Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Przecinarka do glazury 1200mm Geko Profi

20
40,00  netto/doba
Przecinarka ręczna do płytek marki GEKO to profesjonalne narzędzie dedykowane precyzyjnemu cięciu płytek ceramicznych. Wyposażona w solidną metalową ramę, ta mobilna konstrukcja oferuje nie tylko doskonałą wydajność, ale także łatwość transportu i przenoszenia dzięki wygodnemu uchwytowi oraz dwóm kółkom. Przecinarka umożliwia cięcie proste o długości cięcia do 1200 mm, a także cięcie ukośne o długości do 850 mm. Dzięki długości cięcia 1200 mm i sile łamania 1000 kg ta przecinarka jest przeznaczona do wymagających zastosowań.
blank
Zamknij

Przecinarka Norton TR 202 do 65cm

20
40,00  netto/doba
Przecinarka do Płytek Norton Clipper TR202 to profesjonalne urządzenie o dużej mocy, które idealnie nadaje się do precyzyjnego cięcia długich płytek. Dedykowana fachowcom przecinarka nadaje się do precyzyjnego cięcia płytek ceramicznych, gresu, granitu i marmuru. Koła oraz składane nogi i rączki znacznie ułatwiają transport narzędzia, a ukośna prowadnica zapewnia stabilność tarczy podczas pracy. -wytrzymała szynę prowadzącą i prowadnicę głowicy tnącej zapewniające płynny posuw, -długość cięcia do 650 mm, -wychylna głowica -cięcie ukośne w zakresie 0-45 stopni.
blank
Zamknij

Przecinarka Norton TR 250H do 100 cm

33
65,00  netto/doba
Przecinarka do płytek Norton Clipper TR232L to prosta i wygodna w obsłudze przecinarka do cięcia płytek z silnikiem o mocy 1100W. Wyposażona w duży stół o wymiarach 1200x565mm z boczną wstawką, doskonale się sprawdza przy obróbce materiałów wielkogabarytowych o maksymalnej długości 1200mm. Przecinarka wyposażona jest w tarcze diamentową Extreme Ceram Turbo o średnicy 230mm pozwalającą na cięcie płytek na maksymalną głębokość 15mm.
blank
Zamknij

Przecinarka Norton TR232 L do 120 cm

33
65,00  netto/doba
Przecinarka Norton-Clipper TR 232 L to profesjonalne urządzenie do cięcia płytek oraz glazury. Konstrukcja maszyny umożliwia cięcie nawet najdłuższych płytek( do 1200 mm ). Solidna ruchoma głowica umieszczona jest na mocnej ramie. Umożliwia to precyzyjne cięcie. Można także ciąć płytki pod kątem w zakresie od 0-45 stopni. Urządzenie wyposażone jest także w przedłużenie boczne oraz prowadnicę boczną co pozwala na cięcie poprzeczne długich płytek. Zasobnik wody łatwy w czyszczeniu. Rama umieszczona jest na czterech składanych nogach co bardzo ułatwia transport maszyny. Dwie z nóg wyposażone są w kółka dzięki którym przecinarka staje się mobilna na terenie budowy.
blank
Zamknij

Przecinarka ręczna do glazury Geko Profi 80 cm

12
25,00  netto/doba
Profesjonalny przyrząd do cięcia glazury o długości powierzchni roboczej 1000 mm. Wytrzymałe ostrze z węglika wolframu pokrytego warstwą tytanu zapewnia szybkie cięcie. Stabilna szyna z mechanizmem tnącym na łożyskach kulkowych zapewnia precyzyjne cięcie płytek o grubości do 16 mm.
blank
Zamknij

Przecinarka Rubi DU 200 EVO do 65 cm

20
40,00  netto/doba
Przecinarka elektryczna DU-200 EVO z ruchomą głowicą, do remontów i lekkich prac. Do cięcia płytek ceramicznych, idealna do płytek ściennych i gresu.

Przecinarki do glazury i gresu to maszyny to dedykowane fachowcom, które idealnie nadaje się do precyzyjnego cięcia długich płytek ceramicznych, marmuru, granitu i różnych innych materiałów budowlanych. Podnoszą one komfort pracy w branży remontowo-budowlanej, a także znacząco ją przyśpieszają. Jeśli szukasz sprawdzonych przecinarek do glazury, gresu na wynajem w Olsztynie – koniecznie zapoznaj się z ofertą BUDRENT! U nas czeka na Ciebie aż pięć atrakcyjnych modeli tych specjalistycznych urządzeń!

Wynajem przecinarka do glazury, gresu Olsztyn

Przecinarki do glazury, gresu zostały stworzone z myślą o skutecznym i precyzyjnym cięciu płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych. Wiele modeli gwarantuje precyzyjne cięcie, a to wszystko za sprawą możliwości regulacji rozmaitych parametrów (np. pionowego kąta cięcia czy szerokości obrabianej glazury). Oferowane w BUDRENT przecinarki do glazury, gresu gwarantują także pełne bezpieczeństwo, ponieważ sprzęt eliminuje zagrożenie związane z pyłem powstałym przy obróbce materiałów. Jeśli poszukujesz niezawodnych i nowoczesnych elektronarzędzi do remontu lub budowy – koniecznie wypożycz je w BUDRENT!

Cena przecinarka do glazury, gresu Olsztyn

Jakie modele można wypożyczyć w BUDRENT? Pierwszym z dostępnych modeli jest Przecinarka Norton TR 202 do 65cm (40,00zł netto/doba), która jest profesjonalnym urządzeniem o dużej mocy, które nadaje się do cięcia nawet bardzo długich płytek. Charakteryzuje się wytrzymałą szyną prowadzącą i prowadnicą głowicy tnącej zapewniające płynny posuw, długością cięcia do 650 mm, wychylną głowicą oraz cięciem ukośnym w zakresie 0-45 stopni. Warta uwagi jest także Przecinarka Norton TR 250H do 100 cm (65,00zł netto/doba) – prosta i wygodna w obsłudze przecinarka do cięcia płytek z silnikiem o mocy 1100W., wyposażona w duży stół o wymiarach 1200x565mm z boczną wstawką, doskonale się sprawdza przy obróbce materiałów wielkogabarytowych o maksymalnej długości 1200mm.
Trzecim oferowanym modelem jest Przecinarka Norton TR232 L do 120 cm (65,00zł netto/doba), która jest profesjonalnym urządzeniem do cięcia płytek oraz glazury – za jej pomocą można ciąć płytki pod kątem w zakresie od 0-45 stopni. Przecinarka ręczna Geko Profi 80 cm (25,00zł netto/doba) to także profesjonalny przyrząd do cięcia glazury o długości powierzchni roboczej 1000 mm. Jej wytrzymałe ostrze z węglika wolframu pokrytego warstwą tytanu zapewnia szybkie cięcie, a stabilna szyna z mechanizmem tnącym na łożyskach kulkowych zapewnia precyzyjne cięcie płytek o grubości do 16 mm. Ostatnim proponowanym przez nas modelem jest Przecinarka Rubi DU 200 EVO do 65 cm (40,00zł netto/doba) z ruchomą głowicą, do remontów i lekkich prac. Znakomita do cięcia płytek ceramicznych, idealna do płytek ściennych i gresu – bez wątpienia sprawdzi się przy każdym remoncie!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi i maszyn budowlanych oferowanych przez wypożyczalnię BUDRENT w Olsztynie!