Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Filtrowanie
Produktów na stronie 15 30 60
blank
Zamknij

Wózek paletowy DRAGON-TRUCK 2,5tony

15
30,00  netto/doba
Wózek paletowy PR 2500/1150 DRAGON-TRUCK - Gwiazda Magazynu to nowoczesny produkt wyposażony w standardzie m.in. w: mechanizm wspomagazjący ruszanie. Dodatkowo wózek wyposażony jest w podwójne rolki przy widłach oraz dodatkowe rolki najazdowe, które ułatwiają jazdę i poprzeczne podejmowanie palet, a podwójne koła gumowe sprawiają, że praca wózkiem jest przyjemna, lekka i cicha.
blank
Zamknij

Wózek schodowy transportowy do 200kg

15
30,00  netto/doba
Schodówka lub inaczej transportowy wózek schodowy to doskonałe rozwiązanie przeznaczone do transportu paczek nie tylko w miejscach, gdzie nie jest dostępna widna. Dzięki swojej budowie doskonale sprawdza się podczas podjazdów pod krawężniki czy inne nierówności terenu. Jego konstrukcja pozwala na płynne, bezproblemowe przewożenie z miejsca na miejsce towarów. Trójramienne koła zlokalizowane symetrycznie po dwóch stronach stelaża wyposażono w gumowe opony, zapewniające doskonałą amortyzację. Dzięki temu możliwe jest płynne prowadzenie wózka nawet z pełnym, dopuszczalnym obciążeniem wynoszącym 200kg. Kolejnym atutem naszej propozycji jest jej aluminiowa rama. Dane techniczne
  • Wymiary wózka schodowego: 570 x 676 x 1310 mm
  • Łopata: 480 x 300 mm
  • Udźwig wózka: 200 kg
  • Wymiary koła: 160 x 40 mm
  • Waga schodówki: 13,50 kg

Jeśli chodzi o branżę transportową w magazynach, jest ona aktualnie dość mocno rozwinięta. Można bowiem spotkać najróżniejsze urządzenia i maszyny, które pomagają w różnego typu pracach na takich właśnie obszarach. Magazyny to zbiorowiska rozmaitego towaru o różnych gabarytach. Jak wiadomo, ciężko jest poradzić sobie z czymś takim siłą własnych rąk, dlatego też powstało wiele pomocy, które odciążają fizycznie takiego pracownika. Bardzo dobrym przykładem i często stosowanym są wózki paletowe. Mają one szereg zastosowań, z których chętnie korzystają zarówno duże, jak i małe firmy.

Wózek paletowy – zastosowanie

Wózek paletowy, inaczej zwany paleciakiem, jest wykorzystywany głównie do transportowania towaru, który umieszcza się na palecie. Najczęściej spotkać coś takiego można właśnie w wyżej wspomnianych magazynach, hurtowniach, halach produkcyjnych czy nawet w szklarniach, podczas hurtowego zbioru warzyw i owoców. Wózek paletowy jest wykorzystywany we wszystkich miejscach, w których dochodzi do relokacji produktu. Oczywiście każdy pojazd czy inne urządzenia wykorzystywane w pracy muszą mieć przygotowane odpowiednie warunki, aby było bezpiecznie. W przypadku wózka paletowego musi to być na pewno twarda i osuszona nawierzchnia. Dlatego też we wszystkich magazynach, czy halach produkcyjnych należy tego po prostu pilnować.

Wózki widłowe – standardowy udźwig

Wśród pojazdów, czy maszyn, które mają swoje zastosowanie w branżach przemysłowych istnieją oczywiście pewne standardy. Jeśli o wózki widłowe chodzi, najczęściej spotkać można te mające 2500 kg udźwigu, których długość wideł wynosi 1150 milimetrów. Takie wymiary pozwalają na pracę z tradycyjnymi paletami. Nie są to oczywiście jedyne wymiary paleciaka, dostępne na dzisiejszym rynku. Można spotkać nawet takie, których długość wideł wynosi 800 milimetrów, zaś te najdłuższe mogą osiągnąć nawet 2500 mm. Wszystko zależy od zastosowania danego wózka. Jeśli przyjdzie komuś pracować na wąskim obszarze, zdecydowanie bardziej sprawdzą się maszyny z krótszymi widłami. Natomiast w przypadku bezpiecznej i efektywnej pracy, najlepiej sięgnąć po wózek o standardowych wymiarach.

Wózki widłowe – wypożyczalnia

Każde z takich urządzeń ma oczywiście swój koszt. Nie zawsze istnieje więc możliwość na zakup a zwłaszcza w firmach, które dopiero rozwijają swoją działalność. Jednak nie oznacza to, że nie można z takiego wózka skorzystać. Jedną z możliwości, która otwiera dostęp do wspomnianej maszyny, jest chociażby wypożyczalnia. Olsztyn jest jednym z miejsc, które daje taką właśnie możliwość. Produktem godnym polecenia jest chociażby nowoczesny wózek paletowy DRAGON-TRUCK 2,5 t GPT. Posiada między innymi mechanizm, który wspomaga ruszanie. Wyposażony jest także w rolki mieszczące się przy widłach oraz te najazdowe. Dzięki takiemu wyposażeniu cała jazda jest łatwa i przyjemna. Wypożyczenie wózka jest niedrogie, bo wynosi:
20 zł netto /doba ; 24.60 zł brutto / doba.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego produktu zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi urządzeniami, które wypożyczamy. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.