Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Stopa, skoczek BS 600

45
90,00  netto/doba
Parametry: – Silnik benzynowy Wacker WM 80 – waga 62 kg – Rozrusznik ręczny – Maszyna bardzo mało używana – Specjalna wersja limitowana – WACKER TO NR 1, wśród maszyn tego typu, przekonaj się i zaufaj tej marce.
blank
Zamknij

Stopa, skoczek Wacker BS60-2

45
90,00  netto/doba
Stopa Wibracyjna WACKER BS 60-2 66kg. Do zagęszczania piasku, żwiru, kruszywa kamiennego i podłoży o wysokiej zawartości gliny. Wszystkie modele naszych maszyn są wszechstronne i łatwe w obsłudze. Są również trwałe i niezawodne, co oznacza niższe koszty obsługi i konserwacji.

Stopy wibracyjne – inaczej zwane skoczkami lub ubijakami – znajdują swoje zastosowanie w zagęszczaniu piasku, ziemi, brył i im podobnych w trudnodostępnych miejscach – na przykład w rowach, poboczach oraz wąskich przejściach. To doskonałe maszyny, które sprawdzają się przy pracach drogowych oraz budowie poboczy. Jeśli szukasz stóp wibracyjnych na wynajem w Olsztynie lub w okolicy – oferta BUDRENT jest wprost stworzona dla ciebie!

Wynajem stopy wibracyjne Olsztyn

Stopy wibracyjne na wynajem dostępne w BUDRENT charakteryzują się wygodną i bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach. Modele skoczków są wszechstronne podczas prac w trudno dostępnych miejscach i idealnie nadają się do wszelkich prac budowlanych. Nie można zapomnieć także o ich dużej mocy uderzeniowej, niezawodnym silniku oraz kompaktowej konstrukcji. W wypożyczalni w Olsztynie dostępne są obecnie dwa fantastyczne modele stóp wibracyjnych, obok których nie można przejść obojętnie!

Cena stopy wibracyjne Olsztyn

Jak wspomnieliśmy powyżej, stopy wibracyjne idealnie nadają się do prac drogowych oraz przy budowie poboczy. Produkty dostępne w BUDRENT są wygodne w obsłudze, trwa i niezawodne. Doskonałym tego przykładem jest Stopa, skoczek BS 600 (90,00zł netto/doba) o fantastycznych parametrach: silnik benzynowy Wacker WM 80, waga 62 kg, rozrusznik ręczny, specjalna wersja limitowana – maszyna dodatkowo jest bardzo mało używana.
Drugim naszym modelem jest Stopa, skoczek Wacker BS60-2 (90,00zł netto/doba) służąca do zagęszczania piasku, żwiru, kruszywa kamiennego i podłoży o wysokiej zawartości gliny. Wszystkie modele naszych maszyn są wszechstronne i łatwe w obsłudze. Są również trwałe i niezawodne, co oznacza niższe koszty obsługi i konserwacji.

Stopy wibracyjne, skoczki, ubijaki – te maszyny (oraz wiele innych) bez trudu wynajmiesz w wypożyczalni BUDRENT w Olsztynie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą elektronarzędzi, maszyn budowlanych i urządzeń ogrodowych dostępnych u nas. Gwarantujemy atrakcyjne warunki wynajmu i pełne zadowolenie z bezawaryjnej i efektownej pracy sprzętu! Zapraszamy do współpracy i kontaktu!