik warto zwrócić uwagę nie tylko na jego przeznaczenie, ale i dokładnie zapoznać się z jego parametrami technicznymi i użytkowymi. Ważną kwestią jest także upewnienie się, czy wybrana maszyna jest ergonomiczna w użytkowaniu oraz – przede wszystkim – bezpieczna (np. czy posiada odpowiednie odpowiednie zabezpieczenia). W olsztyńskiej wypożyczalni elektronarzędzi, maszyn budowlanych i urządzeń ogrodniczych asortyment jest sprawdzony i pochodzi od renomowanych producentów, które gwarantują bezawaryjną i efektowną pracę.

W BUDRENT można wynająć między innymi:
– podnośnik koszowy masztowy elektryczny;
– podnośnik do płyt gipsowych;
– podnośnik silnikowy warsztatowy.

Cena podnośniki Olsztyn

Wypożyczalnia BUDRENT oferuje podnośniki na wynajem na atrakcyjnych warunkach. Obecnie w ofercie znajdują się trzy lubiane modele, do każdej z wymienionych powyżej kategorii.
Podnośnik koszowy masztowy elektryczny wys. rob. 10m Toucan 1010 (200,00zł netto/doba) to maszyna idealna do prac w terenie na wysokościach. Maksymalna wysokość jej platformy wynosi 8,1m, natomiast wymiary kosza to 0,99m x 0,71 – bez trudu zmieści się w niej pracownik ze sprzętem.
Podnośnik do płyt gipsowych GEKO (20,00 zł netto/doba) posiada konstrukcję, która zapewnia wygodę podczas użytkowania oraz szerokie pole manewru. Szeroki rozstaw kół z możliwością blokady sprawia, że urządzenie jest bardzo stabilne nawet podczas podnoszenie płyt gipsowych o dużych wymiarach. Dodatkowym dużym atutem podnośnika jest możliwość jego złożenie, dzięki czemu zajmuje stosunkowo mało miejsca.
Ostatnim modelem – ale nie najmniej interesującym – jest Podnośnik silnikowy warsztatowy (30,00 zł netto/doba). To niskoprofilowy żuraw warsztatowy o udźwigu 1000 kg, przeznaczony do samochodów z obniżonym zawieszeniem – 85 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni maszyn budowlanych, elektronarzędzi i urządzeń ogrodniczych w Olsztynie. W BUDRENT znajdą Państwo nie tylko podnośniki, ale znacznie więcej atrakcyjnych sprzętów – do budowy, remontu oraz prac w terenie. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie wątpliwości i pytania oraz przedyskutujemy warunki współpracy.