Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Wciągarka budowlana 300kg Geko G01087

12
25,00  netto/doba
Profesjonalna wciągarka/wyciągarka elektryczna linowa o mocy 600W i udźwigu do 300 kg. Wyciągarka jest profesjonalnym urządzeniem służącym do podnoszenia ciężkich przedmiotów w płaszczyźnie pionowej. Powszechnie wykorzystywana do budowy i remontu domów oraz do pracy w serwisach mechanicznych.
blank
Zamknij

Wciągarka łańcuchowa 3000 kg

12
25,00  netto/doba
Profesjonalna wciągarka łańcuchowa 3000 kg 3 m TVARDY. Wydajna i wytrzymała wciągarka/wyciągarka łańcuchowa. Jest urządzeniem służącym do podnoszenia ciężkich przedmiotów w płaszczyźnie pionowej. Znajdzie ona zastosowanie np. w wymontowywaniu silników spalinowych z aut osobowych. Łańcuch w klasie G80 ze stali stopowej Bezpieczna w obsłudze i łatwa w konserwacji Udźwig: 3000 kg Długość łańcucha: 3 m Średnica drutu ogniw łańcucha: 8 mm Hak ze stali hartowanej Stalowy łańcuch
blank
Zamknij

Zawiesie łańcuchowe 3T 50-180mm

20
40,00  netto/doba
Zawiesie przeznaczone są do bezpiecznego podnoszenia i transportu w pionie KRĘGÓW BETONOWYCH  DIN o średnicach od 400-2000 mm. Posiadają one trzystopniową regulację, dzięki czemu solidnie można przenieść odpowiedni krąg.

Po doborze właściwej grubości – szczęki samoczynnie zacisną się na ściankach podnoszonego kręgu.

Najbardziej uniwersalne to Zawiesia łańcuchowe 3-Cięgnowe wykonane z komponentów klasy 8 o długości 2,0 m oraz odpowiednim do ciężaru przemieszczanego elementu Dopuszczalnym Obciążeniem Roboczym

Wciągarki budowlane mają szerokie i uniwersalne zastosowanie w garażu, warsztacie czy na budowie. Służą one do przemieszczania i podnoszenia ładunków różnych gabaratów, w zależności od między innymi maksymalnego udźwigu przewidzianego przez producenta lub długości łańcucha. Jeśli szukasz atarkacyjnych wyciągarek budowlanych na wynajem w Olsztynie – koniecznie zapoznaj się z ofertą wypożyczalni BUDRENT!

Wynajem wciągarka budowlana Olsztyn

Wciągarki można podzielić ze względu na to, z jakiego materiału został wykonanych ich nośnik. W BUDRENT dostępne są wciągarki linowe oraz wciągarki łańcuchowe. Istotnym elementem wciągarki jest także rodzaj napędu – mechaniczny (ręczny) oraz elektryczny. Na wynajem w Olsztynie znajdziesz różnorodne wyciągarki budowlane, które doskonale sprawdzą się nie tylko na budowie – jak sama ich nazwa wskazuje – ale i w garażu. Obecnie posiadamy w ofercie trzy atrakcyjne modele, które będą nieopisaną pomocą przy budowie i remoncie domu, a także przy pracy w warsztatach samochodowych!

Cena wciągarka budowlana Olsztyn

Jednym z dostępnych u nas modeli jest Wciągarka budowlana 300kg Geko G01087 (25,00 zł netto/doba). To profesjonalna wciągarka elektryczna linowa o mocy 600W i udźwigu do 300 kg.
Jest ona profesjonalnym urządzeniem służącym do podnoszenia ciężkich przedmiotów w płaszczyźnie pionowej. Powszechnie wykorzystywana jest do budowy i remontu domów oraz do pracy w serwisach mechanicznych.
Kolejnym równie atrakcyjnym modelem jest Wciągarka łańcuchowa 3000 kg (25,00 zł netto/doba). To wydajna i wytrzymała wciągarka łańcuchowa, która służy do podnoszenia ciężkich przedmiotów w płaszczyźnie pionowej. Znajdzie ona zastosowanie na przykład w wymontowywaniu silników spalinowych z aut osobowych.
Trzecim urządzeniem w naszej ofercie jest Zawiesie łańcuchowe 3T 50-180mm (40,00 zł netto/doba), przeznaczone są do bezpiecznego podnoszenia i transportu w pionie kręgów betonowych o średnicach od 400-2000 mm. Posiada trzystopniową regulację, dzięki czemu solidnie można przenieść odpowiedni krąg, a po doborze właściwej grubości szczęki samoczynnie zacisną się na ściankach podnoszonego kręgu.

Potrzebujesz na gwałt wciągarki budowlanej, która sprawdzi się do każdego ciężkiego zadania? Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą naszej wypożyczalni w Olsztynie! Znajdziesz tutaj nie tylko urządzenia budowlane, ale i ogrodowe oraz liczne elektronarzędzia. W przypadku zainteresowania – zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie owocna!